Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobrze !!! Jak są buce w KRK to bardzo dobrze robią...mam nadzieje ze będą grać większość spotkań na Śląsku, wówczas władze pięknego grodu Kraka po sezonie będą mogły sobie tam Biedronke wybudować

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo dobrze !!! Jak są buce w KRK to bardzo dobrze robią...mam nadzieje ze będą grać większość spotkań na Śląsku, wówczas władze pięknego grodu Kraka po sezonie będą mogły sobie tam Biedronke wybudować

poza tym jak już wyjdą to nie wrócą na stare śmieci.. gdyby nie majchrowski to pewnie dogadaliby się z miastem

Opublikowano

Po co to tym kopaczom:facepalm: Marnotrawstwo pieniędzy. "Baza" powinna być adekwatna do poziomu gry.Gdyby tak było większość klubów w Polsce grała by na pastwiskach. Powinno zaprzestać pakowania pieniędzy w to co nie ma najmniejszego sensu. Mogli by na miejscu tej "Bazy" wybudować np tor samochodowy :decayed:

Opublikowano

Po co to tym kopaczom:facepalm: Marnotrawstwo pieniędzy. "Baza" powinna być adekwatna do poziomu gry.Gdyby tak było większość klubów w Polsce grała by na pastwiskach. Powinno zaprzestać pakowania pieniędzy w to co nie ma najmniejszego sensu. Mogli by na miejscu tej "Bazy" wybudować np tor samochodowy :decayed:

Właśnie miałem to napisać

Wiosna

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Ale poczekaj pocekaj.

Jak dobrze pojdzie to bedzie tor w krk :)

Wiosna

Opublikowano

pętla ma być na Groickiego 13 a pit stop na Groickiego 1 :)

Opublikowano

A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

ale że Klubu Tańca?

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

ale że Klubu Tańca?

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd

Eeee iphone jest przeciez blllleeeee

Wiosna

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

ale że Klubu Tańca?

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd

Eeee iphone jest przeciez blllleeeee

Wiosna

no bo jest...nie nawidze go uja....

Opublikowano
no bo jest...nie nawidze go uja....

71506_android_sika_na_apple.jpg

Jesień

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

ale że Klubu Tańca?

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd

Kerczi PW

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

ale że Klubu Tańca?

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd

Biorę akurat za WRC tzw za doprowadzenie do wyglądu :wink:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Po co to tym kopaczom:facepalm: Marnotrawstwo pieniędzy. "Baza" powinna być adekwatna do poziomu gry.Gdyby tak było większość klubów w Polsce grała by na pastwiskach. Powinno zaprzestać pakowania pieniędzy w to co nie ma najmniejszego sensu. Mogli by na miejscu tej "Bazy" wybudować np tor samochodowy :decayed:

:decayed:

Opublikowano

a bedzie WRC na jutro do odbioru??

Opublikowano
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu

Wiosna

Raba Dobczyce i Dalin Myslenice - to sa nazwy klubow :wink:

ten kompleks jest na wypasie i Cupial ma niedaleko :grin:

Opublikowano

Lepszy jest Partyzant Dojazdów - i wówczas Gruszka będzie miał niedaleko.

Opublikowano

Kompot Jabłków - tam Gruszka by mial niedaleko :wink:

Opublikowano

KERCZI ty to nie wytrzymasz miesiąca z jednym telefonem :grin:

Co tym razem? Nokia 3310 :naughty:

Jesień

Opublikowano

przeciez miałem HTC 4miechy

Opublikowano
przeciez miałem HTC 4miechy

kali jeść kali pić

Opublikowano
przeciez miałem HTC 4miechy

Wiem ile miałeś ale i tak często zmieniasz hehe :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.