Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Media chyba nie zmienili ceny na japko bo mają bardzo dobrą cenę i na fv23% jest poniżej 2tys .

141813_zrzut_ekranu_2014-03-09_o_14.17.58.png

KERCZI tv i ps4 kupię pod koniec roku na święta, ja polowałem na wyższą serię 8000

A Ci mają też fv23% i wysyłka free

APPLE IPHONE 5s GREY BEZ SIMLOCKA FV23% RÓWNIEŻ NA RATY - TELEFONY KOMÓRKOWE

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kercziak, 55 to za duży jak dla mnie do mojej powierzchni niestety , a chciałem kupowac właśnie 55 "

Dobrze ci radzi ja mam 55. Pierwsze parę dni robił wrażenie teraz też uważam że mógłby być większy (pokój 4x4 oczywiście + torsen)

Opublikowano

Pablo nie nie zmienili ceny tylko takie są...

jak wszedł 5s to w m1 kupiłem za 2999 na fakturze 23% i z polskiej dystrybucji i bez zadnej laski tak jak to bylo u wielkich komorkowcow ze albo z UK/USA albo jak FVAT to 3500zł

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

pomijajac czy kupisz 46 czy 55 to chetnie odstapie kupony taniej

Opublikowano

Ja ma za 2100zł japko 5S :wink:

Tylko na paragon :decayed:

Opublikowano
Ja ma za 2100zł japko 5S :wink:

Tylko na paragon :decayed:

Skoro paragon wystawiasz, to na podstawie tego paragonu masz obowiązek wystawienia faktury na życzenie klienta. Dobrze myślę? Bo pewien nie jestem... :mysli:

Opublikowano

Tak, tylko ze moze wystawic vat-marze :/

Opublikowano

Tak :decayed:

Takie mamy prawo w pl.

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

13029367763_0b8f97255c_o.jpg

Ciekawy projekt :decayed:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Tak, tylko ze moze wystawic vat-marze :/

Nie raz było darcie klienta jak dzwonił z allegro że jeśli jest napisane w opisie paragon lub faktura vat to myślał że to FV23% a później jak przychodzi co do czego to okazuje się że to vat marża i d*pa zbita.

Też bym się wkurwił :wink:

Opublikowano

NO BO TO JEST JUZ NIEZGODNE Z PRAWEM...ma byc napisane ze vat-marza...nieodszedlbym jakby bylo info...ze faktura na aukcji a Ty bys chcial mi dac vat marze...

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

kozak zegar...jest do kupienia czy tylk jakis prototyp??

Opublikowano

Właśnie kiedyś mieliśmy napisane faktura vat marża to nie może tak być bo się skarbówka przypier..

Ja o tym nie decyduje, niech robią jak chcą, ich sprawa.

A zegarek kox tylko na razie go nie ma.

Poszukam info o nim to Ci zapodam.

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

KERCZI :arrow2:Designing a timeless smartwatch | The Verge

Projekt jakiegoś projektanta z Węgier.

Zmieniłbym tylko skórę na metal.

Opublikowano
  • Autor

No tak Pablo co by na branoclety pasowało :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Właśnie kiedyś mieliśmy napisane faktura vat marża to nie może tak być bo się skarbówka przypier..

Ja o tym nie decyduje, niech robią jak chcą, ich sprawa.

A zegarek kox tylko na razie go nie ma.

Poszukam info o nim to Ci zapodam.

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

KERCZI :arrow2:Designing a timeless smartwatch | The Verge

Projekt jakiegoś projektanta z Węgier.

Zmieniłbym tylko skórę na metal.

to byś zwieśniaczył zegarek :)

Opublikowano

Pobudka śpiochy!!

Opublikowano

Bo??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.