Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Panowie jutro jestem w gdansku czwartek bydgoszcz piatek łódź jak cos to pisac lub dzwonic

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

siema koledzy, wybieram się do Krakowa na jakieś 4 dni. Może jakiś wspólny wypad na miasto, ewentualnie spota. Z chęcią bym się z wami spotkał

Opublikowano
I po co komu veyron za kilka mln zł :decayed:

boseron mam dla Ciebie pakiet na X klocka, wpadnij do mnie jak będziesz przejeżdżał :wink:

Pablo dzieki, mam zabijacza czasu na zimowe wieczory

Opublikowano
:hi:

siema koledzy, wybieram się do Krakowa na jakieś 4 dni. Może jakiś wspólny wypad na miasto, ewentualnie spota. Z chęcią bym się z wami spotkał

kiedy wpadasz ? w końcu muszę na żywo zobaczyć to Twoje cudo ;-)

Opublikowano
:hi:

siema koledzy, wybieram się do Krakowa na jakieś 4 dni. Może jakiś wspólny wypad na miasto, ewentualnie spota. Z chęcią bym się z wami spotkał

kiedy wpadasz ? w końcu muszę na żywo zobaczyć to Twoje cudo ;-)

Jutro z rana i zostaje do niedzieli na pewno

Opublikowano

to jak będziecie sie gdzieś zgadywać to piszcie ;-)

Opublikowano

podziękował za spota:hi:

Opublikowano
to jak będziecie sie gdzieś zgadywać to piszcie ;-)

Spoko będziemy pisać tutaj w temacie żeby jak najwięcej znajomych się pojawiło.

Opublikowano

Szymek tak jak pisaliśmy przed chwilą na fejsie, zrobimy we Czwartek spota i będziemy testować 600KM z LC :decayed:

Dzięki panowie za spota:hi:

Co do zmiany miejsca w okresie zimowym na Bonarkę to jeśli większość chce to zrobimy ankietę i może spróbujemy raz na zmianę miejscówki :naughty:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Tydzień temu wszędzie Cię było pełno :facepalm:

Tydzień temu opuściłem spota od wielu wielu miesięcy, przykro mi że akurat nie trafiłeś na moją co tygodniową obecność :naughty::decayed:

Opublikowano

Nie róbcie ankiety bo i tak każdy będzie miał pretensje ;-) A czemu nie krokus ? za zimno ?

Opublikowano

To moze na dworcu glownym na 3 peronie? :facepalm:

Ta miejscowka jest dobra. Jak bedzie zimno to bedziemy do KFC chodzic.

Btw: podziekowal za spota :hi:

Szczegolnie Agentowi Mackowi :-)

ABG

Opublikowano

Jak tam po spocie , frekwencja duza... Bonarka jestem za bo mam blisko :-)

Opublikowano

Ja tez

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

:bry:

Do Bonarki mam kawałek, ale na spoty trzeba jeździć :decayed:

PABLO czyli jest spocik w czwartek ?

Opublikowano

Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

Opublikowano

Nie za ma co. Jak za ma co to na smierć :)

Wysłane z urPhone

Opublikowano
Kerczi Fanta :notworthy: za pomoc

A proponowałem to nie

O jeju jeju tańcze w Murrayu

Opublikowano

No bo taka pomoc z łaski to se weź

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Sprzedam laptopa 13,3 cała Dell

O hej hejo heja, tańczę u Kołodzieja

Opublikowano

weś sie

masz szczęście że cały czas drzwi mocno trzymałem jak się bawiłeś z tymi pedałami żebyś się w długi nie wpierdo....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.