Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co za darmozjady :polew:

tez Cie lubimy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co za darmozjady :polew:

to dla mnie tez weź jednego jak dla nich bierzesz :wink:

Opublikowano

nie wiem czy mam tyle :wink:

jakby co, to wez jednego :decayed:

Opublikowano
:hi:

kto leci na spota?

ja sie planuje pojawic :wink:

super :wink: ja nie wiem czy będe ale wez prosze vaga jesli mozesz :kox:

jak to karwa :kwasny:

a co ze skórką

Opublikowano
:hi:

kto leci na spota?

ja sie planuje pojawic :wink:

super :wink: ja nie wiem czy będe ale wez prosze vaga jesli mozesz :kox:

jak to karwa :kwasny:

a co ze skórką

bede bede :decayed:

Opublikowano
biere ten łańcuch , nie mam na czym kota na wsi uwiązać..... Fanta mówisz ze w tym chodziłeś tylko zmieniłeś styl ubierania.....spoko :wink:

to musisz mieć dużego kota :grin: spoko wezme Ci na spota :wink:

Panowie a teraz na poważnie... jest duża różnica w komforcie pomiędzy jazdą na 18 a 19?? Wąski, Kerczi, Fantomas, Pablo ??? :wink: Kerczi wiem, że Ty wymieniałeś cały zawias po sezonie..

Nie tyle chodzi o to czy to 18 czy 19 ale o profil opony. Na 35 i gwincie KW jest niezły kamień.

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

fanta weź od kogoś pożyć 19" i pajeździj se to bedzies ino wiedzioł jak jest haj dobrze :grin:

:siema:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

co za darmozjady :polew:

No właśnie przywieź przywieź brat przyjedzie A4 bo ma cały czas In1 :decayed:

u nas nikt nie ma :tongue4: moglem od OGra wziac jak jeszcze prosiaki mial :wink:

Nawet Ci mówiłem abyś sobie przymierzył to się bałeś że od razu kupisz ;-) Zabrał koleś też do B6 w sumie ;-)

Opublikowano

oj Panowie - pospieszylem sie z deklaracja, moze mi sie nie udac dotrzec dzisiaj na 20.

bede sie staral...

Opublikowano

ja nie wiem czy dojadę, raczej wątpię bo o 20 to ja może wyjdę dzisiaj :/

Opublikowano

ja zawsze wychodzę po 20 a jestem przed 20

Opublikowano

az szczeki ludziom "opadaja" z wrazenia :wink:

Opublikowano

Ja będę najwcześniej o 20:30 bo ruch od zaje^^nia więc przyjeżdżajcie kto może nawet o 21:00 :wink4:

29257-1000.jpg

boseron przywiozę Ci etui na S2 takie jak chciałeś :naughty:

Opublikowano

ja myślę, że będę to moge zabrać vaga :wink:

Opublikowano

Weź :wink:

Opublikowano
Ja będę najwcześniej o 20:30 bo ruch od zaje^^nia więc przyjeżdżajcie kto może nawet o 21:00 :wink4:

http://partnertelekom.pl/images/1000/29257-1000.jpg

boseron przywiozę Ci etui na S2 takie jak chciałeś :naughty:

limited edition :decayed:

Opublikowano

Pablo skąd wiedziałeś to mój ulubiony kolor dzięki :notworthy:

będe będe po pracy

Opublikowano

Witam, jako nowicjusz pierwszy raz postaram się podjechać, zawsze człowiek coś się dowie ciekawego;)

pzdr

Opublikowano

Zapraszamy

Opublikowano
Witam, jako nowicjusz pierwszy raz postaram się podjechać, zawsze człowiek coś się dowie ciekawego;)

pzdr

Tylko o kubełku KFC nie zapomnij... Taka tradycja...

Ja juz na parkingu jestem, wiec zbierac d*py i przyjeżdżać :-)

ABG

Opublikowano

hehe, to raczej nie kubelek a taczka KFC..;)

Opublikowano

Panowie jakiego mechanika polecacie w Krakowie, bo wygląda na to, że moja A4ka woli jechać do mechanika niż do was :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.