Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gruszka Najlepszego Byku !!!

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

karva w Krakowie nigdy sie chyba te akcje nie skończą...... ludzie wypisują głupie komentarze ze juz nigdy do Krakowa nie przyjadą :facepalm: nikt nie ma śiadomości ze ono nie zabijają przypadkowych ludzi...... wpływy narkotykowe nic więcej.....

jeszcze jakiś baran napisał "pseudokibiców" :facepalm: po co łączą jedno z drugim ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Gruszka najlepszego ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano

GRUSZKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ŻEBY TWOJE DZIECIAKI TAŃCZYŁY JAK TEN TANCERZ NIŻEJ:kox::decayed:

409be6d80a7fd21fd7195c660b4d1ed6.gif

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

Opublikowano

Kolo grzegorzeckiego byla stluczka, nic wielkiego, jedno auto nie wyhamowalo i wjechalo w drugie, troche byly pogniecione ale nie ma tragedii, tez jechalem tamtedy jak jechalem na spota :wink:

Opublikowano
Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

Opublikowano

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

ale akcja... gdzie tak było? :kox:

Opublikowano

Siema dupeczki. Gruszka sto lat. Jak ktos cos to do piatku jestem w warszawie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)

raz nie oznacza, że bywasz na spotach i że znamy auto.. nie znam Cie i nie widziałem Cie na spotach a że bywam często napisałem tak jak powyżej :whistling:

Opublikowano

dzięki za skórkę :wink:

Opublikowano

AUDI A4 2.0 TDI s-line ledy nawigacja (3767335030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Panowie jak można kupować auto bez sprawdzenia VIN, bez wizyty w ASO tylko przejechanie się na miejsce i oglądnięcie takiej B8 z jakimś mechanikiem "na oko" :facepalm:

I to jeszcze z zakopanego od górala a jak dbają oni tam o auta to nie trzeba mówić..

Jutro pod blokiem prawdopodobnie będzie ta B8ka jak przyjedzie gość sprzedać mojemu sąsiadowi który kompletnie nic się nie zna na autach:facepalm:

Opublikowano

po tym co gość ma pozostałych aukcjach wnioskuje że będzie płakał jak będzie sprzedawał :grin:

Opublikowano
po tym co gość ma pozostałych aukcjach wnioskuje że będzie płakał jak będzie sprzedawał :grin:

Faktycznie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

560145_585222144864941_1078533142_n.jpg?oh=926f98f7faf3c9f8eec6a4776717b418&oe=52AAE07D

Mało czytelny jest VIN

Opublikowano
:hi: znacie te auli bo z kumplem chce jechać je oglądać a mam trochę kilometrów http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-1-9-tdi-avf-m6-2004-184-tys-km-zadbana-czarnula-;-307991/

na spotach krakowskich na pewno go nie było...

Kłamiec ;-) Byłem RAZ w W lutym tego roku bodajże ale głównie z DexteremNH gadałem bo wy dziewczyny w kółko o chłopakach ;-)

raz nie oznacza, że bywasz na spotach i że znamy auto.. nie znam Cie i nie widziałem Cie na spotach a że bywam często napisałem tak jak powyżej :whistling:

Spoczko, chodziło mi o słowo "na pewno" ;-)

Opublikowano

no co cena dobra:wink:

Opublikowano

miodzio to ten sąsiad co miałeś po niego jechać lawetą ostatnio w Raciborzu.

Opublikowano

Panowie wyrezałem sobie nowe wnętrze w mojej B6:wink:

1040877_459772930799838_674685766_o.jpg

Muszę tylko wymienić dekory bo mi to pseudo drewno nie do końca pasuje :decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

miodzio to ten sąsiad co miałeś po niego jechać lawetą ostatnio w Raciborzu.

Ramki pod tablice mówią same za siebie -> "HOL SERWIS"

Opublikowano
dzięki za skórkę :wink:

co....straszysz dzieci jak nie jedzą ......

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Co do wczorajszych akcji to pierwszy raz widziałem w ciągu dnia tyle akcji, najpierw przed rondem grzegórzeckim ulica zablokowana, policja, karetka, jakieś 2 auta na środku drogi, potem po spocie jak jechałem w stronę krokusa, na wiślickiej na tym dużym skrzyżowaniu ze 2 straże pożarne, 3 patrole i karetka, pół skrzyżowania zamknięte od strony mistrzejowic, gruba akcja.

bo boski puściła fame na benben że Pablo jedzie bejcą i nie ma apteczki i się zasadziły chłopaki na łatwe pincet kawalerze

ale Agent Pablo wszystkich wywiózł w pole....

Opublikowano

Dowiedziałem się że 2 tygodnie temu ten handlarz z Zakopanego kupił B8ke od jakiejś pani od nas z Krk która kupiła w salonie w Polsce i cały czas było serwisowane w ASO, jutro będzie sprawdzane w ASO u Betłowskiego czy faktycznie tak było.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.