Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mowie o kamerce na złodzieja na stałe monitorujacej miejsce parkingowe , a Wy o rejestratorze jazdy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamerka dobra sprawa. Przykładem może być niedawne zdarzenie w Zabierzowie z udziałem mojego znajomego. Kolega wjechał normalnie na zielonym i zdziwił się niesamowicie, gdy wprost na niego wjechał rozpędzony ford mondeo. Pan z Forda uparcie twierdził, że także miał zielone. Polska policja stwierdziła po najprostszej lini oporu, że nie da sie ustalić kto był sprawcą i wlepiła każdemu po 500 zł oraz naprawa we własnym zakresie. Po dwóch godzinach od zdarzenia zjawił się Pan, który jechał za mondeo z kamerką.... Oto Panowie nagranie:

https://docs.google.com/file/d/0B2wAODiI0UHwWmpYTEJlcWVoYVk/edit?pli=1

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

ahh znajomy jechał czerwonym nissanem almerą, akcja od 1:01:))))

Opublikowano

nie mondeo tylko avensis :wink:

Opublikowano
Dzekson czekałem...

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Napisałem, że raczej nie dam rady przyjechac.. w nastepnym tyg bede na pewno

Opublikowano

co tu taka cisza

Opublikowano

bo tylko mądrzy i przezorni kierowcy mają kamerki :grin::decayed:, zwłaszcza, że koszt owej jest śmieszny

Opublikowano
co tu taka cisza

brak tematu :wink:

Opublikowano

Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano
Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował?

Naciapane z sedesu ...

Ja od roku używam PRESTIGIO RoadRunner HD1

Dziś koszt takiej to 170zł

Opublikowano
Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował?

Naciapane z sedesu ...

z tańszych próbowałem Roadrunnera 300 i w przeciągu jednego dnia oddałem ją.. uchwyt długi, nieustawny i widać że sama kamera to tani chinol.. filmy poniżej

Opublikowano

bo masz słabe światła :naughty:

Opublikowano
bo masz słabe światła :naughty:

:baseball: ale przynajmniej nie święcą w niebo tak jak u Ciebie :naughty::boobs:

Opublikowano

Tą mi znajomy polecał: DVR FULL HD PRO w Morele.net

Opublikowano

Już Mu świeca dobrze.

Wysłane z urPhone

Opublikowano
Już Mu świeca dobrze.

Wysłane z urPhone

kolega

Opublikowano
Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował?

Naciapane z sedesu ...

z tańszych próbowałem Roadrunnera 300 i w przeciągu jednego dnia oddałem ją.. uchwyt długi, nieustawny i widać że sama kamera to tani chinol.. filmy poniżej

Dlaczego wszystkie auta jadace z przeciwka maja zalozone talerze na przodzie :decayed:

Opublikowano
Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował?

Naciapane z sedesu ...

z tańszych próbowałem Roadrunnera 300 i w przeciągu jednego dnia oddałem ją.. uchwyt długi, nieustawny i widać że sama kamera to tani chinol.. filmy poniżej

Dlaczego wszystkie auta jadace z przeciwka maja zalozone talerze na przodzie :decayed:

bo to auta z cateringu

Opublikowano

Klub "tylko dla Rosjan" i inne. Tajemnicze rosyjskie nieruchomości w centrum Warszawy

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

ciekawy jestem wyroku

Biznesmeni i sprawa Polmozbytu. Finał po dziewięciu latach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.