Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak :decayed:

Jak już wrzucił chwalipięta auto na fejsa to pewnie już nie odda :decayed:

Ja pitolę:facepalm: skąd się biorą tacy ludzie?? Ale fotki ma słitaśne :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak szczerze to myślałem że w tej ałdicy na pierwszym foto siedzi jacykow :embarrassed:

Opublikowano

Fantomas rozgryzłem gościa:

On sobie specjalnie znalazł lewą Audicę po to, aby pstryknąć sobie legalnie fotki na FB, a później ją zwrócić poprzedniemu właścicielowi :naughty:

Może rozpoczniemy akcję na forum pt. "słitaśna fotka na FB w moim Audi"??

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

1466080_10152293599802454_393269679_n.jpg

Od i8 :decayed:

Tomasz a ty masz fejsa:naughty:

Opublikowano

Tomasz a ty masz fejsa:naughty:

już nie

nie podnieca mnie wypisywanie bzdetów o sobie i czytanie tego samego o innych bo do tego się to sprowadza i codziennego gwałcenia skrzynki przypomnieniami "nie było cię kurw..dzisiaj na fejsbucu zobacz co zajebist...zrobili dziś twoi koledzy i koleżanki nie możesz tego przegapić przecież to takie interesujące " :facepalm:

zostawiłem tylko konto firmowe bo jednak siła przebicia tego portalu jest nie do przecenienia jeśli chodzi o reklamę

Opublikowano

FANTOMAS, o tym mówisz?

musze_napisac_na_facebooku_2013-08-21_17-37-52.jpg

Opublikowano

No generalnie nie długo się do tego pewnie będzie sprowadzać ten portal

Opublikowano

Panowie, bo jutro jestem pierwszy raz na spociku. Weźcie mnie coś tam zagadujcie, żebym nie stał z boku sam i nie wiedzial o co chodzi. :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

o, zdecydowales sie :wink:

Opublikowano

Generalnie kojarzę gościa z liceum. Uganial sie za koleżanka z mojej klasy. I gdzieś tam przewijal sie z tańcem... Od zawsze mi grał na nerwach...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

No zdecydowalem sie, bo w koncu mam wolniejszy tydzien i kolejna osoba mnie zaprosila, zebym wpadl. Wiec musze w koncu zobaczyc co tu w Krakowie sie dzieje... :wink:

Tylko jeszcze musze autko odpicowac jutro. podobno najwazniejsze pierwsze wrazenie... :whistling:

Opublikowano

umie ktos podlaczyc lusterko fotochrom?? obecnie jest tak podlaczone ze nie wylacza sie z canbusem i ciagnie prad

Opublikowano

Marcin Na Zakopiańskiej

Wysłane z urPada

Opublikowano
Marcin Na Zakopiańskiej

Wysłane z urPada

navipol?

Opublikowano
navipol?

Tak.

Opublikowano
navipol?

Tak.

na kogo sie moge powołać? ma ktos numer do tego marcina

Opublikowano
navipol?

Tak.

na kogo sie moge powołać? ma ktos numer do tego marcina

Powołaj się na kolege Pabla, tego specjaliste od B8 :arrow2:https://www.facebook.com/mariusz.jasuwienas

Zapłacisz tylko dwie dychy zaliczki i wyremontują Ci całe auto :polew:

BTW: :bry:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.