Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No owszem ze pisze bo jest na sprzedaż

Zima

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

A cena jego to 1400zl

Zima

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka Panocki :wink:

ps. Kerczi jak chcesz łazienek to zapraszam na zakopiańską 56 :)

Opublikowano

Hahahaha, ale masz te Warszawskie?

Zima

Opublikowano
  • Autor

hmmmm mam kible z odpływem Warszawskim :)

Opublikowano
No owszem ze pisze bo jest na sprzedaż

Zima

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

A cena jego to 1400zl

Zima

to ten który miałeś ostatnio na spocie na który Ramzes sie spuszczał ?

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

nie no fajny sprzęcik wart tej ceny , :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Cuber nie pracuj tyle bo coś Cie ostatnio trudno uchwycić.....

Opublikowano

Tak ten :-) Ooo zapomniałem o Ramzesie, to w takim razie wart jest 2000 :-)

Zima

Opublikowano
No owszem ze pisze bo jest na sprzedaż

Zima

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

A cena jego to 1400zl

Zima

to ten który miałeś ostatnio na spocie na który Ramzes sie spuszczał ?

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

nie no fajny sprzęcik wart tej ceny , :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Cuber nie pracuj tyle bo coś Cie ostatnio trudno uchwycić.....

Zdupcaj

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Dzięki za spota

Opublikowano

No dzięki FANTOMAS

Zima

Opublikowano
  • Autor

Boseronek, jutro na spocie pogadamy na temat BL :)

Fantomasie będziesz jutro na spociku ?

Opublikowano
Fantomasie będziesz jutro na spociku ?

Nie wiem dzisiaj byłem

a łot?

Opublikowano

:-)

Zima

Opublikowano

oki bo trzeba ruszyć z wysokiego C :wink:

Panowie w związku z tym ze jutro patałachy grają z Irlandią o 20.45 i chce to zobaczyć przy szklaneczce whiskacza moze jakis spot gdzie jest TV, albo wczesniejsza godzina np 19.00

Opublikowano

Kerczi chyba zrobie sobie w twojej b7 kącik trzepaka

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
oki bo trzeba ruszyć z wysokiego C :wink:

Panowie w związku z tym ze jutro patałachy grają z Irlandią o 20.45 i chce to zobaczyć przy szklaneczce whiskacza moze jakis spot gdzie jest TV, albo wczesniejsza godzina np 19.00

Ale po ch..?

Wiosna

Opublikowano
oki bo trzeba ruszyć z wysokiego C :wink:

Panowie w związku z tym ze jutro patałachy grają z Irlandią o 20.45 i chce to zobaczyć przy szklaneczce whiskacza moze jakis spot gdzie jest TV, albo wczesniejsza godzina np 19.00

moge byc na 19 :wink: zobaczymy co reszta napisze

Opublikowano
oki bo trzeba ruszyć z wysokiego C :wink:

Panowie w związku z tym ze jutro patałachy grają z Irlandią o 20.45 i chce to zobaczyć przy szklaneczce whiskacza moze jakis spot gdzie jest TV, albo wczesniejsza godzina np 19.00

moge byc na 19 :wink: zobaczymy co reszta napisze

ja tez

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.