Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak stoi cały czas w jednym miejscu to ....

myślę Karol że czas odstawić viagre

daj spokój nikt nie jest doskonały nie musisz być zawsze on-line redy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

f8166802d72d1b31c311bc521782c0b4_original.jpg?1385632751

Nie chce mi się w to wierzyć :whistling:

Od kiedy są takie stawki?

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Gazetka - sklep saturn.pl

Samsungi zejdą pewnie w 20 minut.

Opublikowano

Witam

Mam pytanie co do problemu z temperaturą silnika. Jakiś czas temu wskazówka siadła na minimum i wstała max do 60 stopni co jakiś czas wariując, to znaczy raz na 90 wskoczyła zaraz spadła na 50. Z waga wyrzuciło błąd czujnika G62, wymieniłem czujnik i skoki temp. minęły ale! i tu właśnie jest to ale temp. max osiąga 75 stopni. Wymieniłem termostat i nic to nie dało dalej nie dogrzewa. Co podejrzewacie? Shadow wspominał na spocie że w tym silniku (1,9 tdi awx 130 kM) jest drugi czujnik? Podpinałem waga we wtorek nie było błędów na silniku i na zegarach. Co o tym myślicie? Proszę o jakieś porady;) Pozdrawiam

Opublikowano
Przez ostatnie 2 miesiące 2500zł wpakowane w auto a łącznie będzie już z 4 koła, mam już nadzieję że koniec żadnych przygód aż do wiosny kiedy pójdzie do sprzedania :whistling:

A koleś płakał jak ją sprzedawał?? :grin::grin:, PABLO to były łzy szczęścia :decayed:

Opublikowano

Taa jasne :decayed:

Przy każdym aucie trzeba coś porobić i tyle, teraz jest stan igła auta :wink:

A tą pompą to nikt nie wiedział kiedy może się wysrać i to mnie najwięcej pochłonęło.

Płakać można jak się jest przywiązanym do auta a nie koniecznie że jest w idealnym stanie technicznym, ja tam bym miał łzy jak bym sprzedawał A4ke :decayed: a jest trochę do roboty w tym aucie.

I takie auto było jak kupowałem, jedynie nie wiedziałem ze wentylator od klimy był spalony a też trochę kosztował.

Opublikowano

Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

może teraz widać :decayed:

Opublikowano

Wczoraj jeździłem najnowszą octavią 1.4T 140KM i powiem wam że to nieźle zapitala a spalanie w okolicach 8,2l, dużo miejsca z tyłu, więcej niż w merolu E klasy z 2004r bo taki miał wcześniej, bogata wersja, biksenony skrętne, pdc, ekran dotykowy, full elektryka, ledy do jazdy dziennej za 80 tys siedząc w tym aucie nie powiedziałbym że to skoda :whistling:

Z ciekawostek to nie ma w opcji wyposażenia podświetlenia daszków przeciwsłonecznych jak lookamy na lusterko :grin:

Opublikowano

Mamy w naszym gronie Andrzeja? Moze by co postawił hehe

Opublikowano
Mamy w naszym gronie Andrzeja? Moze by co postawił hehe

Możesz być Andrzej, nawet podobny jesteś

Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

może teraz widać :decayed:

Jesli mozna, to chetnie sie wybiore.

ABG

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema!:hi:

Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

może teraz widać :decayed:

Znów Was zleje

Opublikowano

Pokaz lepiej co wyrezales...

Wysłane z urPada

Opublikowano

4upenane.jpgtakie małe tezanko dziś w a3

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

może teraz widać :decayed:

Znów Was zleje

zapowiadali słońce :whistling:
Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

może teraz widać :decayed:

Znów Was zleje

zapowiadali słońce :whistling:

W sensie pot

Opublikowano
takie małe tezanko dziś w a3

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu tylko po co !!!

kolega :decayed:

Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

kto bogatemu zabroni :naughty:, ja za te pieniądze żyje tydzień

Opublikowano
Panowie chętny ktoś karty w niedzielę????

kto bogatemu zabroni :naughty:, ja za te pieniądze żyje tydzień

Ty mu życia nie układaj i nie mów mu jak ma życ:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.