Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy wygrywasz czy nie... i na dobre i na złe

a kiedy było to wygrywasz i to dobre?? Bo jak od lat słyszę tekst: POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!! :grin:

Nie interesuje się w ogóle piłką nożną - nie jestem typowym MĘŻCZYZNĄ :wink:, wolę pooglądać boks, mma, ksw

ukierunkowanie w jedną stronę i to zapewne dlatego stąd te Twoje zakasane rękawy tzn ich brak :decayed::grin: jeden plus w tym wszystkim, że masz jakieś MĘSKIE zainteresowanie :wink:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

im dłużej będziecie ich oglądać i stadiony będą pełne, tym gorzej będą grać. Może jak by kibice się odwrócili i POLACY! zagrali kilka razy przy pustych stadionach to dało by im to do myślenia bo z tego co sie orientuje - chociaż piłką nożną się nie interesuje, to w swoich ligach są bohaterami

Chodzi o to, że na mecze chodzą prawdziwi kibice (pomijając debili z Wrocławia) którzy z drużyną są na dobre i na złe... Puste trybuny naprawde niczego nie zmienią. Spójrz jaki wp***dol dostają polskie drużyny w Lidze europejskiej (na Ligę Mistrzów nie stać nas od 20 lat). Skoro nie ma u nas porządnego systemu szkolenia młodzieży - to wyniki są takie, jakie są. Jaka liga - taka kadra.

Piszesz też o bohaterach w swoich ligach. Masz na myśli Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka i Boruca/Szczęsnego? Piszczek jest kontuzjowany. Bramkarz gra tylko jeden. Z bramkarzem, Błaszczykowskim i Lewandowskim gra jeszcze osiem miernot więc nie ma się co dziwić że przewgrywamy.

Z resztą ilu ludzi, tyle punktów widzenia. Mimo wszystko:

Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cię.

W sercu moim POLSKA i na dobre i na złe.

chyba trzeba Ci polać :evil: na BT jedziesz bo nie widze Cie na liscie? :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fantowski założyłeś zimę?? poka foto :naughty:

Opublikowano
fantowski założyłeś zimę?? poka foto :naughty:

mam Cię zawstydzić? przyjedz na spota to zobaczysz :decayed: przód dzwignąłem o 1,5cm tył został na tej samej wysokości :decayed:

Opublikowano
fantowski założyłeś zimę?? poka foto :naughty:

mam Cię zawstydzić? przyjedz na spota to zobaczysz :decayed: przód dzwignąłem o 1,5cm tył został na tej samej wysokości :decayed:

16?

Opublikowano
fantowski założyłeś zimę?? poka foto :naughty:

mam Cię zawstydzić? przyjedz na spota to zobaczysz :decayed: przód dzwignąłem o 1,5cm tył został na tej samej wysokości :decayed:

16?

:yes2:

Opublikowano

chyba trzeba Ci polać :evil: na BT jedziesz bo nie widze Cie na liscie? :wink:

Na jakiej liście?? :shock3: Nie widziałem żadnej... Myśle że się wybiore :wink:

Opublikowano

chyba trzeba Ci polać :evil: na BT jedziesz bo nie widze Cie na liscie? :wink:

Na jakiej liście?? :shock3: Nie widziałem żadnej... Myśle że się wybiore :wink:

skoro tak długo zajęło Ci odpisanie to pewnie grzebałeś i szukałeś listy której na razie nie ma :kox:

ot taki mały żarcik z mojej strony :wink:

Opublikowano

chyba trzeba Ci polać :evil: na BT jedziesz bo nie widze Cie na liscie? :wink:

Na jakiej liście?? :shock3: Nie widziałem żadnej... Myśle że się wybiore :wink:

skoro tak długo zajęło Ci odpisanie to pewnie grzebałeś i szukałeś listy której na razie nie ma :kox:

ot taki mały żarcik z mojej strony :wink:

kolega

Opublikowano

:brawo: Wisła

żeby nie było że nie jestem prawdziwym facetem bo nie dre ryja pod oknami po kilku piwach

Opublikowano
:hi: to o której dzisiaj się widzimy bo Pablowa akcja sms jest za slaba i do mnie nie dochodzi :whistling:
Opublikowano
:hi: to o której dzisiaj się widzimy bo Pablowa akcja sms jest za slaba i do mnie nie dochodzi :whistling:

o 19;30 :wink:

Opublikowano
:brawo: Wisła

żeby nie było że nie jestem prawdziwym facetem bo nie dre ryja pod oknami po kilku piwach

buahahah

ale Ty napewno nie krzykniesz tak u mnie na osiedlu dzisiaj wieczorem :)

Opublikowano
:brawo: Wisła

żeby nie było że nie jestem prawdziwym facetem bo nie dre ryja pod oknami po kilku piwach

buahahah

ale Ty napewno nie krzykniesz tak u mnie na osiedlu dzisiaj wieczorem :)

:grin:

Opublikowano
:hi: to o której dzisiaj się widzimy bo Pablowa akcja sms jest za slaba i do mnie nie dochodzi :whistling:

o 19;30 :wink:

:git:

Opublikowano
:brawo: Wisła

żeby nie było że nie jestem prawdziwym facetem bo nie dre ryja pod oknami po kilku piwach

Znaczy się, że obecnie jesteś po kilku piwach i drzesz ryja gdzieś pod oknem?? :naughty:

Opublikowano

Panowie będzie ktoś miał kompa na spocie?

Opublikowano
Panowie będzie ktoś miał kompa na spocie?

Wąski na pewno będzie miał. pisz do niego :wink:

Opublikowano

Podjechałbym ,muszę skasować błąd po wymianie sondy lambda.

Opublikowano

no a Mariusz Ci go nie skasował?

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

czy sam wymieniales sonde Lambda...

kompa z Vagiem zawsze ma albo Waski albo Gruszka wiec pisz albo dzwon do Nich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.