Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy warto brać za 250 zł :whistling:4023605167_2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

Opublikowano

Powitać w ten słoneczny dzionek:) :hi:

Opublikowano

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

1,9 tdi :decayed:

Opublikowano

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

1,9 tdi :decayed:

no jak raz to nie :wink::decayed:

Opublikowano

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

1,9 tdi :decayed:

to akurat RS.

Opublikowano

Zdzierstwo :polew:

mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

1,9 tdi :decayed:

to akurat RS.

w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS?

Opublikowano

to rs :wink::naughty:

Opublikowano

Zdzierstwo :polew:

mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?

1,9 tdi :decayed:

to akurat RS.

w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS?

miał wcześniej body z 1.9, teraz ma ori ;-)

Opublikowano

niech Wam będzie, nie zmienia to faktu że chętnie bym go oglądnął na żywo :decayed:

Opublikowano

Siema dupeczki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:

a co Wy na to, aby faktycznie zrobić spoty w galerii bronowice? parking jest tam za***isty, na zewnątrz też, więc będzie można spota zrobić jak będzie gorąco

iii co ważne KFC też jest, a jaki kebab obok :kox:

hu...... z cebabem w ikei są parówy po 1zł :tonguemad:

Opublikowano

- Gdzie robicie spota?

- W Ikei..

:grin:

Opublikowano

Zdzierstwo :polew:

mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line :kwasny:

powtórze się po raz kolejny.. skoro masz zderzaki S4 to rób ją na S4..

cena 250zł nie jest zła i bierz je:wink:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Pablo załóż ankiete:

Daj lokalizację na:

- stara miejscówka - galeria kazimierz

- galeria bronowice

- bora komorowskiego

- plaza

Opublikowano

Zdzierstwo :polew:

mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line :kwasny:

powtórze się po raz kolejny.. skoro masz zderzaki S4 to rób ją na S4..

cena 250zł nie jest zła i bierz je:wink: TYLKO PO CO :whistling:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Pablo załóż ankiete:

Daj lokalizację na:

- stara miejscówka - galeria kazimierz

- galeria bronowice

- bora komorowskiego

- plaza

nie ma takiej władzy :decayed:

możne komuś leżą zbędne meble ogrodowe :whistling:

Opublikowano

Nie jestem założycielem wątku więc tylko Cuber może albo prezes :wink:

Opublikowano

dobrze to Cuber prosze załóż ankiete :wink:

Opublikowano

A możeby zrobić spoty w pizzerii PEPEZ?? Nie znalazłem ich oficjalnej strony, ale podstawowe informacje są tu: Pizzeria Pepez Pizza - Pizzeria, Restauracja śródziemnomorska - Kraków - Warto Być - portal o Twoich lokalach, pubach, restauracjach

Jest miejsce do zaparkowania, można wynająć całą górę i zamówić dobrą pizze... A3 klub tak robi. Najpierw spot w Galerii Bronowice (1) a później przejazd tych, którzy mają na to ochote do pizzerii (2). My możemy pierwszy punkt ominąć i od razu wbijać do lokalu :whistling:

PS: lokal na pewno spodoba się Cuberowi i Lennoxowi, bo właściciel jest za Cracovią i wystrój lokalu jest w ten deseń :doh: Tymniemniej i tak jest tam sympatycznie a i pizza naprawde zacna.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.