Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemka all :) kurde szkoda ze wiecej nie nasypało śniegu wczoraj :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

kolega

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Zapraszamy równieŻ jeśli ktoś chce odrestaurować jakieś auto.

Kuźwa jak kilka miesięcy temu pytałem gdzie w Krk można doprowadzić B2 Coupe do idealnego stanu ( żółte blachy) to nikt się nie kwapił do odpowiedzi :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

jak to nie :kwasny:

Opublikowano
Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

kolega

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Zapraszamy równieŻ jeśli ktoś chce odrestaurować jakieś auto.

Kuźwa jak kilka miesięcy temu pytałem gdzie w Krk można doprowadzić B2 Coupe do idealnego stanu ( żółte blachy) to nikt się nie kwapił do odpowiedzi :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

jak to nie :kwasny:

Wąski sprawa nadal aktualna. Jeśli znasz kogoś kto byłby zainteresowany doprowadzeniem takiego wozu do idealnego stanu to podeślij mi namiary na PW

Opublikowano

3833.jpgmoje B2 teraz mamy na warsztacie Kadetta B i 106 rally :wink:

3833.jpg3833.jpg

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

5uo2.jpg

Opublikowano

GWK MOTORSPORT

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

zawieszenie

i efekt prawie końcowy :wink:h2ei.jpgqink.jpg

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

h2ei.jpgh2ei.jpgh2ei.jpg

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

7ync.jpg

Opublikowano

B2 nie ma stabilizatora z tylu?

Opublikowano
Byłem właśnie u Fantomasa w nowym mieszkaniu....nie mam pytań,..dorobił się skubanie na zębach...

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/e3eruqed.jpg

Wysłane z urPada

Właśnie siedze i się skończył

(już wiem czemu tyle siedziałeś w kiblu)

a w portfelu mam same dwusetki

...mam nadzieje że starczy bo została by tylko złota karta :(

Opublikowano
siemka all :) kurde szkoda ze wiecej nie nasypało śniegu wczoraj :kwasny:

image.jpg

No mogła by być taka pogoda jak u Tomeksa w Gdyni :whistling:

Wczoraj pierwszy raz sprawdziłem tylni napęd w bemce, przypomniały mi się czasy tylnego napędu w maluchu :grin:

Opublikowano

Ta PABLO... Tys latał... Pokażesz nam we wtorek jak sie lata BEATA?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
B2 nie ma stabilizatora z tylu?

brak

Opublikowano
Ta PABLO... Tys latał... Pokażesz nam we wtorek jak sie lata BEATA?

Wysłane z mojego urQuattro

Będzie śnieg to pojedziemy na pas :naughty:

Opublikowano

Ja mam na lato ET 35 z oponą 225 i wchodzi spokojnie ale brudzi auto na bokach :wink:

to jak brudzą to odpadają :grin:

a tak serio to ile masz do rantu na przodzie bo wiem że tył wejdzie spoko bo kiedyś sprawdzałem i wiem że tył ma piastę 10mm bardziej schowaną od przodu względem rantu błotnika

Będzie śnieg to pojedziemy na pas :naughty:

po co ?

żeby "belke" potem prostować :decayed:

Opublikowano

FANTOMAS napisałem Ci to nie słuchasz et 38 to max - 35 już wystaje/brudzi

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

nie wierze ci

ty masz zawsze brudne to skąd wiesz że brudzi :decayed:

Opublikowano

Siema. Cholera auto stało 2 tyg w garażu i co rozladowalo mi aku a kupilem go rok temu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

po co ?

żeby "belke" potem prostować :decayed:

Sklej i nie przyrównuj co było lata temu :decayed:

Opublikowano

ja ci qr** dam sklej

do budy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.