Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy to i ja moze wpadne na nastepnego spocika?a takie pytanko,autko musi byc umyte?;-) bo ostatnio musze troche po blocie jezdzic :-)

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak z Kambodży jedziesz to może wybaczymy troszku błota na błotnikach ;)

Opublikowano
Jak z Kambodży jedziesz to może wybaczymy troszku błota na błotnikach ;)

Hehehe thx. No to przybede...pozdro

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

Opublikowano

Co jest z Wami??? Nie spac!! Pisac!!

Ps: dzieki za spota :hi:

ABG

Opublikowano
Co jest z Wami??? Nie spac!! Pisac!!

Ps: dzieki za spota :hi:

ABG

Nie spimy. Ladny podpis

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

To co to za biznes sprzedal auto przedaje wycieczke o rajuśku

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Skoro wszyscy ja też podziękuję za spota :wink:

Opublikowano

409be6d80a7fd21fd7195c660b4d1ed6.gif

Gruszka zaczął uczyć tańca kolejnego psa..

Opublikowano

dzień donry

wczoraj miałem zawitać na spota ale zatrzymało mnie po pracy :drunk: czasem trzeba......

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

co słychać ? Pany sprzedam Iphone 3g oraz Samsunga S2 i S2 plus ?

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

mam jeszcze PSP Sony jak ktoś chce dla dziecka z czterema grami ori oddam za 250 zł

Opublikowano
Opublikowano

nowa Sklasa jest za***ista, podobnie zreszta jak cala gama nowych mercedesow :thumbup1:

Kerczi jak dasz kieszonkowe to biore wycieczke :wink:

Opublikowano
Gruszka a jednak :kox: dzwoń na psy i i Ci oddadzą kasę :decayed:

Klient Biedronki znalazł pieniądze. Czekają na właściciela

Psy :baseball:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy :decayed:

Opublikowano
Gruszka a jednak :kox: dzwoń na psy i i Ci oddadzą kasę :decayed:

Klient Biedronki znalazł pieniądze. Czekają na właściciela

Psy :baseball:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy :decayed:

Bierz go

Na benben

Opublikowano
Gruszka a jednak :kox: dzwoń na psy i i Ci oddadzą kasę :decayed:

Klient Biedronki znalazł pieniądze. Czekają na właściciela

Psy :baseball:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy :decayed:

Bierz go

Na benben

juz dawno był :naughty:

Opublikowano

Psy :baseball:

to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy :decayed:

Miałeś się dowiedzieć co to za akcja była pod M1 kilka dni temu co mnie gonili znów na sygnale tym większym parchem :decayed:

Opublikowano

Psy :baseball:

to ja sie dowiem ile kasy i sie podzielimy :decayed:

Miałeś się dowiedzieć co to za akcja była pod M1 kilka dni temu co mnie gonili znów na sygnale tym większym parchem :decayed:

mnie też ostatnio gonili..

Opublikowano

GTA się zaczyna na mieście nie wspomnę o Ukrainie :decayed:

Opublikowano
Gruszka kupiles a4 od Karola? Bo to na foto to chyba jego

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

To auto poszlo jako jego wklad w nasz nowy biznes

Powiem wam że pomysł jest dobry :thumbup1:

myślę że powinno wam to dobrze banglać bo teraz żeby zapisać dziecko do przedszkola to jest jakaś masakra.

(ojciec dyrektor - on już tu jest i...)

fot_Piotr_Szalanski_4869__mini__1.jpg

Opublikowano
dzień donry

wczoraj miałem zawitać na spota ale zatrzymało mnie po pracy :drunk: czasem trzeba......

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

co słychać ? Pany sprzedam Iphone 3g oraz Samsunga S2 i S2 plus ?

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

mam jeszcze PSP Sony jak ktoś chce dla dziecka z czterema grami ori oddam za 250 zł

Daj ceny na PW za te telefony.PSP jedynka czy jaki model

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.