Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania komplet felg ori audi 16" wraz z ładna zima.

Wysłane z mojego urQuattro

Jaka felga i jaka guma?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
93659501_1_644x461_alufelgi-16-cali-do-audi-a6-c6-opony-zimowe-dunlop-225-55-16-pinczow.jpg
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Panie i Panowie odstapie wyjazd do Włoch na narty,

apartament na stoku - 4-5 osobowy (2 pokoje)

w cenie skipass - noclegi - od 7.12 do 14.12

dojazd we własnym zakresie

i uwaga CENA !!! tylko 500 EURO !!!

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Panie i Panowie sprzedam felgi stalowe 15" do VAGa

4szt - 200zł do negocjacji

Opublikowano
Panie i Panowie odstapie wyjazd do Włoch na narty,

apartament na stoku - 4-5 osobowy (2 pokoje)

w cenie skipass - noclegi - od 7.12 do 14.12

dojazd we własnym zakresie

i uwaga CENA !!! tylko 500 EURO !!!

co to za oferta :wink::kox: poczekaj z tym musze podzwonic

Opublikowano

Krakowskie widzę że się już całkiem zmieniły na wielką jakąś giełdę :whistling:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Panowie sąsiad chce kupić do 60tys B8 benzynę i pytanie czy do któregoś silnika podejdzie LPG bo rozumiem że TFSI odpadają.

Najlepiej biała w sedanie :decayed:

Faktycznie giełda :polew:

Aha i najlepiej w tym tygodniu chce kupić :decayed:

Opublikowano

ta Pablo do 1.6

Opublikowano

:hi:

Jak by ktoś coś potrzebował przywieść- zawieść w okolice Wrocławia to pisać do mnie:wink:

Opublikowano

no i kockie strasznie

Opublikowano

czy ma ktoś kogoś od kredytów hipotecznych? musze w końcu ruszyć ten temat..

Opublikowano

Witam - mam pytanko dlugo mnie bylo na forum widzę że juz sa spociki we wtorki Ja dzisiaj koncze o 21 i mam pytanko czy ktoś jest w stanie mi skasować błędy bo musze wymienić czujnik płynu chlodzacego bo wskazówka nie trzyma 90 a juz termostat wymieniłem.

Opublikowano
czy ma ktoś kogoś od kredytów hipotecznych? musze w końcu ruszyć ten temat..

Ja mam. Daj namiary na siebie na priva

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no i kockie strasznie

To ile za te kocury tylko tak żebyś mnie w długi nie wpier.....

Opublikowano
Panie i Panowie odstapie wyjazd do Włoch na narty,

apartament na stoku - 4-5 osobowy (2 pokoje)

w cenie skipass - noclegi - od 7.12 do 14.12

dojazd we własnym zakresie

i uwaga CENA !!! tylko 500 EURO !!!

co to za oferta :wink::kox: poczekaj z tym musze podzwonic

przeciez teraz jest FreeSki we wloszech ... i oferta jak najbardziej osiagalna. Zgaduje .. Marilleva 1400 ?.

Opublikowano

przepraszam ze oferta jest osiagalna w koncu cale 500euro za 4-5osob w Folgaridzie

na stoku to bardzo duzo....

tak więc jakby ktoś chciał to oddam za darmo - jacyś chętni??

Opublikowano

dałbys jeszcze 100€ zeby bylo na pamiatki :wink:

Opublikowano

Panowie weźcie vaga, inspekcje trza wy^^bać z A4ki :decayed:

Opublikowano

I jeszcze ze 200€ na wache

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

Opublikowano

Panowie doradźcie coś na poprzedni apel nikt się nie odezwał a niestety nie mogę dziś podjechać na spota muszę z dzieciakami zostać.

Ciągle i wciąż nie dogrzewa się silnik, podpinałem dziś vaga i pokazuje temp na silniku 72,9 stopni na desce 71 stopni, termostat wymieniony nowy orginał (made in germany- nie pamiętam nazwy), zachowuje się na nim tak samo jak na wymienionym (tam był francuski valeo - który wymieniany był 1.5 roku temu), czujnik wymieniony na nowy (ori zielony), układ odpowietrzony , wiatraki chodzą tak jak powinny nie ma błędu na silniku i na zegarach - pytanie co dalej:/ (do momentu jak zaczął świrować wskaźnik temp. chodził bez zarzutu)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.