Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie powiedzcie jakie bixy do avanta czarnego beda lepiej pasowac org chrom czy czarne?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
witam panowie powiedzcie jakie bixy do avanta czarnego beda lepiej pasowac org chrom czy czarne?

jak masz wszystko ori to ori.. tak samo jesli masz jakis pakiet chrom to zostan przy nim

Opublikowano
witam panowie powiedzcie jakie bixy do avanta czarnego beda lepiej pasowac org chrom czy czarne?

Ori czarne (w sumie to ciemne szare)

Opublikowano
witam panowie powiedzcie jakie bixy do avanta czarnego beda lepiej pasowac org chrom czy czarne?

jak masz wszystko ori to ori.. tak samo jesli masz jakis pakiet chrom to zostan przy nim

chromu nie ma a przod kompletuje wiec jeszcze mozna cos pomodzic dlatego pytam jak bedzie lepiej z jednej strony na czarnym org lampa sie lepiej wybije + gril polift + zderzak fl lub s4 zalezy co znajde

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-quattro-darek995-es-gwint-itp-nowe-foto-266589/ tu kolega ma czarne i tez glupio nie wyglada w tym zestawieniu

Opublikowano
witam panowie powiedzcie jakie bixy do avanta czarnego beda lepiej pasowac org chrom czy czarne?

jak masz wszystko ori to ori.. tak samo jesli masz jakis pakiet chrom to zostan przy nim

chromu nie ma a przod kompletuje wiec jeszcze mozna cos pomodzic dlatego pytam jak bedzie lepiej z jednej strony na czarnym org lampa sie lepiej wybije + gril polift + zderzak fl lub s4 zalezy co znajde

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-quattro-darek995-es-gwint-itp-nowe-foto-266589/ tu kolega ma czarne i tez glupio nie wyglada w tym zestawieniu

a to komu ma się podobać? nam czy TObie? rób tak jak chcesz:wink:

Opublikowano

tak i tak moze byc wiec zbieram opinie:D

Opublikowano

PANOWIE w niedzielę jedźmy na kartach godzina 11 :wink: ktoś chętny :whistling:

RacingKart

Opublikowano
Klub "tylko dla Rosjan" i inne. Tajemnicze rosyjskie nieruchomości w centrum Warszawy

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

ciekawy jestem wyroku

Biznesmeni i sprawa Polmozbytu. Finał po dziewięciu latach

"Jutro mogą przyjść po ciebie" :wink:

Opublikowano
  • Autor
PANOWIE w niedzielę jedźmy na kartach godzina 11 :wink: ktoś chętny :whistling:

RacingKart

Szkoda ze nie godzina np. 15-sta

o 11-stej to jeszcze kac pewnie bedzie :kwasny:

Opublikowano
1385133354_c6m1xx_600.jpg
Opublikowano
PANOWIE w niedzielę jedźmy na kartach godzina 11 :wink: ktoś chętny :whistling:

RacingKart

Szkoda ze nie godzina np. 15-sta

o 11-stej to jeszcze kac pewnie bedzie :kwasny:

to Ci to pomoże :decayed: ktoś Cię zgarnie

Opublikowano

dokładnie, nie marudz, przyjade po Ciebie - mnie ostatnio Gruszka zabrał na kacu i odrazu wytrzezwialem i kozackie samopoczucie potem...

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ja jednak bede, przełożyłem wakacje na 5 Grudnia

Opublikowano
20131122120106_b.png
Opublikowano
PANOWIE w niedzielę jedźmy na kartach godzina 11 :wink: ktoś chętny :whistling:

RacingKart

Szkoda ze nie godzina np. 15-sta

o 11-stej to jeszcze kac pewnie bedzie :kwasny:

to Ci to pomoże :decayed: ktoś Cię zgarnie

Siemka Paniska :hi:

może i ja się załapię na karty :decayed:

Opublikowano

20131119105012_b.gif

Pablo przed Swoją Kruszynką :grin: Pablo musiałem sorry :wink:

Opublikowano

PABLO może byś wziął swoją Lube i przyjechał na karty w niedziele

Wysłane z urPada

Opublikowano

Siemka wszystkim:)

Ma ktoś namiary na sprawdzone zestawy HID-SLIM z alledrogo lub innych źródeł? Pilnie potrzebne:)

Opublikowano
http://wir.pl/img/upload/20131119105012_b.gif

Pablo przed Swoją Kruszynką :grin: Pablo musiałem sorry :wink:

Osz ty nie będzie w takim razie jutro czarnej S3 :decayed::grin:

Opublikowano
Siemka wszystkim:)

Ma ktoś namiary na sprawdzone zestawy HID-SLIM z alledrogo lub innych źródeł? Pilnie potrzebne:)

Zabierzów - firma Novo ul. Willowa

Opublikowano

Dzięki NEX

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.