Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ramzes jezdzisz Audi to stac Cię na opłacanie spota :grin:

:thumbup1:

Przynajmniej nikt mnie z parkingu nie wyrzuci :wink: A 2zł na tydzień...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ramzio plaza - kidding taki był...ja zmieniam samochod więc już nie będe mógł być spotowiczem.

btw. Jakby ktoś szukał to moje 3.0 jest again do sprzedania za 41K

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

mam pomysł na gadzety klubowe...stoper z logo a4-klub.

kazdy po wjezdzie na galerie bedzie go uruchamial zeby sie za dlugo nie zasiedziec i nie zaplacic wiecej za wjazd...

Opublikowano

mam pomysł na gadzety klubowe...stoper z logo a4-klub.

kazdy po wjezdzie na galerie bedzie go uruchamial zeby sie za dlugo nie zasiedziec i nie zaplacic wiecej za wjazd...

Jakby taki stoper 2 dyszki kosztował to jak będzie ktoś dobrze kombinował to za 10 spotów się zwróci :decayed:

Opublikowano

Ramzes ceny tylko na vipow:decayed:

Opublikowano

Widze właśnie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a co? to duza cena? za nowe felgi z nowymi oponami??

4x Bridgestone Dueler Sport 235/55 R17 99 H daje nam 2500zł

i nowe felgi wychodzą 1300zł - chyba nie tragedia

p.s. poza tym nikt nie mówił że nie można ponegocjować :)

Opublikowano

A masz cos w normalnych cenach?

Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17" :grin:

Opublikowano

A masz cos w normalnych cenach?

Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17" :grin:

A zwalić ci klocka na masce :lol1:

Opublikowano

A masz cos w normalnych cenach?

Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17" :grin:

A zwalić ci klocka na masce :lol1:

Na następnym spocie zapraszam :decayed:

Opublikowano

A masz cos w normalnych cenach?

Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17" :grin:

A zwalić ci klocka na masce :lol1:

Na następnym spocie zapraszam :decayed:

Będę masz to jak w banku:wink:

Opublikowano

Cena parkingu tak Wami porobiła ..? .:kox::grin: ....nieźle....:decayed:

Opublikowano

:bry:

Pytanie: wybiera się ktoś na zlot do BT już we czwartek?? Bo prawdopodobnie nie będę miał auta do dyspozycji :kwasny:

Opublikowano

Transit znalazłem ci rozkład jazdy PKS Kraków-Bukowina:nabijasie:

Opublikowano
Transit znalazłem ci rozkład jazdy PKS Kraków-Bukowina:nabijasie:

:takiego::baseball::whip2::rant:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cuber bo straszą ze parking ma być płatny

no i ile zapłacisz? 2-3-4 zł ? :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Transit Ja jadę we Czwartek , ale mogę juz miejsca nie mieć :kwasny:

Opublikowano

No trudno... Może do tego czasu ktoś się znajdzie, z kim będę się mógł zabrać... A jeśli nie, to zapytam Ramzesa o ten rozkład :grin:

Opublikowano

Cuber mnie to rybka widze ze chlopaki zaczeli panikować i juz szukać nowego miejsca o ankiecie już nie wspomnę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sam nie spodziewałbym się, że chodzi o te 2zł czy ileś… Tylko o upierdliwość grupowej wycieczki do maszyny by wyjechać. :) Mi do Kazimierz najbliżej, więc zamykamy temat i zobaczymy co będzie.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ale ponowię pytanie… Ma ktoś pomysł gdzie mogę zawieźć samochód na wymianę wydechu końcowego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.