Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to kto taka c*paa co obiecuje i nie jedzie? Hehe

przecież Gruszka mówił że kupił krzesła i rozwalił budżet więc się od niego odczepcie

Boseron, Kerczi , Dentysta, jeszcze kiedyś urosnę a wtedy zobaczycie...

tzn. co.... że cie będzie widać z za krzesła

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boseron pipka?

Opublikowano

nex nie prowokuj ;-), są priorytety i jeszcze się waham i nie chodzi o kasę a relacje w domu wiec uszanujcie ze może być coś ważniejsze niż 3 dniowe picie, mam pewien plan....

Opublikowano

fantowski, jeżeli do niedzieli nie będziesz miał felg na aucie to Cię k**wa zawstydzę i nic mnie to nie obchodzi

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

nex nie prowokuj ;-), są priorytety i jeszcze się waham i nie chodzi o kasę a relacje w domu wiec uszanujcie ze może być coś ważniejsze niż 3 dniowe picie, mam pewien plan....

spoko, ale po co namawiasz innych żeby tez nie jechali?

Opublikowano

a kiedy ja nex namawialem kogoś żeby nie jechał?

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

na złocie jest super atmosfera i każdemu kto nie był polecam

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano
nex nie prowokuj ;-), są priorytety i jeszcze się waham i nie chodzi o kasę a relacje w domu wiec uszanujcie ze może być coś ważniejsze niż 3 dniowe picie, mam pewien plan....

hmmmm..........4 dniowe :kox::kox::kox: :kox:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy springi z quattro podejda do oski i jaka bedzie roznica w obnizeniu tylu wzgledem dedykowanych do osku

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

do jakiej padliny ??

Opublikowano
Powiedzcie mi czy springi z quattro podejda do oski i jaka bedzie roznica w obnizeniu tylu wzgledem dedykowanych do osku

Wysłane z kosmosu

są inne z tyłu

Opublikowano
i po ósemce , nie polecam zabiegu :kwasny: choć nie boli to jednak tak ryja wykrzywia ze mi az w kregosłupie strzelało ........ jak to określił lekarz ......cieżki przypadek, 40 minut huśtania , masakra jakaś , jęzor wisi do ziemi :kwasny:

a ja już widziałem fele Fanty i moge powiedzieć ze są :kox:

jak masz jaja to wytrzymasz ból i szczękościsk :wink::thumbup1: ale współczuje bo wiem co to znaczy

lenox tak to felga pod zimówki i duży balon :decayed: znudziła mi się gleba, niski profil, naciąg i szeroka felga.. :wink:

Wąski ja wiem że Twój tel robi lepsze foty ale proszę Cie... nie rób mi tego :decayed:

btw pozdrawiam z Kielc :wink: Wasze zdrowie :drinks:

Opublikowano

Juz i tak nie wazne wychaczylem lepsza opcje

Opublikowano

Ty się za naukę weź

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

;-)

Opublikowano

"h" :wink:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

:hi:

Opublikowano

:bry:

Wstawać!! Zwiedzać!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:jeszcze chyba korbę mam...:kox:

Opublikowano

:siema:

nareszcie piątek :banan:

Opublikowano

Taa chyba pracy początek :decayed:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

http://a4-klub.pl/a6-s6-rs6-259/a6-asb-audi-a6-c6-3-0-q-315ps-636nm-missano-red-dynosoft-and-mg-251511/index13.html#post4126977

Szkoda, taka furmanka była..

Opublikowano

Dzień dobry

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.