Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

że niby jak to ma wyglądać bo za bardzo nie rozumiem ??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

że niby jak to ma wyglądać bo za bardzo nie rozumiem ??

Kupujemy obydwa auta (albo co najmniej jedno, kasa po równo). Doprowadzamy je do stanu graniczącego z idealnym. Jeździmy na zloty, ewentualnie sprzedajemy i dzielimy się zyskiem na pół. Szczegółów nie znam, bo to byłby mój pierwszy projekt... Z mojej strony zapewniam garaż z kanałem, sporo wolnego czasu w okresie jesienno-zimowym i mnóstwo entuzjazmu.

Powinienem coś dodać??

Opublikowano

fantowski namierzony na miescie... faktycznie transport na karty moze byc niezbedny :decayed:

Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

że niby jak to ma wyglądać bo za bardzo nie rozumiem ??

Kupujemy obydwa auta (albo co najmniej jedno, kasa po równo). Doprowadzamy je do stanu graniczącego z idealnym. Jeździmy na zloty, ewentualnie sprzedajemy i dzielimy się zyskiem na pół. Szczegółów nie znam, bo to byłby mój pierwszy projekt... Z mojej strony zapewniam garaż z kanałem, sporo wolnego czasu w okresie jesienno-zimowym i mnóstwo entuzjazmu.

Powinienem coś dodać??

powinieneś jeszcze dodać, że dysponujesz mnóstwem pieniędzy na taką zabawę.

Opublikowano

Pastuchy zbierać d*pę na karty

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

:hi:

Mini.wp.pl - Wirtualna Polska

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

:kwasny: szkoda Gościa

Opublikowano

pij wode bedziesz wielki:kox:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

122_6f00504ca093cc9c17e9097287c32c29.jpg

Opublikowano

0642__mini__1.jpg

Pojedli , popili , potańczyli

To tera wypie.....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano
Czy byłby ktoś chętny, żeby pobawić się ze mną w odnawianie?? Mam dwa typy do odrestaurowania...

Audi 100 3300.00 PLN. Łosice - otoMoto.pl

Audi 100 2500.00 PLN. Rokietnica - otoMoto.pl

że niby jak to ma wyglądać bo za bardzo nie rozumiem ??

Kupujemy obydwa auta (albo co najmniej jedno, kasa po równo). Doprowadzamy je do stanu graniczącego z idealnym. Jeździmy na zloty, ewentualnie sprzedajemy i dzielimy się zyskiem na pół. Szczegółów nie znam, bo to byłby mój pierwszy projekt... Z mojej strony zapewniam garaż z kanałem, sporo wolnego czasu w okresie jesienno-zimowym i mnóstwo entuzjazmu.

Powinienem coś dodać??

babą też sie dzielisz z kimś po połowie? wątpie, że ktoś na taki układ pójdzie

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

fantowski namierzony na miescie... faktycznie transport na karty moze byc niezbedny :decayed:

ot ciekawostke wyczytałem na forum :decayed:

Opublikowano

przynajmniej zdążył wystąpić w 7 części szybkich i wściekłych ale z porshe wiele nie zostało musieli dobrze zapier..

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

panowie co sądzicie o boxach "zwiększających" moc motoru daje to coś czy strata kasy i czasu.

Opublikowano

poczytaj w dziale tuning, jest temat o boxach, ogólnie nie opłaca się tego robić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.