Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wrócę ze śląska to sie spikniemy

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

I gitarka... czekam na koordynaty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam po spocie , frekwencja duza... Bonarka jestem za bo mam blisko :-)

a ja mam blisko do nowej Galerii Bronowickiej i moze tam przetestujemy nowe parkingi co??

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

nmzc

a ja Tobie dziękuje za dzisiejszą Twoją pomoc :thankyou2:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

A proponowałem to nie

O jeju jeju tańcze w Murrayu

nie słowa lecz czyny :whistling:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Witam Panów. Gdzie zjem dobrą pizze mieszkam w Qubusie na Nadwislanskiej. A i chciałbym jutro umyć gdzieś dobrze auto na ręcznej myjni. Pomożecie ?

w pizzahut :wink:

jedź do Wąskiego na myjnie tak jak Ci polecają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów. Gdzie zjem dobrą pizze mieszkam w Qubusie na Nadwislanskiej. A i chciałbym jutro umyć gdzieś dobrze auto na ręcznej myjni. Pomożecie ?

Chyba najlepszą pizzę zjesz w Pizza Garden.Wystrój kiepski ale pizza znana na cały Kraków.Koło Jubilata.Po przeciwnej stronie Wisły.Wygoogluj.Drugie dobre miejsce to Trzy papryczki na poselskiej.Na obiad idź do Zazie Bistro na Józefa.(niedaleko Twojego hotelu).Bedziesz zadowolony.Gwarantuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jol, Ramzes dzisiaj gdzie i komu poprawiasz deskę rozdzielcza?

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty jesteś?. Z godzinę temu polało jak jechałem przez nasze slamsy to kilka razy miałem ciepło a jak wysiadałem pod rydygierem to o mało co bym jepnoł orła bo taka szklanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Deczko przymarza to fakt :decayed:

Chłopaki zobaczcie jaka bryczka :kox:

Mercedes-Benz G 240 CABRIO 1979 / ZAMIANA Kraków ? Tablica.pl

BTW

Dzisiaj coś na rybitwach się dzieję? Jeśli tak to może mały spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek O FIRMIE tam koniecznie umyj auto tylko podjedz po 12 . Na obiad owszem Zapraszam , Ew. Knajpa kolegi forumowego Gruszki... Maja tam świetna pastę

O hej hejo heja, Gruszka sprzedał Murreya

No to odwiedzę aquaauto jutro i mam nadzieję że uda mi się z wami gdzieś zobaczyć jutro/pojutrze ?

P.S dzięki za zaproszenie Kerczi :wink:

na razie to niestety zamknięte nasz monopolista ENION podpina licznik juz dwa dni :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Witam Panów. Gdzie zjem dobrą pizze mieszkam w Qubusie na Nadwislanskiej. A i chciałbym jutro umyć gdzieś dobrze auto na ręcznej myjni. Pomożecie ?

Chyba najlepszą pizzę zjesz w Pizza Garden.Wystrój kiepski ale pizza znana na cały Kraków.Koło Jubilata.Po przeciwnej stronie Wisły.Wygoogluj.Drugie dobre miejsce to Trzy papryczki na poselskiej.Na obiad idź do Zazie Bistro na Józefa.(niedaleko Twojego hotelu).Bedziesz zadowolony.Gwarantuję

PABLO zawsze polecał MC na Matecznym mówił że nigdy nigdzie tak dobrego obiadu nie jadł:wink:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Aleja 29 Listopada będzie poszerzona. Tylko kiedy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski tylko kfc tylko kfc :grin::kox::decayed:

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

A beta na serwisie :decayed:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Wszystko w porządku z autem nic się nie wysrało tylko termostat do wymiany bo wolno się nagrzewa i przewód od płynu od chłodnicy trzeba zrobić bo jest wyciek tak to już wszystko będzie git :decayed:

Panowie to co dzisiaj robimy spota np pod krokusem czy inne miejsce?

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Poleciało z autobusu za pomocą WiFi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski tylko kfc tylko kfc :grin::kox::decayed:

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

A beta na serwisie :decayed:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Wszystko w porządku z autem nic się nie wysrało tylko termostat do wymiany bo wolno się nagrzewa i przewód od płynu od chłodnicy trzeba zrobić bo jest wyciek tak to już wszystko będzie git :decayed:

Panowie to co dzisiaj robimy spota np pod krokusem czy inne miejsce?

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Poleciało z autobusu za pomocą WiFi :decayed:

Będzie akcja sms ? Zapisałeś mój nr ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...