Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ten swoje :) dawaj foto

dawaj bo ja dam :decayed:

Opublikowano

:hi:

ladne sa, ladne :wink:

ładne ładne tylko z tej perspektywy wyglądają jak 16 na balonie 195/65

to na zimówki zakładasz?

Opublikowano

No pewnie german style

Opublikowano

i po ósemce , nie polecam zabiegu :kwasny: choć nie boli to jednak tak ryja wykrzywia ze mi az w kregosłupie strzelało ........ jak to określił lekarz ......cieżki przypadek, 40 minut huśtania , masakra jakaś , jęzor wisi do ziemi :kwasny:

a ja już widziałem fele Fanty i moge powiedzieć ze są :kox:

Opublikowano
PABLO nie chwaliłes sie Ze tak Ci żre mona vie http://img.tapatalk.com/d/14/03/06/na8azuve.jpg

Piotr Mosio jeździ najnowszą S klasą monavie za free auto dostał ale nie dziwota jak to on zaczął w PL.

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

D4NTE zmniejsz podpis bo zaraz któryś zielony na forum się przypieprzy :decayed:

Opublikowano
:hi: siemka Pany
Opublikowano
  • Autor

Panowie Ci co chca jechac na Zlot a nie zapłacili w terminie kasy wylatują z listy!!!!!!!!

Żeby później nie było pretensji! ( zainteresowani chyba wiedzą o kogo chodzi )

Opublikowano

Jak co roku kończy się tylko na obiecankach że pojadą :whistling:

Proszę ile miejsc wolnych się zrobiło.

Opublikowano

Schemat :whistling:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

:wink:

Opublikowano

Wczoraj za***ali w nocy 3szt B7 i B8 w Krk w okolicach Bieżanowa :whistling:

Wywiercają zamek, laptop, zagłuszacze i 30 sekund po aucie.

Od kilku dni grubo się dzieje w Krk.

boseron co tak cicho siedzisz? :naughty:

Mam info od innego "kolegi".

Dzisiaj w nocy Michała (Misieqkrk) od B7 3.0TDI BKN 4 razy zatrzymali.

Natomiast Hubertusowi weszli do garażu podziemnego i włamali się do B8 wczoraj w nocy i widać na kamerze jak przesuwają fotel bo szukali zabezpieczenia, także w bagażniku coś przy kablach grzebali, okazuje się że nie ma żadnego zabezpieczenia a Ci takie rzeczy robili bo widocznie sprzęt im się zj***ł :D Więc miał duuużo szczęścia :whistling:

Dzisiaj w nocy wszystkie wyjazdówki z Krk zatrzymywały Audi.

Mnie w nocy ok 23:30 jak jechałem A4ką też zatrzymali :decayed:

Opublikowano
Jak co roku kończy się tylko na obiecankach że pojadą :whistling:

Proszę ile miejsc wolnych się zrobiło.

W grupie wykreślonych spora lista Krakusów...

Opublikowano

Dlatego o tym mówię :facepalm:

Rozumiem ludzi z pomorza czy wielkopolskiego ale u nas rzut beretem?

O zlocie już wieki temu było mówione i wszystko można zaplanować, ale cóż..

Opublikowano

dzię dobry :wink:

Opublikowano
Dlatego o tym mówię :facepalm:

Rozumiem ludzi z pomorza czy wielkopolskiego ale u nas rzut beretem?

O zlocie już wieki temu było mówione i wszystko można zaplanować, ale cóż..

Ja i tak żyję nadzieję że to Nas Krakusów a nie Hanysów na zlocie będzie w końcu kiedyś najwięcej w BT :wink:

Opublikowano

....to lichutko to widzę :decayed:

Opublikowano

Schemat :wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

to kto taka c*paa co obiecuje i nie jedzie? Hehe

Opublikowano

Boseron, Kerczi , Dentysta, jeszcze kiedyś urosnę a wtedy zobaczycie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.