Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale reklamy MEDIA sa poprostu :kox: Gracjan daje rade :polew:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:30_________________________________________________

Może załozymy odzielny dział bo widzę ze zaraz interesy będziemy robić :polew:

jest przeciez małopolska giełda :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hdr-sr 12 sprawde, vaio jeszcze nie mam w sprzedaży, a nagrywarki blu-ray jeszcze raczkują tak jak odtwarzacze wiec nie ma sensu narazie tego kupować!!

puki co to ide spac bo jutro nie wstane i nie bedzie mial kto sklepu otowrzyc :)

narka do jutra, znaczy sie do poźniej :)

Opublikowano

Pablo ale reklamy MEDIA sa poprostu :kox: Gracjan daje rade :polew:

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:30_________________________________________________

Może załozymy odzielny dział bo widzę ze zaraz interesy będziemy robić :polew:

jest przeciez małopolska giełda :naughty:

Ale miałem też na myśli dział: Media Markt vs Mix plus itd, gdzie lepiej co i jak :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:32_________________________________________________Ok panowie ja też spadam bo na rano do pracy.

Miłej nocki :)

Opublikowano

Komuś tu chyba gg zablokowali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jarko a Ty to nie wiesz gdzie elektronike najtańszą się kupuje ?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ciekaw jestem ile w Niedziele audiczek sie zjawi na spociku :gwizdanie: byle tyle co ostatnio :good:

Opublikowano

ciekaw jestem ile w Niedziele audiczek sie zjawi na spociku :gwizdanie: byle tyle co ostatnio :good:

jesteś na spocie czy już w trasie będziesz ?
Opublikowano

ciekaw jestem ile w Niedziele audiczek sie zjawi na spociku :gwizdanie: byle tyle co ostatnio :good:

Oby, ja mam w planach sie pojawić, chociaż na chwile bo mam na nocke

Opublikowano

ciekaw jestem ile w Niedziele audiczek sie zjawi na spociku :gwizdanie: byle tyle co ostatnio :good:

Oby, ja mam w planach sie pojawić, chociaż na chwile bo mam na nocke

Przyjedz, przyjedz poznasz nowych stałych bywalców :audi::naughty:

:a4fan:

Opublikowano
  • Autor

jesteś na spocie czy już w trasie będziesz ?

będe będe , w traske dopiero ok 1-szej w nocy wyruszam

Opublikowano

jesteś na spocie czy już w trasie będziesz ?

będe będe , w traske dopiero ok 1-szej w nocy wyruszam

:good:
Opublikowano

Trzeba znac dobre objazdy :decayed:

Bylo nie pchac sie przez Janki...

zgubiłeś tu coś? :baseball::decayed:

:yeah:

Opublikowano

:hi:

Cuber :gwizdanie:

http://nt.interia.pl/internet/news/2318-zl-za-zdrade,1183757[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 08:25_________________________________________________http://www.dziennik.pl/swiat/article243295/Ten_czlowiek_uratowal_swiat.html

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Cuber :gwizdanie:

http://nt.interia.pl/internet/news/2318-zl-za-zdrade,1183757[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 08:25_________________________________________________http://www.dziennik.pl/swiat/article243295/Ten_czlowiek_uratowal_swiat.html

:mysli: spoko :wink4:

siema wszytskim :hi:

Opublikowano

Ale muli forum :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ale muli forum :evil:

nie no chyba juz lepiej chodzi :gwizdanie:

Opublikowano

Od rana mam problem :evil: ale widocznie tylko ja :)

Opublikowano

hdr-sr 12 sprawde, vaio jeszcze nie mam w sprzedaży, a nagrywarki blu-ray jeszcze raczkują tak jak odtwarzacze wiec nie ma sensu narazie tego kupować!!

piszesz, ze nie ma sensu kupowac lapsa z nagrywara blu a jaki sens widzisz w zakupie kamery full hd w tym momencie? przeciez nie bede nagrywal materialu na plytach dvd bo gdzie tu caly sens? :decayed:

odtwarzacz tez juz mam kupiony, ba nawet dwa bo jeszcze mam w ps3, teraz tylko kamerka i nagrywarka zeby ladowac filmy wlasnie na blu-raya bo tylko wtedy ma to sens :wink4:

_______________________________________________________________________________________________________

Wąski spryski dalej nie banglaja, teraz braklo zaworka zwrotnego, za tydzien w Piatek mam termin ale jestesmy coraz blizej celu :decayed:

Opublikowano

ale widocznie tylko ja :)

nie tylko Ty :wink4:

witam wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

Od rana mam problem :evil: ale widocznie tylko ja :)

hehhe Ja tez mialem problem ale juz chodzi w miare normalnie :cool1:

Opublikowano

Irko było u mnie zakładać :gwizdanie:

ale widocznie tylko ja :)

nie tylko Ty :wink4:

witam wszystkich :hi:

witaj :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.