Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szymeniu kerczi dobrze gotuje

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak mnie zaprosi to nie odmówię :grin:

Nie czekaj na zaproszenie tylko wal od razu nawet butów nie ściągaj

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szymek www.aquaauto.pl tam koniecznie umyj auto tylko podjedz po 12 . Na obiad owszem Zapraszam , Ew. Knajpa kolegi forumowego Gruszki... Maja tam świetna pastę

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

Opublikowano
Szymek www.aquaauto.pl tam koniecznie umyj auto tylko podjedz po 12 . Na obiad owszem Zapraszam , Ew. Knajpa kolegi forumowego Gruszki... Maja tam świetna pastę

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

..i podobno pyszny kompot z...:decayed:

Opublikowano
Szymek O FIRMIE tam koniecznie umyj auto tylko podjedz po 12 . Na obiad owszem Zapraszam , Ew. Knajpa kolegi forumowego Gruszki... Maja tam świetna pastę

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

No to odwiedzę aquaauto jutro i mam nadzieję że uda mi się z wami gdzieś zobaczyć jutro/pojutrze ?

P.S dzięki za zaproszenie Kerczi :wink:

Opublikowano

Kerczi u nas jest jak gospodyni na plebani

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro wrócę ze śląska to sie spikniemy

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

Opublikowano
Jutro wrócę ze śląska to sie spikniemy

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

Gdzie jesteś ??:whistling:

Opublikowano

Kato BEDZIN, Sosnowiec, Dąbrowa , Olkusz

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

Opublikowano
Kato BEDZIN, Sosnowiec, Dąbrowa , Olkusz

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

tak..............jednoczasowo ?? :decayed:

Opublikowano

Zbieram RNSy ;)

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

Opublikowano

Panowie, ma ktos mozliwosc ogarniecia po szybkosci VIN'u? :wink4:

Opublikowano
Jutro wrócę ze śląska to sie spikniemy

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

I gitarka... czekam na koordynaty :grin:

Opublikowano
Jak tam po spocie , frekwencja duza... Bonarka jestem za bo mam blisko :-)

a ja mam blisko do nowej Galerii Bronowickiej i moze tam przetestujemy nowe parkingi co??

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

nmzc

a ja Tobie dziękuje za dzisiejszą Twoją pomoc :thankyou2:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

A proponowałem to nie

O jeju jeju tańcze w Murrayu

nie słowa lecz czyny :whistling:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Witam Panów. Gdzie zjem dobrą pizze mieszkam w Qubusie na Nadwislanskiej. A i chciałbym jutro umyć gdzieś dobrze auto na ręcznej myjni. Pomożecie ?

w pizzahut :wink:

jedź do Wąskiego na myjnie tak jak Ci polecają :wink:

Opublikowano
Witam Panów. Gdzie zjem dobrą pizze mieszkam w Qubusie na Nadwislanskiej. A i chciałbym jutro umyć gdzieś dobrze auto na ręcznej myjni. Pomożecie ?

Chyba najlepszą pizzę zjesz w Pizza Garden.Wystrój kiepski ale pizza znana na cały Kraków.Koło Jubilata.Po przeciwnej stronie Wisły.Wygoogluj.Drugie dobre miejsce to Trzy papryczki na poselskiej.Na obiad idź do Zazie Bistro na Józefa.(niedaleko Twojego hotelu).Bedziesz zadowolony.Gwarantuję

Opublikowano

Dobry wszystkim i miłego dnia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jol, Ramzes dzisiaj gdzie i komu poprawiasz deskę rozdzielcza?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Ale jest jazda :eek:

Opublikowano

???

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.