Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomasz twoja umiejętność dedukcji jest żywcem wyrwana z filmów o Sherlock-u Holmes-ie :wink::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może niestety tylko tak działać :kwasny:

Opublikowano

Nie sprawdzałem jeszcze

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Panowie gdyby ktoś szukał to moje audi jest ponownie do sprzedania...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

Opublikowano
Nie sprawdzałem jeszcze

a zapomniałem ty teraz jeździsz 40km/h to pewnie nie zgłasza :decayed:

Opublikowano

Uuuu i pewnie jeszcze płakał jak sprzedawał...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
to może niestety tylko tak działać :kwasny:

też mi się tak wydaje zobaczymy bo na razie sprawdziłem to tylko tak pobieżnie zobaczymy kiedyś w trasie może wrzaśnie ACHTUNG!!! KARWA Polizei in den Büschen :grin:

Opublikowano

Fantomas tak sobie czasami myśle ze Ty

Nie jesteś do końca normalny.... On da Buschem buahahahaha

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

Na policje z nim ;-)

Opublikowano

Dokładnie z takim oszustem tylko na policję :decayed:

Opublikowano
Fantomas tak sobie czasami myśle ze Ty

Nie jesteś do końca normalny.... On da Buschem buahahahaha

Wysłane z mojego urQuattro

w tym kraju nie można być normalnym zawsze się może znaleść dwóch co ci coś mówią albo jeden z uranem a przed chwilą mi przyszedł mejl w Urzędu Marszałkowskiego że podałem nie dokładną wartość produkcji odpadów medycznych. Chcą żebym podał z dokładnością 0,1Mg (jakby nie mogli napisać 100kg :facepalm:) chcą żebym podawał z dokładnością do 3 miejsc po przecinku czyli do 10dag no chyba sobie będę musiał kupić jakąś wagę jubilerską żeby ważyć 15 kilogramowe worki z dokładnością do 10 deko :facepalm: co za popiep...system

Opublikowano

Cieszę sie ze nie każą Ci ważyć

Uranu...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

Dzwonisz sto tysiecy razy, chciales nr vin podalem Ci bez wachania, masz możliwość sprawdzaj, to ze z forum jesteś.... Mozesz byc od wczoraj zalogowany zaden to forumowicz zaufany, nie znam Cie nie wiem kto dzwoni, chcesz kupuj nie chcesz nie zawracaj mi d*py i nie smaruj na forum bo.... Co Ci to dalo a moze kiedys Cie spotkam...wyjasnimy

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Pytales ile ma na liczniku wiec uslyszales zgodnie z prawdą... Nie ile przejechane

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Ok to zaczynamy teraz kolejne 20 stron o X3 :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

I po raz kolejny wychodzi sprzedaz auta na forum to nieporozumienie!!!

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

Dzwonisz sto tysiecy razy, chciales nr vin podalem Ci bez wachania, masz możliwość sprawdzaj, to ze z forum jesteś.... Mozesz byc od wczoraj zalogowany zaden to forumowicz zaufany, nie znam Cie nie wiem kto dzwoni, chcesz kupuj nie chcesz nie zawracaj mi d*py i nie smaruj na forum bo.... h*j Ci to dalo a moze kiedys Cie spotkam... Nie chcialbys

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Pytales ile ma na liczniku wiec uslyszales zgodnie z prawdą... Nie ile przejechane

Wysłane z mojego GT-I9300

Uuuu... Powiało grozą :decayed:

Opublikowano

Pewnie i tak to X3 kradzione :grin:

Opublikowano

RacZej przejęte...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
  • Autor

Boseron i quwertykk , dyskusję przenieście sobie na PW!

Łukasz bardzo Cię proszę nie pisz wiecej takich postów na forum :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.