Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za spota, :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A nie pisalem na początku ze zagotowal? Zegary pokazywaly 120 stopni

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Może nie uważnie czytałem i zrozumiałem że tylko zegary pokazały 120

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

Opublikowano
Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

co za ciule... :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

:facepalm: masakra.. dobrze ze kola zostawili :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

Dziady :doh: Mam sztukę jak by Cię urządzało z tym że twoje chyba były w kolor:kwasny:.

Opublikowano

będę miał nagranie z ochrony bo stał pod kamerą ale nie wiem czy jest sens to zgłaszać? Zbyt niska szkodliwość czynu? Poprawcie mnie jeśli się mylę

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

DEKIELKI ZAŚLEPKI AUDI śr.56/62mm 8T0601170 (4016011513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jakby ktoś miał na zbyciu to pisać :wink:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

:hi:
Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

Dziady :doh: Mam sztukę jak by Cię urządzało z tym że twoje chyba były w kolor:kwasny:.

Nie malowałem ich bo kolor niewiele się różnił

Opublikowano
będę miał nagranie z ochrony bo stał pod kamerą ale nie wiem czy jest sens to zgłaszać? Zbyt niska szkodliwość czynu? Poprawcie mnie jeśli się mylę

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

DEKIELKI ZAŚLEPKI AUDI śr.56/62mm 8T0601170 (4016011513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jakby ktoś miał na zbyciu to pisać :wink:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

:hi:
Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

Dziady :doh: Mam sztukę jak by Cię urządzało z tym że twoje chyba były w kolor:kwasny:.

Nie malowałem ich bo kolor niewiele się różnił

Mi z a6 za***ali z 2 tygodnie temu

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Panowie sprzedam 3 krzesła barowe, gdyby ktos reflektowal.

Kolega ramzes odbirajac je w warszawie tak sie zgrzal widzac wydajaca je kobite ze nie zauwazyl ze sa ZA DUZE.

Ale mowi ze piersi miala duze. Wiec cos tam widzial :)

Opublikowano

:hi:

Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

:doh:

zglaszaj ! .....nawet jak nie znajdą to może częściej jakiś patrol luknie w Twoją okolicę....a może znajdą typów ;)

Opublikowano
Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

ciekawe jak je wydłubał nie uszkadzając felgi lub kołpaczka ???

Opublikowano

zauwazylem ze jak juz wpadaja do krk to falami....

przeleca w tydzien albo dwa niektore osiedla i pozniej cisza na pol roku....

jak kiedys mieszkalem przy grzegorzeckiej, to nie caly miesiac po otwarciu parkingu strzezonego, z calego osiedla i przybocznych poginely znaczki i dekielki...:kwasny:

:hi: bry

Opublikowano
Powitać :hi:

k**wa za***ali mi w nocy dekielki z felg :kwasny:

ciekawe jak je wydłubał nie uszkadzając felgi lub kołpaczka ???

sam się zastanawiam bo ani jednej ryski nie mam na kołach :think2:

Cały tamten sezon przejeździłem a teraz taki klops. Mam dylemat czy kupić nowy komplet bo c**j może przyjść znowu jak po swoje...

Opublikowano

Gruszka upir.... nogi i będzie git

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie na osiedlu tez kiedys zrobili nalot i z kazdego auta dekielki pokradli. Po tygodniu zalozylem nowe, pojezdzilem miesiac i znowu zarypali :facepalm:

Opublikowano

Panowie sprzedam 3 krzesła barowe, gdyby ktos reflektowal.

Kolega ramzes odbirajac je w warszawie tak sie zgrzal widzac wydajaca je kobite ze nie zauwazyl ze sa ZA DUZE.

Ale mowi ze piersi miala duze. Wiec cos tam widzial :)

kup sobie podstawki do wchodzenia i będzie git

Opublikowano

Gruszka do każdego stołka kup takie...

999021-drabina-plastikowa-jumbo-2-x-2-stopnie.jpg

Opublikowano

dokładnie :thumbup1:

ale po co do każdego szkoda kasy będzie sobie przenosił i po temacie

Opublikowano

Lepiej wyciagnac ori dekielki i zostawic dziure lub zastapic zwyklymi ja tak uwazam

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

To moze odrazu lepiej stalowki założyć?? Nie dajmy sie zwariować...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.