Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale wczoraj jak zagotowal pod maską walilo plynem chlodniczym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

sprzedam audi b7 super stan obiecuje ze będę płakał przy sprzedaży :wink:

A termostat wymieniał? Może się wiesza, zamknął obieg i wtedy zagotował.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro odbieram termostat zobaczymy co sie bedzie działo

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Ale wczoraj jak zagotowal pod maską walilo plynem chlodniczym

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

sprzedam audi b7 super stan obiecuje ze będę płakał przy sprzedaży :wink:

:decayed:

Opublikowano

pany jak dobrac srednice montazowa koncowki wydechu do wydechu? ja mam po zmierzeniu u siebie 30cm a przy zakupie koncowek jest 45mm 50mm 55mm i 60mm i nie wiem jak to ogarnac

Opublikowano
Rano zawiozlem auto do mechanika i nic sie po drodze nie działo. Po wymianie czujnika temp. Wskazówka dalej pokazuje raz 50 raz 90

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Moze zegary

no fakt może się kukułka zacięła

Opublikowano

:hi:

Miałby ktoś pożyczyć na dzień dysk przenośny???:whistling: Nie dość że padł mi dysk w Lapie to jeszcze zewnętrzny a muszę zgrać wszystko z laptopa zanim oddam na gwarancję :kwasny:

Opublikowano

dużo wolnych GB potrzebujesz? Bo mam dysk ale nie wiem czy starczy Ci miejsca :decayed:

Opublikowano
dużo wolnych GB potrzebujesz? Bo mam dysk ale nie wiem czy starczy Ci miejsca :decayed:

pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"? :grin:

Opublikowano
dużo wolnych GB potrzebujesz? Bo mam dysk ale nie wiem czy starczy Ci miejsca :decayed:

pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"? :grin:

:no:

Opublikowano
dużo wolnych GB potrzebujesz? Bo mam dysk ale nie wiem czy starczy Ci miejsca :decayed:

pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"? :grin:

hahahah:grin: Ten przynajmniej nie zawodny :facepalm:

potrzebuje tak z 150GB a fajnie było by 250GB:whistling:

Opublikowano

No to Zlot w BT 2014 zapłacony :naughty:

Opublikowano
No to Zlot w BT 2014 zapłacony :naughty:

To jak w końcu jedziesz sam czy ...? :naughty:

Opublikowano
No to Zlot w BT 2014 zapłacony :naughty:

To jak w końcu jedziesz sam czy ...? :naughty:

No oczywiście że sam :whistling:

Opublikowano

Miodek jak chcesz to moge Ci pozyczyc 500gb lub 1tb...

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

No to Zlot w BT 2014 zapłacony :naughty:

To jak w końcu jedziesz sam czy ...? :naughty:

No oczywiście że sam :whistling:

a podobno przekonałem Ewcie....powiedz Jej że :whistling::whistling:foch...

Opublikowano

a podobno przekonałem Ewcie....powiedz Jej że :whistling::whistling:foch...

Heh... Przypaliła się troche, ale jak już emocje opadły, to stwierdziła że nie chce oglądać mojej zapijaczonej mordy :decayed:

Opublikowano

a podobno przekonałem Ewcie....powiedz Jej że :whistling::whistling:foch...

Heh... Przypaliła się troche, ale jak już emocje opadły, to stwierdziła że nie chce oglądać mojej zapijaczonej mordy :decayed:

:thumbdown:

Ja Cię przypilnuje:decayed:

Opublikowano

a podobno przekonałem Ewcie....powiedz Jej że :whistling::whistling:foch...

Heh... Przypaliła się troche, ale jak już emocje opadły, to stwierdziła że nie chce oglądać mojej zapijaczonej mordy :decayed:

:thumbdown:

Ja Cię przypilnuje:decayed:

Taaa... Musiałbyś przykuć mnie kajdankami do kierownicy... A na to jest paragraf w K.K. :whistling:

Opublikowano

tak sie składa ze biore kajdanki :naughty:

Opublikowano

Siema wariaty :decayed:

Opublikowano
:hi:

Miałby ktoś pożyczyć na dzień dysk przenośny???:whistling: Nie dość że padł mi dysk w Lapie to jeszcze zewnętrzny a muszę zgrać wszystko z laptopa zanim oddam na gwarancję :kwasny:

chcesz to Ci pozycze 1TB zewnetrzny 3,5 cala + mostek usb. jak cos to dzwon i podejdz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.