Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chłopaki jakas wypozyczalnia samochodow godna polecenia w Kr?

Carnet na Wybickiego Wypożyczalnia, wynajem samochodów, aut: Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa oraz inne miasta

Nie wiem czy ceny są konkurencyjne ale nasza firma od nich pożycza i auta są prawie nowe (2011-2013) w dobrym stanie.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

[/color]

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Mam -20mm, 1BE ??

Dadzą radę, ZTCW widzę że masz B6 więc de facto rodzaj zawieszeni też nie ma znaczenia bo różnica jest tylko w kącie pochylenia kół z przodu co jest i tak nie regulowane. W każdym razie dla pewności że wszytko gra sprawdź sobie czy masz 1BE na wlepie we wnęce koła zapasowego i powiedz jaki masz zawias przy geometrii żeby wiedzieli jakie nastawy mają zrobić

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
[[/color]

[/color]

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Mam -20mm, 1BE ??

Dadzą radę, ZTCW widzę że masz B6 więc de facto rodzaj zawieszeni też nie ma znaczenia bo różnica jest tylko w kącie pochylenia kół z przodu co jest i tak nie regulowane. W każdym razie dla pewności że wszytko gra sprawdź sobie czy masz 1BE na wlepie we wnęce koła zapasowego i powiedz jaki masz zawias przy geometrii żeby wiedzieli jakie nastawy mają zrobić

We wnęce koła zapasowego mam - i tu mega zaskoczenie ;) koło zapasowe ! hehe :D

U mnie nie bylo tak prosto, trzeba targać kanape z tyłu. Ale mam wlepke, napisane 1BE.

Skoro polecasz, to chyba się tam wybiore. Druga opcja jest namiar od kolegi Grucha, niestety nikt nie odbiera :kwasny:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

A jedź wp***u :decayed: Tylko wróc cały :naughty:

:bry:

Opublikowano
Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

od 29 do 2go gdzie będziesz?? może Poznań ??:naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

btw :hi:

Opublikowano
gkdx.jpg
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

piękne chwile były jak się miało garaż :kwasny:

Opublikowano

Nie martw się. Jutro i tak sie nie będzie dało jeździć a nawet jeśli to w sam raz rano pomachać skrobaczką na mrozie dla rozbudzenia ;)

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

I tak... Piszę tak tylko dlatego, że mam garaż pod domem i w pracy ;)

Opublikowano
Nie martw się. Jutro i tak sie nie będzie dało jeździć a nawet jeśli to w sam raz rano pomachać skrobaczką na mrozie dla rozbudzenia ;)

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

I tak... Piszę tak tylko dlatego, że mam garaż pod domem i w pracy ;)

:wink:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

zna się ktoś tu na nagrzewnicach olejowych ?? tzw.serwisie ?

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

piękne chwile były jak się miało garaż :kwasny:

U mnie +10 było w garażu dzisiaj :)

Zobaczymy jak przypierdzieli -20 na zewnątrz ile będzie wtedy :decayed:

Opublikowano

Ja dziś zakładam wełniane skarpetki co by ustać w garażu GK. :decayed:

Opublikowano

Daje Malczan rade:

Opublikowano

ciekawe co tam ma, ale słychac ze jakis silnik z motocykla chyba :D

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

a no CBR nie doczytałem :decayed:

Opublikowano

boseron się zamieni :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.