Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

PABLO... No i co z tym autem... Nawijaj szybko, bo bardzo mnie to interesuje. Historia tego auta, jego sprzedaży, starego i nowego właściciela, kodów VIN, narratora jest równie pasjonująca jak brazylijska telenowela. Na przykład "Niewolnica Isaura". Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

PS: Ciekawe skąd się wzięło u mnie 47 postów? :mysli: Do niedawna było trzydzieści kilka a w żadnym "punktowanym" dziale się nie wypowiadałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ciekawe skąd się wzięło u mnie 47 postów? :mysli: Do niedawna było trzydzieści kilka a w żadnym "punktowanym" dziale się nie wypowiadałem :mysli:

Ty to jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ciekawe skąd się wzięło u mnie 47 postów? :mysli: Do niedawna było trzydzieści kilka a w żadnym "punktowanym" dziale się nie wypowiadałem :mysli:

Student starzejesz się ..... demencja starcza juz w tym wieku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto i tak juz jest na niego zarejestrowane, oplacone i w ogole, to moga go w pompke cmoknąć :decayed:

Tak nie jest, auto jest teraz zarejestrowane na kolegę lecz oc jest na tą kobietę która jeździła tym autem, oc jest do 02/09/2014 a było kupione 3/09/2013.

Nie wykupił żadnego OC/AC tak jak pisałem wcześniej.

Jeśli auto jest trefne okaże się że ma jakiś związek z dziubarą a on nie ma żadnego dowodu na istnienie tych dwóch gości (urząd wie tylko o nim i o tej babie z którą nie ma kontaktu) to może mieć niezłe szambo bo będzie musiał udowadniać że to nie on robił ten przekręt.

Nic nie musi udowadniać, zasada domniemania niewinności mówi o tym że to Tobie mają udowodnic wine nie odwrotnie.

To się spytaj Pabla gdzie spędził kiedyś nockę jak się okazało że kupił ciepły telefonik i sobie z chłopakami pod celą pogrypsował że siedzi za niewinność :decayed:

Jak się okaże że auto ma coś wspólnego z ciemną stroną mocy to chłop będzie musiał się tłumaczyć jak to kupił od kogo i w jaki sposób. Z tego co podaje w tej opowieści Pablo na podstawie której pewnie nakręcą następną część szybki władca pierścieni gość kupił auto od jakiegoś goluma którego nawet nie widział na oczy (ponoć baba) itd..

przecież taką bajkę by każdy złodziej sprzedawał

gość wszedł w posiadanie kradzionego i to on musi udowodnić że nie miał z tym nic wspólnego bo z tego co Pablo opowiada to się gość sam podłożył kupując samochód od widma.

PABLO... No i co z tym autem... Nawijaj szybko, bo bardzo mnie to interesuje. Historia tego auta, jego sprzedaży, starego i nowego właściciela, kodów VIN, narratora jest równie pasjonująca jak brazylijska telenowela. Na przykład "Niewolnica Isaura". Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :naughty:

Dalsza część będzie emitowana na kanale Canal+ HD seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

PABLO... No i co z tym autem... Nawijaj szybko, bo bardzo mnie to interesuje. Historia tego auta, jego sprzedaży, starego i nowego właściciela, kodów VIN, narratora jest równie pasjonująca jak brazylijska telenowela. Na przykład "Niewolnica Isaura". Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :naughty:

PS: Ciekawe skąd się wzięło u mnie 47 postów? :mysli: Do niedawna było trzydzieści kilka a w żadnym "punktowanym" dziale się nie wypowiadałem :mysli:

Czekałem aż się odezwiesz :kox:

Fajnie że przynajmniej ożywiam Krakowskie takimi historiami :grin:

Dodam że dzisiaj ma jechać do ASO i jest umówiony na 18:00.

Z ostatniej chwili.. Dodzwonił się do męża tej kobiety co jeździł i 2 lata temu zmieniał skrzynie w aucie w Krakowie bo mu padła, a że nie było go stać ponoć 40tys to zmienił na manualną i dodał elementy audio do auta, tak mi powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Pablo dowiedziałeś się dla mnie coś?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos kradziezy, to auto przy wymianie np MMI musielo miec zmienione najwazniejszy modul, czyli GATEWAY a do niego jest ochrona komponentu, ktora najczesciej sie robi w ASO i tam sprawdzaja auto i modul po wzgledem kradziezy. Chyba, ze mial jakiegos speca od CP, bo jest juz kilku takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonił się do męża tej kobiety co jeździł i 2 lata temu zmieniał skrzynie w aucie w Krakowie bo mu padła, a że nie było go stać ponoć 40tys to zmienił na manualną i dodał elementy audio do auta, tak mi powiedział.

płakał jak to mówił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Jak mógł dwa lata temu zmieniać skrzynię jak ci mówiłem auto ma miękki dowód i co najwyżej od miesiąca jest zarejestrowane pierwszy raz w kraju :facepalm: (po 30dniach dostajesz normalny dowód + książka wozu)

Chyba że znowu coś poplątałeś i np. baba która była poprzednią właścicielką była polką która mieszkała w rajchu i to ona sprzedała ten samochód do Polski tym góralom a oni go pchnęli dalej

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a dodam że gdyby powiedział że 40tyś wyszła by go wymiana poza Polską to bym uwierzył ale u nas to są koszty max5-6 koła nie mówię o ASO bo i tak pewnie tego w aso nie robił bo jak znam życie to by mu powiedzieli że się tego nie da skoro dla nich problemem jest zrobić moda kierownicy na multifunkcję jak to ktoś opowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek on mi mówił że widział twardy dowód tej kobiety która nim jeździła i ten handlarz ma dowód.

Był przed chwilą u kolegi na grzegórzkach i sprawdzał miernikiem auto, twierdzi że nigdzie nie było malowane :decayed:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

Pablo dowiedziałeś się dla mnie coś?:whistling:

Tak, nie ma tych rzeczy u mnie w hurtowni na razie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to piękną PABLO doradziłeś furkę sąsiadowi.... Ty lepiej zajmij się swoimi sprawami a nie doradzaj bo przez Ciebie chłop będzie płakał. To tak jak z twoim BMW, pewno wziąłeś brata żeby doradził, miało być cudo a później się okazało że tankowany na stacji u Jurka i serwisowany w stodole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało problemy z gpsem ale został poprawiony soft dlatego ostatnio było podpięte tak twierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało problemy z gpsem ale został poprawiony soft dlatego ostatnio było podpięte tak twierdzi.

miało problemy z gps-em bo przód jechał w lewo a tył prawo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało problemy z gpsem ale został poprawiony soft dlatego ostatnio było podpięte tak twierdzi.

w 2G soft gpsu wgrywa sie z plyty, wiec pewnie w 3G z karty pamieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skąd on ma miękki dowód na siebie ???????

to teraz jak kupujesz auto w Polsce to musisz robić miękki dowód tak jak dla aut pierwszy raz rejestrowanych w kraju ?!

może to ktoś potwierdzić bo ja w sumie to kupowałem auto od rodaka z dekadę temu ale z tego co wiem to jak sprzedawałem to gość zabierał dowód książkę wozu i mógł śmiało przez 30dni na tym jeździć (+umowa kupna i moje OC). Do tego czasu miał przerejestrować auto na siebie i z tego co mi wiadomo to wchodził do urzędu z moim dowodem a wychodził ze swoim twardym + wpis następnego właściciela w książce wozu bez żadnych ceregieli w miękkie dowody. Oni teraz mają centralną bazę danych rejestracyjnych i nie potrzebują nic sprawdzać a tym bardziej jak auto jest z tego samego miasta.

Pablo dowiedz się dokładnie i opisz dokładnie jak w końcu ten gość kupił to auto bo to zaczyna być autentycznie jakaś farsa. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to piękną PABLO doradziłeś furkę sąsiadowi.... Ty lepiej zajmij się swoimi sprawami a nie doradzaj bo przez Ciebie chłop będzie płakał. To tak jak z twoim BMW, pewno wziąłeś brata żeby doradził, miało być cudo a później się okazało że tankowany na stacji u Jurka i serwisowany w stodole

nex weź nie pier**l takich głupot bo nie masz zielonego pojęcia o tym!!!

On sam sobie to auto znalazł i sam pojechał bez mojej wiedzy oglądać to auto do górali i załatwiał resztę!

A BMW sprawdzałem w serwisie i serwisowany był w Brzesku u Domagały, jedyny konkretny mechanik w tej miejscowości bo rozmawiałem z chłopakami od nas z forum którzy naprawiają u niego auta.

Weź się lepiej nie udzielaj i polecaj wszystkim swojego zajebistego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...