Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich :) wlasnie nabyłem A4 b5 :naughty: i mam pytanko znacie moze jakiegos dobrego speca co umie zrobić odcięcie od zapłonu ?

cześć :wink:

mam takiego speca.. PW :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masakra jak te auta tanieją..

Ja będę wystawiać E39 bo widzę że dalej z taką opcją i z tego roku chodzą od 19 do 22 tys

Opublikowano

Panowie potrzebuje opinie odnosnie silników 2.4 montowane w b5

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

S6 fajniejsza wg mnie:wink:

mam podobne zdanie :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

Mam dylemat, którego wybrać :mysli:

I czy w ogóle zmieniać auto :mysli:

Pomóżcie :think2:

To: Audi A8 2000r. lift 3.7 BRC (4018266738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy to: AUDI S6 4.2+LPG BRC FULL OPCJA NAVI LIFT OKAZJA!!! (4045141820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A może w ogóle odpuścić i nie przypalać się?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Jak widać powyżej - klekoty się psują... Mój też zaczyna powoli niedomagać :kwasny: Może by się go pozbyć i kupić benzyne :mysli:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Chyba zaczynam mieć rozterki jak Boseron :kox: Starość nie radość :grin:

nie jechałem a8 z tym silniekm......esą 6'tką jechałem......w porównaniu do a4 komfortowa bardzo.....ale nie hamuje.....hebel w tym aucie to pomyłka...a z tego co widziałem po fotach to heble do remontu...najlepiej do zmiany na zestaw s4b6/7 :wink: przynajmniej :decayed:

nie lepiej kupić a4 2,7 ??????

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

btw....skrzynia tip starego typu :thumbdown:

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 22:22 ----------

:hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Siema lalunie pozdrowienia z Wrocławia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

hej,

bo prawda jest taka ze kilka lat temu nasze klekoty miały 5-7 lat z przebiegami rzędu 150 kkm wtedy były jeszcze świeże ze tak powiem,

dzis to samochody ponad 10 letnie można powiedzieć już stare leciwe często mające przebiegi grubo ponad 200 kkm wiec siła rzeczy zaczynają się psuć niestety, nic nie jest wieczne.

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

każdy wie ze zblizajac się do 200 kkm musimy się liczyć w klekocie z remontem dwumasy turbawki a to kosztowne wymiany, osobiście robiłem jedno i drugie

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

BTW urząd skarbowy to złodzieje!

Opublikowano

Nie bylem ostatnio na spocie, ale trzeba sie nad tym zastanowic:

Parking

:hi:

Opublikowano

ykk proszę sprzedaj mi te Twoje czarne kierunki :wink:

Opublikowano

Pytanie do posiadaczy B6 felga 18' 8-mio calowa et 35 i opona 245/45 czy siądzie jak trzeba ??:whistling:

Tak swoją drogą założył już ktoś opony letnie??

Opublikowano
hej,

bo prawda jest taka ze kilka lat temu nasze klekoty miały 5-7 lat z przebiegami rzędu 150 kkm wtedy były jeszcze świeże ze tak powiem,

dzis to samochody ponad 10 letnie można powiedzieć już stare leciwe często mające przebiegi grubo ponad 200 kkm wiec siła rzeczy zaczynają się psuć niestety, nic nie jest wieczne.

Mojego omijają awarie, oby tak dalej :naughty:

każdy wie ze zblizajac się do 200 kkm musimy się liczyć w klekocie z remontem dwumasy turbawki a to kosztowne wymiany, osobiście robiłem jedno i drugie

Ja jeszcze ani tego ani tego :decayed:

BTW urząd skarbowy to złodzieje!

Potwierdzam :grin:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Nie bylem ostatnio na spocie, ale trzeba sie nad tym zastanowic:

Parking

:hi:

Pisałem właśnie że mają robić płatny.

PS

Pamiętam o Twoim piecu ale zrobił mi się zapieprz więc temat zrobimy w późniejszym terminie...

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Pytanie do posiadaczy B6 felga 18' 8-mio calowa et 35 i opona 245/45 czy siądzie jak trzeba ??:whistling:

Tak swoją drogą założył już ktoś opony letnie??

Ja mam 8Jx17 et35 i 225/45

Opublikowano
Pytanie do posiadaczy B6 felga 18' 8-mio calowa et 35 i opona 245/45 czy siądzie jak trzeba ??:whistling:

chyba 245 na przód nie siądzie bez dystansów, ja mam 225 a reszta te same wymiary i przód jest ciasno

Tak swoją drogą założył już ktoś opony letnie??

Ja :decayed:

Opublikowano

ruks kiedy będziesz w ODTJ :whistling:

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

Pytanie do posiadaczy B6 felga 18' 8-mio calowa et 35 i opona 245/45 czy siądzie jak trzeba ??:whistling:

Tak swoją drogą założył już ktoś opony letnie??

chyba 245 na przód nie siądzie bez dystansów, ja mam 225 a reszta te same wymiary i przód jest ciasno

Czyli jakie powinno być ET??

Opublikowano
ruks kiedy będziesz w ODTJ :whistling:

W którym? :grin:

Opublikowano
ruks kiedy będziesz w odtj :whistling:

w którym? :grin:

no tak :doh: PNW

Opublikowano

moze ktos polecic cos do wycierania auta po myciu?

tylko cos tanszego od megsa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.