Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fantowski to było koło 22-23 a nie jak Ci mówiłem koło 1 :wink: to Twój nowy nr.? bo mam jeszcze jakiś inny do Ciebie :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
fantowski to było koło 22-23 a nie jak Ci mówiłem koło 1 :wink: to Twój nowy nr.? bo mam jeszcze jakiś inny do Ciebie :whistling:

mam dwa numery telefonu i obydwa są aktywne :wink:

Opublikowano

Ta tys widzial

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siema

a ja własnie wczorak oglądałem ostatnią cześć szybkich....... :kwasny: przykre , przypomniał mi sie wypadek Ziętarskiego, Wtedy zginął aktor który z nim jechał.....tak to jest jak fantazja ponosi w takich wózkach.....

Opublikowano
siema

a ja własnie wczorak oglądałem ostatnią cześć szybkich....... :kwasny: przykre , przypomniał mi sie wypadek Ziętarskiego, Wtedy zginął aktor który z nim jechał.....tak to jest jak fantazja ponosi w takich wózkach.....

Zdążył jeszcze w 7 części zagrać premiera w 2014 r. :jerk:

Opublikowano

:siema: poniedziałek przywitał nas o dziwo ładną pogodą :naughty:

Kurde nie zalatwie sobie wolnego na jutro:kwasny:

Opublikowano

Zdążył jeszcze w 7 części zagrać premiera w 2014 r. :jerk:

Czytałem że mogą zmienić scenariusz i go uśmiercić w filmie bo zdjęć nie skończyli jeszcze, przenieśli na styczeń do Abu Dhabi.

:siema:

Opublikowano

:hi: ALL

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Zdążył jeszcze w 7 części zagrać premiera w 2014 r. :jerk:

Czytałem że mogą zmienić scenariusz i go uśmiercić w filmie bo zdjęć nie skończyli jeszcze, przenieśli na styczeń do Abu Dhabi.

:siema:

Też to czytałem:( szkoda chłopa, dalsze części bez niego to już nie to samo:(

Opublikowano

Mysle ze nie bedzie dalszych czesci...

Opublikowano
Mysle ze nie bedzie dalszych czesci...

Myślę ze masz rację-skończą jakoś tą 7 część i zakończą epizodzik

Opublikowano

Zarobią dużo na tej części bo większość pójdzie do kina, w końcu jakiś hołd będzie a producenci będą zacierać ręce.. taka prawda niestety.

0_1_46866_Wrum_wrum_przez_trufelblauuu.gifshzbjrl.gif

Ludzie to są :facepalm:

Opublikowano
Mysle ze nie bedzie dalszych czesci...

Myślę ze masz rację-skończą jakoś tą 7 część i zakończą epizodzik

Na cale szczescie :decayed:

Opublikowano

Szkoda chłopa, ale z filmem to już niech dadzą sobie spokój...

Wysłane z mojego SM-P600 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam.Jak dam rade to podjade jutro na bajerke dobrze poznać ludzi z pasją do tej marki.

Opublikowano
siema

a ja własnie wczorak oglądałem ostatnią cześć szybkich....... :kwasny: przykre , przypomniał mi sie wypadek Ziętarskiego, Wtedy zginął aktor który z nim jechał.....tak to jest jak fantazja ponosi w takich wózkach.....

Dziennikarz, nie aktor

O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu

Opublikowano

Siema ale ktos sprząta tematy na forum

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co się dziwisz...nagle wszyscy na forach i na FB wypisują, że szkoda gościa taki był dobry itp. gdyby nie tragedia to by cisza była i połowa ludu nawet by nie wiedziała kto to jakbyś zdjęcie wkleił.

Jak widzę wpisy na FB jak każdy płacze a nawet I części filmu nie oglądali :facepalm: to też mam ochotę coś takiego im wkleić w komentarzu.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.