Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czego się śmiejesz? a co to wstyd mieć warzywniak?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
boseron na taki model się wymieniłeś??

http://i1231.photobucket.com/albums/ee502/zlomnik/mistbmw/bmw04_zps8a57a908.jpg

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201302/1360012257_wknpef_600.jpg

O to to to

Opublikowano
boseron na taki model się wymieniłeś??

http://i1231.photobucket.com/albums/ee502/zlomnik/mistbmw/bmw04_zps8a57a908.jpg

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201302/1360012257_wknpef_600.jpg

O to to to

Śliczny

Opublikowano

Ale który?

Opublikowano

[/color]

GRUSZKA - czy dotarła do Ciebie moja wiadomść PW .... czy zwyczajnie nie czytasz PW ?

=Nie czytam,

Po przeczytaniu musze Cie zmartwic nie sprzedaje kosmetykow.

Mam sklep z warzywami

Wobec tego wybacz pytanie z branży "chemicznej" ale ktoś mi tu sugerował....

W taki razie ..kto zna kogoś ... kto sprzedaje PERFUMY i jest tańszy od Monnari i pewny jak Monnari :)

Opublikowano

Kurcze tez bym cos chlapnął ale chorobsko mnie dopadlo :-\

Opublikowano

boseron z tego co widzę to Ty co chwile chorujesz, strasznie lichy na zdrowiu jesteś. L4 macie 100% ?

:decayed:

Opublikowano
boseron z tego co widzę to Ty co chwile chorujesz, strasznie lichy na zdrowiu jesteś. L4 macie 100% ?

:decayed:

:))))))

Opublikowano
z czego się śmiejesz? a co to wstyd mieć warzywniak?

gdzie napisałem, że wstyd mieć warzywniak, śmieje się, że następna osoba się wkręciła, że Gruszka sprzedaje kosmetyki :decayed:

Opublikowano

Wobec tego wybacz pytanie z branży "chemicznej" ale ktoś mi tu sugerował....

W taki razie ..kto zna kogoś ... kto sprzedaje PERFUMY i jest tańszy od Monnari i pewny jak Monnari :)

Monnari (tak samo jak Gruszka) nie handluje perfumami. Co więcej Monnari (w przeciwieństwie do Gruszki) nie handluje też warzywami :naughty:

Jak chcesz, to mam osobe, która ma perfumy w dobrych cenach. Pisz PW co Cię interesuje.

Opublikowano
z czego się śmiejesz? a co to wstyd mieć warzywniak?

A co chciałbyś być jak gruszka królem buraków i zimnioków na osiedlu ;)

Opublikowano

gruszka, miałeś już pw w sprawie stolarki?? :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

a cóż tu taka cisza ?

Opublikowano
a cóż tu taka cisza ?

Miales pic z Jarko i co??

Opublikowano

Boseron opłakujesz X3 :decayed:

20130812_190247.jpg

Opublikowano

W weekend niektórzy odpoczywają od forum na to wygląda :wink:

Ja za godzinę jadę na miasto na chwilę.

Boseron kiedy jaka fifa i posiedzenie?

Opublikowano

to co spot przy kiełbaskach dzisiaj ???:whistling:

btw kiedy są klasyki?

Opublikowano
to co spot przy kiełbaskach dzisiaj ???:whistling:

btw kiedy są klasyki?

Od wiosny.

Opublikowano
  • Autor

Miodzio lepiej wódki sie napic a nie kiełbaski jesc :)

Opublikowano
Miodzio lepiej wódki sie napic a nie kiełbaski jesc :)

Ja teraz masę robię to wole kiełbaski:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.