Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przeciez miałem HTC 4miechy

Wiem ile miałeś ale i tak często zmieniasz hehe :decayed:

wczoraj mu upadł na spocie :kwasny:

bo go ktoś drzwiami potrącił :naughty:

Powiedział że bitego już nie chce :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znów naprawi i sprzeda :decayed:

Opublikowano

Pier***** nie jezdze juz na spoty...wpierdala**e mnie tylko w długi...

Opublikowano
Pier***** nie jezdze juz na spoty...wpierdala**e mnie tylko w długi...

zadłużyłeś sie? :decayed:

Opublikowano

to jak to w końcu było ktoś cię potrącił drzwiami czy wpierd...ł w długi bo to zmienia postać rzeczy :decayed:

Opublikowano

Koledzy..

KERCZI zmień se to niedaleko w profilu bo nie wiem kaj żeś jest.

Jesień

Opublikowano

no taak, szukaliśmy komputera....było zamieszanie potem ktoś mnie potrącił drzwiami i nie dość że wpierdolił mnie w długi - za mną chyba Mania stał to jeszcze na dodatek wypadł mi telefon na ziemie i się rozbił i tak siedem razy :)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Pablo Iphone 5 16GB za 1700zł to dobra cena? Czarna nówka, bez sima - chyba dobra? tylko nie ma FV :/

Opublikowano
no taak, szukaliśmy komputera....było zamieszanie potem ktoś mnie potrącił drzwiami i nie dość że wpierdolił mnie w długi - za mną chyba Mania stał to jeszcze na dodatek wypadł mi telefon na ziemie i się rozbił i tak siedem razy :)

A na koniec dżyzdnąłbył w satynowe hugo bossy

Wiosna

Opublikowano
Koledzy..

KERCZI zmień se to niedaleko w profilu bo nie wiem kaj żeś jest.

Jesień

bój się i nie stój tyłem do drzwi :grin:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Pablo Iphone 5 16GB za 1700zł to dobra cena? Czarna nówka, bez sima - chyba dobra? tylko nie ma FV :/

łykaj :thumbup1:

tylko poczekaj żeby trochę ostygł co by sobie migdałków nie poparzyć

Opublikowano

Głupol

Opublikowano
Głupol

a Gruszka sprzedaje trzeba było od razu

to co innego takiego kolegi to ze świecą.....

to ja prysze dwa i hu..... z FV

Opublikowano
Pablo Iphone 5 16GB za 1700zł to dobra cena? Czarna nówka, bez sima - chyba dobra? tylko nie ma FV :/

Kupisz za 2100zł z fv więc policz co Ci się bardziej opłaca.

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Głupol

Gupol nie głupol.

Jesień

Opublikowano
Pablo Iphone 5 16GB za 1700zł to dobra cena? Czarna nówka, bez sima - chyba dobra? tylko nie ma FV :/

Kupisz za 2100zł z fv więc policz co Ci się bardziej opłaca.

Jesień

No a masz za tyle??? bo z FV to qwidzialem ze chodza po 2300 w gore...

Opublikowano
Pablo Iphone 5 16GB za 1700zł to dobra cena? Czarna nówka, bez sima - chyba dobra? tylko nie ma FV :/

Kupisz za 2100zł z fv więc policz co Ci się bardziej opłaca.

Jesień

No a masz za tyle??? bo z FV to qwidzialem ze chodza po 2300 w gore...

A gdzie mają iść? W bok ?

Wiosna

Opublikowano

szkoda ze Gruszka z Fantomasem tam nie byliście tacy do przodu...

Opublikowano

U mnie są drogie srajfony więc nie polecam, 2059zł ale na marże więc tamta pierwsza oferta jest bardzo dobra jeśli nówka i pewne źródło.

Za 2100zł była nie dawno na allegro z fv23%.

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

KERCZI nie mów że znów wracasz do ajfona, jak już coś to bier 5S kusiek i misieqkrk dużo sobie chwalą te jabłka jak i czytnik linii papilarnych, wtedy czujesz że masz większego i nikt Ci nie podskoczy.

Jesień w Kenii

Opublikowano

Czytnik lini nie moze byc bo mam przeszczepione opuszki...

Opublikowano
Czytnik lini nie moze byc bo mam przeszczepione opuszki...

Zdarte od męczenia freda

Wiosna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.