Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wg mnie 380zl to tez przesada.. za nakladki na pedały :facepalm:

Norma w audi

Wysłane z kosmosu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem co ludzie w polsce z tymi przebiegami mają

Patrząc na to B8 (niby tak mało atrakcyjne oczyma polaka)

W DE nie kupimy takiego autka z tym wypasem i przebiegiem do 20-22 tyś euro - patrząc na opłaty i akcyzę powinno się te B8 rozpatrywać w kategorii okazji - a u nas stoi i stoi

Od 2 miesięcy regularnie i bardzo często przeglądam mobile.de - i takiego auta i w tej cenie nie trafiłem

A u nas jest - i zainteresowania brak lub małe

Opublikowano

U nas ludzie szukają full wypasu za 60 000 zł i oczekują, że 6-letni samochód będzie miał max 100000km przebiegu. Taka nasza jeb..a mentalność

Opublikowano

No nam tego tłumaczyć nie musisz. Niestety ludzie w PL nie doceniają stanu, wypasu, zadbania o auto. Interesuje ich tylko buda samochodu bo to widzą sąsiedzi i przebieg bo o to pytają

Zima

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ostatnio był chłop co chciał kupic Peugeota z 2008 z przebiegiem 178kkm i wziął go i zapytał czy nie dałoby się zrobić 120kkm... FACEPALM to o czym gadamy?

Zima

Opublikowano
wg mnie 380zl to tez przesada.. za nakladki na pedały :facepalm:

niektórzy nie żałują na pedały

:hi:

Krakusy znacie taką postać z Waszej Wioski jak Maciek Steinhof ?

A wiecie może coś więcej na temat tej fury ?

Audi A4 86500.00 PLN. - otoMoto.pl

miało być ...: pisz do Gruszki on zna wszystkich w CIA FBI CBA i UPC ale się już jak widzę sam ujawnił :wink:

... stoi i stoi :-)

sobota wieczór ...otwórz wino...szepnij żonce coś romantycznego do uszka i może zapomni co jej przyrzekłeś na ślubie :decayed:

Opublikowano

7yhe5eta.jpg

Mówisz masz

Zima

Opublikowano
U nas ludzie szukają full wypasu za 60 000 zł i oczekują, że 6-letni samochód będzie miał max 100000km przebiegu. Taka nasza jeb..a mentalność

ooooo to to dokładnie

Z innej beczki kupiłem aparat w MM i nie minęło 7 miesięcy a aparat padł:kwasny: (wysuwa obiektyw i wyswietla czarny ekran i tyle- nawet wyłączyć się go nie da tylko trzeba baterię wyciągnąć).

Czy po takim dość sporym terminie można w reklamacji napisać niezgodność towaru z umową??? orientuje się ktoś jak to jest:whistling:

Opublikowano
No nam tego tłumaczyć nie musisz. Niestety ludzie w PL nie doceniają stanu, wypasu, zadbania o auto. Interesuje ich tylko buda samochodu bo to widzą sąsiedzi i przebieg bo o to pytają

Zima

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ostatnio był chłop co chciał kupic Peugeota z 2008 z przebiegiem 178kkm i wziął go i zapytał czy nie dałoby się zrobić 120kkm... FACEPALM to o czym gadamy?

Zima

Ja wole kupic starsze zadbane auto z wypasrm niz nowsze z podstawa takie moje zdanie

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

Miodzio dajesz na gwarancję a nie jakieś niezgodności po tak długim okresie. Możesz taką napisać ale z potwierdzeniem ze do np 31 dni jak nie naprawią to ubiegasz się o nowy towar.

Opublikowano
Miodzio dajesz na gwarancję a nie jakieś niezgodności po tak długim okresie. Możesz taką napisać ale z potwierdzeniem ze do np 31 dni jak nie naprawią to ubiegasz się o nowy towar.

Tylko ja mam niezbyt fajne doświadczenie z reklamacjami. Mikrofalówka usmażyła mi się po pierwszym włączeniu (dodam ze to był markowy produkt). Poszła na reklamację - jak otworzyłem pudełko po niby naprawie po prawie miesiącu to sprzęt wyglądał jak by ktoś go z I piętra zrzucił a potem łopatą poskładał:facepalm: Na szczęście sprzedającego tak rozbawił widok mojej mikrofalówki po "naprawie" ze postanowił dać mi nową a z "starą" walczyć w serwisie.

Ogólnie jak by ktoś chciał coś oddawać lub naprawiać w "serwisie" na ul. Dauna w Krakowie to stanowczo odradzam.

Opublikowano

Miodzio 2 lata gwarancji masz napewno wiec oddaj im i czekaj, nie kombinuj z niezgodnoscia towaru bo po takim czasie to nie przejdzie,

Opublikowano

bry:hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema: ale się wyspałem, miodzio spałem jeszcze :decayed:

Miodzio 2 lata gwarancji masz napewno wiec oddaj im i czekaj, nie kombinuj z niezgodnoscia towaru bo po takim czasie to nie przejdzie,

O tym mówiłem właśnie :)

Boseron grzejemy w piecu nowe tytuły na X360 :naughty:

Opublikowano

Ok to myśl tam o mnie,

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

735446_449386331838498_163629991_o.jpg

1398727_449386335171831_1034935704_o.jpg

977339_449386481838483_1179658090_o.jpg

1399198_449386355171829_986718676_o.jpg

1401770_449386381838493_400991663_o.jpg

1412755_449386405171824_461801374_o.jpg

1403027_449386441838487_2042647853_o.jpg

1402327_449386508505147_426827907_o.jpg

1399301_449386448505153_300843599_o.jpg

1403558_449386535171811_972667628_o.jpg

"Oto jeden z pięćdziesięciu, czyli A8 Audi exclusive concept z silnikiem W12 o mocy 500 KM. Ten limitowany model będzie produkowany w zakładach quattro GmbH w Neckarsulm od marca 2014 roku."

Opublikowano
  • Autor

z wieczora :hi:

Opublikowano

Rozgadani wszyscy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.