Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie dzięki za świetna zabawę wczoraj :wink:

http://s17.postimg.org/hvq2r7kxn/1483115_601534626580123_1363743505_n.jpg

http://s24.postimg.org/kwp8xbw69/1476064_601335836600002_1730945310_n.jpg

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

http://s11.postimg.org/5jwn2j1xr/1240514_601335503266702_633110516_n.jpg

a to wyniki finału :wink:

ja również DZIĘKUJE

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie sprzedam tablet Samsung Note 10.1. Szczegóły w dziale "Sprzedam"

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie , warto sie interesowac BPW ? wiem ze ten motor jest troche bezpieczniejszy niz BLB i reszta na 16 zaworach .

Auto ma nalatane 250tys. Czy wtym modelu wyrabiajace sie gniazdo pompy oleju rowniez jest tematem przewodnim i trzeba zaczac od jego wymiany? - i na tym koniec ,czy jeszcez inne czekaja tu niespodzianki ? . Samochod bedzie robil do 15tys rocznie .

Opublikowano
Panowie szybkie pytanie , warto sie interesowac BPW ? wiem ze ten motor jest troche bezpieczniejszy niz BLB i reszta na 16 zaworach .

Auto ma nalatane 250tys. Czy wtym modelu wyrabiajace sie gniazdo pompy oleju rowniez jest tematem przewodnim i trzeba zaczac od jego wymiany? - i na tym koniec ,czy jeszcez inne czekaja tu niespodzianki ? . Samochod bedzie robil do 15tys rocznie .

jacha że warto :decayed:

super silnik jak wszystkie 2,0TDi:decayed:

Jam miałem takiego BPW :grin:

DawidN miał takiego :grin:

i Mój kolega ma obecnie takiego :grin:

i........

wszystkim padł

U mnie praktycznie wysrało się wszytsko (przebieg 100tyś) rozlecial się zespół wałków wyrów. , uszk. wał . uszkodzoan gładź i,cyl = silnik szrot

DawidN miał dłuższe wakacje :decayed: (co padło to pytaj już go samego)

Kolega też jest już po wymianie motoru - imbusik dał radę przebieg 110tyś

Jak ten twój ma mieć 250tysi to........... łykaj ale nie zapomnij pierwsze co dokup sobie różaniec :wink:

Opublikowano
DawidN miał dłuższe wakacje :decayed:

:polew: Cały FANTOMAS :decayed:

Opublikowano

Dobry Panowie… W środę jadę do Trójmiasta do końca tygodnia. Możliwe, że powrót przez Warszawę/okolice. Ma ktoś coś do załatwienia/odebrania po drodze? :)

Opublikowano

Fantomas bo jeździć to trza umic ;) ja tam miałem blb, potem jeździł nim BOSERON, teraz Michail i jakoś jeździ. SIEMIAN ma BLB i tez jeździł . Musisz przerobić imbusik i jazda na całego.

Wysłane z urPhone

Opublikowano
Ale jestescie dzisisj wylewni

Nie wybierasz się czasem na opolszczyznę w najbliższym czasie?

Opublikowano
Fantomas bo jeździć to trza umic ;)
tiaa....:decayed:
ja tam miałem blb, potem jeździł nim BOSERON, teraz Michail i jakoś jeździ. SIEMIAN ma BLB i tez jeździł .
czy ja coś mówię przecież wszyscy go chwalą :decayed:

Musisz przerobić imbusik i jazda na całego.

no właśnie :decayed:

ale różaniec na lusterku nie zaszkodzi co by nie był tylko imbusik

a i jest czym zająć palce w korku

Opublikowano

Proponuje 5.0 v10 tdi bardzo fajny i tani w eksplatacji motor

O jeju jeju tańcze w Murrayu

Opublikowano

Fantomas ale chciałem zauważyć ze Ty jak najbardziej możesz mieszać różańcem w korku bo nie musisz biegami sie zajmowac , masz automat przecież.

Chcesz kupie Ci taki nie za duży nie za mały ,

Karol go pokryje folią carbonową co by nie psuł image Twego wnętrza....

Opublikowano
Ale jestescie dzisisj wylewni

Nie wybierasz się czasem na opolszczyznę w najbliższym czasie?

Co potrzeba??:wink:

Opublikowano
Fantomas ale chciałem zauważyć ze Ty jak najbardziej możesz mieszać różańcem w korku bo nie musisz biegami sie zajmowac , masz automat przecież.

Chcesz kupie Ci taki nie za duży nie za mały ,

Karol go pokryje folią carbonową co by nie psuł image Twego wnętrza....

Tejjjj :D

Ty to pewnie masz stałe zlecenie przelewu dla ojca dyrektora co by się samo odpychało

Opublikowano
:hi: Panowie ile za takie kartowe ściganko ?
Opublikowano

Stówkę do mnie ma konto.

Wysłane z urPhone

Opublikowano
Ale jestescie dzisisj wylewni

Nie wybierasz się czasem na opolszczyznę w najbliższym czasie?

Co potrzeba??:wink:

Koła przytargać z okolic Prudnika

Opublikowano
Ale jestescie dzisisj wylewni

Nie wybierasz się czasem na opolszczyznę w najbliższym czasie?

Co potrzeba??:wink:

Koła przytargać z okolic Prudnika

pw:wink:

Gdzie w krk za dobre pieniądze (czyt. niedrogo) zrobią mi reklamę na aucie. Nie musi być z oklejeniem (to mogę zrobić sobie sam:wink:).

Opublikowano

Ruks jade do wroclawia w przyszlym tygodniu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.