Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
szkoda ze Gruszka z Fantomasem tam nie byliście tacy do przodu...

no myśmy stali za drzwiami dawaj kase :whistling:

wtedy czujesz że masz większego i nikt Ci nie podskoczy.

Jesień w Kenii

no cóż zrobić zobaczyłeś sie napaliłeś i w długi wpierdoli...eś. Kerczi będzie miał za to japko nomber fajf tylko nam nie chce doli wypłacić bo mówi że mu przez nas HTC z ręki wypadł jak był na 4cm

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Czytnik lini nie moze byc bo mam przeszczepione opuszki...

Zdarte od męczenia freda

Wiosna

vel. od szarpania owoca :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Fantomas Twojego e-maila przesłałem do wyceny ;)

Opublikowano

myślałem że wrota bo mejl jest bez cenny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh :wink:

Opublikowano

5S jest jak najbardziej OK. Cieszyłem się nim przez godzinę, aż wpadł w łapy mojej babie i już go nie wypuściła. Przynajmniej mam mikołaja z głowy :)

Opublikowano

dobry wieczór ........ kogo wrzucić na bęben ? :naughty:

Cuber na PW masz całość na BL :wink:

Opublikowano
Pier***** nie jezdze juz na spoty...wpierdala**e mnie tylko w długi...

Pablo nie jeździ, a i tak się wpierdziela w długi :decayed:

BTW:

czołem :hi:

Opublikowano
  • Autor
dobry wieczór ........ kogo wrzucić na bęben ? :naughty:

Cuber na PW masz całość na BL :wink:

:wink:

Opublikowano

Siemano ludziska :hi:

Opublikowano

Wszelki duch

Wysłane z urPada

Opublikowano
Wszelki duch

Wysłane z urPada

powitać ;)

Opublikowano

Boseron byłem wtedy w kinie.

Panowie polecam film Wyścig o którym ostatnio bardzo głośno. 9/10

Wyścig (2013) - Filmweb

Opublikowano

PABLO a Ty znów przez te d*py będziesz chodził nie wyspany.

Wysłane z urPhone

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Boseron byłem wtedy w kinie.

Panowie polecam film Wyścig o którym ostatnio bardzo głośno. 9/10

Wyścig (2013) - Filmweb

Film musi być dramat. Nie ide

Wiosna

Opublikowano
Boseron byłem wtedy w kinie.

Panowie polecam film Wyścig o którym ostatnio bardzo głośno. 9/10

Wyścig (2013) - Filmweb

Film musi być dramat. Nie ide

Wiosna

byłem z przyjacielem i po godzinie wyszliśmy dramat :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

DA SIĘ

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Nex dlaczego się nie pochwaliłeś na naszym forum :whistling:

Opublikowano

:bry:

SHADOW- wysłałem Ci ostatnie vagowanie na PW :hi:

Opublikowano
[/url]

Wiosna

byłem z przyjacielem i po godzinie wyszliśmy dramat :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

[/url]

[/url]

Z przyjacielem powiadasz... moze byliscie w kinie tylko ;-)

Bry all

Opublikowano

Zwariowałem Amazing Martial Arts Dance With Matrix Style

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Waski masz kierke dla mnie od Melepetki??

Opublikowano
Zwariowałem Amazing Martial Arts Dance With Matrix Style

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Waski masz kierke dla mnie od Melepetki??

MAM :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.