Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też je sobie ustawiłem :)

Panowie dobry jest sklep sportowy na Mogilskiej 120, w tym budynku co wcześniej był mercedes Kapery na przeciwko policji, nie wiedziałem że wy***ali taki konkret sklep, dzisiaj byłem tam kupić taki stolik, lookam na allegro i chodzą po 200zł a tutaj na miejscu po 89zł :kox:

Stolik turystyczny Arizona S Rockland | Turystyka \ Sprzęt turystyczny \ Camping i biwak \ Meble campingowe | Sklep Sportowy PRESTO

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Siemian miał je po 55 zł :decayed: Gruszka kupował do firmy :wink:

Opublikowano

siemian miał spalone kilka razy i składane z 10ciu :)

Opublikowano

nie pomyliłeś się czasem? :P

trochę inaczej to wyglądało w 2 wyścigu :)

1 wyscig:

- fantowski

- kerczi

- redjasper

- boseron

2 wyscig

- kerczi

- fantowski

- redjasper

- boseron

3 wyscig

- redjasper

- fantowski

- kerczi

- boseron

Opublikowano

Fanta nigdy się nie myli :wink:

Jesteś jutro ?

Opublikowano

powinienem być - już musiałem kombinować z rozplanowaniem dnia i wizytą rodzinki, ale chyba się uda

Opublikowano

Pablo zebym ja czasem sobie nie ustawil na TWoim profilowym zdjecia el pomidore :whistling:

Opublikowano
Pablo zebym ja czasem sobie nie ustawil na TWoim profilowym zdjecia el pomidore :whistling:

Ciekawe jakie i gdzie nie przypominam sobie żebym miał takie zdjęcie :whistling:

Opublikowano

Panowie, jak najlepiej jechac na te gokarty?

spotykacie sie gdzies wczesniej, czy od razu na miejscu?

Opublikowano

możesz jechać przez małą górę i razem pojedziemy... ja będę musiał od razu wracać

ja tak jeżdżę

a jak lepiej Ci jechać przez S7 to możemy się umówić na tym przystanku - street view

Opublikowano

Panowie jak by ktoś coś gdzieś to jest na sprzedaż B7 kolegi który kupił B8kę i dwie A4ki mu nie potrzebne :arrow2:Audi A4 31999.00 PLN. Kraków - otoMoto.pl

B7ka znanej postaci na scenie dyskotek (DJ Hubertuse z Energy 2000)

Opublikowano

Poza tym ze była prana z przodu i koło s-linę nawet nie stała to może BOSERON pogoni x3 za 30 i kupi b7 ???

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Własnie widzę ze dziwny ten s line :grin:

Opublikowano

Dziwny tylko poprostu to nie sline.

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
możesz jechać przez małą górę i razem pojedziemy... ja będę musiał od razu wracać

ja tak jeżdżę

a jak lepiej Ci jechać przez S7 to możemy się umówić na tym przystanku - street view

:thumbup1: dzieki za wskazowki

ja bede jechal z okolic bonarki/matecznego i zastanawiam sie jak wtedy najlepiej.

ewentualnie moge sie wrocic troche i pojechac razem z Toba :)

Opublikowano
Panowie jak by ktoś coś gdzieś to jest na sprzedaż B7 kolegi który kupił B8kę i dwie A4ki mu nie potrzebne :arrow2:Audi A4 31999.00 PLN. Kraków - otoMoto.pl

B7ka znanej postaci na scenie dyskotek (DJ Hubertuse z Energy 2000)

znajac goscia to zajazd tego auta musi byc niebywaly

Opublikowano

Po całej europie nim jeździł ale serwisował na bieżąco auto.

Opublikowano

Oj PABLO Ty to masz kolegów maniaków Audi. Istni szaleńcy.

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Po całej europie nim jeździł ale serwisował na bieżąco auto.

sluchaj watpie ze bylo serwisowane tak jak ty mowisz

Opublikowano

Jego love to tylko audi A4 :decayed:

Może przyjedzie na spota to da Ci autograf :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.