Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie spać zwiedzać :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ze kupiłeś Pablo nowy wóz? Czy brat ma taxi?

Zima

Opublikowano

Powitać :hi: Poniedziałek...:doh:

Opublikowano
Ale ze kupiłeś Pablo nowy wóz? Czy brat ma taxi?

Zima

:wtf:

KERCZI jest tak jak do tej pory, brat A4ką na taxi a ja betą.

Powitał :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Lolo bedziesz jutro na spocie bo bym Ci te amory dał. Btw. udało mi się kupić cała klamkę z wkładką za 40 zł. Gość chyba nie był świadomu po ile chodza wkładki na allegro.:decayed:

Opublikowano

Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

Opublikowano
Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

ptasia grypa, mniej do buzi :decayed:

Opublikowano
Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

ptasia grypa, mniej do buzi :decayed:

a Ty nex może byś tak na spota przyjechał :whistling: rusz dupe

Opublikowano

No właśnie bo tylko byś szyderę kręcił :whistling:

Opublikowano
Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

ptasia grypa, mniej do buzi :decayed:

a Ty nex może byś tak na spota przyjechał :whistling: rusz dupe

była już rozmowa na ten temat więc po co wracać?? Jak by spoty były w niedziele to bym przyjeżdżał 2x w tyg, a tak to mój drogi za 10 minut wychodzę do pracy :wink:.

Opublikowano
Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

ptasia grypa, mniej do buzi :decayed:

a Ty nex może byś tak na spota przyjechał :whistling: rusz dupe

była już rozmowa na ten temat więc po co wracać?? Jak by spoty były w niedziele to bym przyjeżdżał 2x w tyg, a tak to mój drogi za 10 minut wychodzę do pracy :wink:.

przyznaj się, że nie chcesz pochwalić się kozą :decayed:

28782_3481_500_Jazda-Na-Kozie.gif

rozumiem też Twoje obawy co do dystansu jaki masz z domu na spota skoro mówisz, że nie jeździ się na niej zbyt dobrze :grin:

Opublikowano

lato miałeś większą kozę więc zamilcz :grin::naughty:

nara :naughty:

Opublikowano
lato miałeś większą kozę więc zamilcz :grin::naughty:

nara :naughty:

taaa w szczególności wtedy jak zawstydziłem przyjeżdżając do Ciebie :grin:

Opublikowano
Mnie chyba nie będzie jutro bo mnie grypsko od weekendu wzięło :facepalm:

nie pitol tylko ubierz ciepły dres do bety

moja tez chodzi i prycha na wszystko:kwasny::decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin: guptoki! :kox:
Opublikowano

:hi:siemanko Pany ... jutro chyba znów wpadnę do Was na spota :wink:

Opublikowano
:hi:siemanko Pany ... jutro chyba znów wpadnę do Was na spota :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
:hi:siemanko Pany ... jutro chyba znów wpadnę do Was na spota :wink:

Jak byś powiedział że zawitasz z siemianem to nawet z gorączką bym podjechał na spota :grin::grin::grin:

Opublikowano

to by Cię całkiem rozłożyło :grin:

Opublikowano

Wtedy bym wylądował w szpitalu jak bym zobaczył tą parówę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.