Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja chce na kopcu Kościuszki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja chce następnego spota koło Castoramy żeby kupić młotek każdemu kto chce cokolwiek zmieniać żeby sobie to wybił z głowy. :decayed:

Pablo dla Ciebie 5kg

btw :bry:

Opublikowano
A ja chce następnego spota koło Castoramy żeby kupić młotek każdemu kto chce cokolwiek zmieniać żeby sobie to wybił z głowy. :decayed:

Pablo dla Ciebie 5kg

btw :bry:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

polac mu :drinks:

btw.... moze w weekend zrobicie co 2 tydzien, bo tylko tak jestem w Polsce :decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano
A ja chce następnego spota koło Castoramy żeby kupić młotek każdemu kto chce cokolwiek zmieniać żeby sobie to wybił z głowy. :decayed:

Pablo dla Ciebie 5kg

btw :bry:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

polac mu :drinks:

btw.... moze w weekend zrobicie co 2 tydzien, bo tylko tak jestem w Polsce :decayed::grin::grin::grin:

A ty jeszcze w Polsce?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

O jej to mnie nie bedzie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panie i Panowie zapraszam od środy wszystkich chetnych na zakup wszelakich czesci samochodowych po bardzo preferencyjnych cenach. Odbiór ten sam dzień. Niedługo strona...

Opublikowano

A Tobie mało i mało widzę:decayed:

Kiedy będziesz sprzedawać kukurydzę? :grin:

Opublikowano
A Tobie mało i mało widzę:decayed:

Kiedy będziesz sprzedawać kukurydzę? :grin:

PABLO, zajmij że się sobą ok??

Opublikowano

Pablo akurat z tym źle trafiles bo juz dawno sprzedaje m.in. kukurydzę :)

Opublikowano
A Tobie mało i mało widzę:decayed:

Kiedy będziesz sprzedawać kukurydzę? :grin:

Zazdrość dupsko ściska, że nie masz takich predyspozycji di prowadzenia firmy jak Karol?? Przecież też miałeś szanse wystartować z telefonami i spękałeś :whistling: Pilnuj swojego ogródka a nie wrzucaj kamyków do sąsiednich :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

A Tobie mało i mało widzę:decayed:

Kiedy będziesz sprzedawać kukurydzę? :grin:

PABLO, zajmij że się sobą ok??

+10 :thumbup:

Opublikowano

Spokojnie mi tutaj :)

W związku z pierwszymi zapytaniami... jesli mozecie to wstrzymajcie sie jeszcze do srody - będą dodatkowe rabaty dla Klubu. No i dla pierwszych proszę o cierpliwość wyrozumiałość. Pamiętajcie też ze mogą być tańsi, ktorzy są już długo ale będę robił co w mojej mocy aby ceny były konkurencyjne i z niedługim czasem napewno będzie lepiej. Na terenie Krakowa dowóz GRATIS lub odbiór osobisty w Hucie. Zamówienia do godz. 14 będą do odbioru tego samego dnia.

tel. dla potomnych: 602 760 360

mail do zapytan: [email protected]

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano
Spokojnie mi tutaj :)

W związku z pierwszymi zapytaniami... jesli mozecie to wstrzymajcie sie jeszcze do srody - będą dodatkowe rabaty dla Klubu. No i dla pierwszych proszę o cierpliwość wyrozumiałość. Pamiętajcie też ze mogą być tańsi, ktorzy są już długo ale będę robił co w mojej mocy aby ceny były konkurencyjne i z niedługim czasem napewno będzie lepiej. Na terenie Krakowa dowóz GRATIS lub odbiór osobisty w Hucie. Zamówienia do godz. 14 będą do odbioru tego samego dnia.

tel. dla potomnych: 602 760 360

mail do zapytan: [email protected]

to po to budowałeś tą halę ;)

paskudo

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Nowa generacja świateł samochodowych - LASER - Joe Monster

pewnie juz widzieli ale prosz

Opublikowano

Widzę że niektórzy w ogóle nie czają żartu :facepalm:

A ty Transit znasz dobrze sytuację i nie pierdziel że spękalem bo właśnie teraz ten ktoś pęka bo wtopił kilkanaście patykow i uja się kręci więc mogę śmiało powiedzieć :takiego:

KERCZI to zamawiam 10kg kukurydzy :grin:

Opublikowano

Dobra była omega B w sedanie zrobiona z zewnątrz na B8:decayed:

Opublikowano

Radek rezaj u siebie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.