Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I FANTOMAS , nie, Twojego strucla nie da sie już odrestaurowac...;))))

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem wiem ideał to ideał nie to co twoje paści nie ma że wieje nudą zawsze jest co robić a to szybka a to ćwiarteczka :grin:

za wami dwoma to się nie trafi najpierw miała być restauracja teraz już jest odrestaurowywanie a się pewnie skończy na barze mlecznym albo kebabie to co w końcu otwieracie

Opublikowano

Heheeh, jedno w drugim nie przeszkadza ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Kerczi dzięki za namiary do Mariusza, byłem dzisiaj i mam nadzieje że prawidłowo zdiagnozował problem.

Opublikowano

No i good, On raczej się nie myli ;)

Wysłane z urPada

Opublikowano
Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Zapraszamy równieŻ jeśli ktoś chce odrestaurować jakieś auto.

Kuźwa jak kilka miesięcy temu pytałem gdzie w Krk można doprowadzić B2 Coupe do idealnego stanu ( żółte blachy) to nikt się nie kwapił do odpowiedzi :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakie ET max wchodzi u nas na przód ET30 przy 8" miał ktoś ?

Opublikowano

Moim zdaniem Mac 35-38 więcej będzie wystawac

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Hehe, tez kiedys mialem takie plany. To bardzo fajny temat. Oby tylko byl klient.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Byłem właśnie u Fantomasa w nowym mieszkaniu....nie mam pytań,..dorobił się skubanie na zębach...

e3eruqed.jpg

Wysłane z urPada

Opublikowano

06.12.13-TSA-214x300.jpg

Kto nie był niech żałuje (oczywiście jeśli lubi takie klimaty)

Opublikowano
Tak

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Panie i Panowie jako ze i nas zaczęło sie trochę klasykowo na forum to może komuś sie spodobało i chce sobie sprawić na zimę, auto do zobaczenia już w Krakowie do odbioru będzie za jakieś dwa miesiące bo brakuje kilku szpejow SL z 1970roku przytargany z USA .

Info u mnie lub u GrusZki. Jakby ktoś szukał jakiegoś konkretnego klasyka to teZ walić.

http://img.tapatalk.com/d/13/12/07/zasymena.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Zapraszamy równieŻ jeśli ktoś chce odrestaurować jakieś auto.

Kuźwa jak kilka miesięcy temu pytałem gdzie w Krk można doprowadzić B2 Coupe do idealnego stanu ( żółte blachy) to nikt się nie kwapił do odpowiedzi :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Nie bierz sobie do serca co te świry piszą :decayed:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Moim zdaniem Mac 35-38 więcej będzie wystawac

Wysłane z mojego urQuattro

Ja mam na lato ET 35 z oponą 225 i wchodzi spokojnie ale brudzi auto na bokach :wink:

Opublikowano

czesc pracy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

RUKS, nie mieszaj chłopakowi. Zapraszamy

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

:hi: dzień doberek :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano

czołem :hi:

Opublikowano

sieeeeeeeeemaaaaaa :siema:

Opublikowano

PoZdro Fanta z Twoich stron

Wysłane z mojego urQuattro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.