Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzieli? AUDI | Karty ratownicze jak nie to wydrukować i schować w razie w. pod osłoną przeciwsłoneczną :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A możeby zrobić spoty w pizzerii PEPEZ?? Nie znalazłem ich oficjalnej strony, ale podstawowe informacje są tu: Pizzeria Pepez Pizza - Pizzeria, Restauracja*śródziemnomorska - Kraków - Warto Być - portal o Twoich lokalach, pubach, restauracjach

Jest miejsce do zaparkowania, można wynająć całą górę i zamówić dobrą pizze... A3 klub tak robi. Najpierw spot w Galerii Bronowice (1) a później przejazd tych, którzy mają na to ochote do pizzerii (2). My możemy pierwszy punkt ominąć i od razu wbijać do lokalu :whistling:

PS: lokal na pewno spodoba się Cuberowi i Lennoxowi, bo właściciel jest za Cracovią i wystrój lokalu jest w ten deseń :doh: Tymniemniej i tak jest tam sympatycznie a i pizza naprawde zacna.

Jak już jesteśmy przy temacie pizzy to może ktoś poleci jakaś dobrą pizze w Krk w okolicach ul.Poznańskiej.. lub ogólnie w Krk coś dobrego z dowozem ?:naughty:

Opublikowano

Najlepsza informacja od kilku dni: Formuła 1 zostaje w Polsacie!!! :dancing:

:arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/f1-rajdy-motorsport-sezon-2013-a-40318/index225.html#post4141672

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

6782cbc77a44585596a7b5654d2313e8.gif

Złodziej roku :decayed:

Opublikowano
Najlepsza informacja od kilku dni: Formuła 1 zostaje w Polsacie!!! :dancing:

:arrow2:http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/f1-rajdy-motorsport-sezon-2013-a-40318/index225.html#post4141672

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

http://gif.wiocha.pl/images/6/7/6782cbc77a44585596a7b5654d2313e8.gif

Złodziej roku :decayed:

:hi:Fotomontaż roku,

Opublikowano

Widze że odzew jak zwykle ogromny... Nie zależy Wam już na spotach? No chyba że zostaje miejscówka i czas limitowany do dwóch godzin...

Opublikowano

mnie g Bronowice nie odpowiada

Opublikowano

najlepiej jest tam gdzie jest nie uwazacie?:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
mnie g Bronowice nie odpowiada

bo?

Opublikowano

Siema. Transit przestań pieprzyc tylko oddaj płytę z mojego auta.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie oddam... Jest tak zajefajna, że się z nią nie rozstane :-P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

potrzebuje taki uszkodzony wtrysk 3,0

059130855

Opublikowano

Dobry panowie :hi:

Gdzie ta ankieta? Głosuję na Bronowice, po pracy z Cracovii będzie chyba łatwiej chociaż jakimiś bocznymi uliczkami wspiąć się na górę mapy niż cisną cały czas Alejami.

Side note… brat mi wcisnął wydech: http://a4-klub.pl/b7-a4-s4-rs4-75/b7-bkn-black-s-line-neaf-ft-orzel-and-staszek20vt-283134/#post4143145 . Ktoś wie gdzie się udać jak przyjdzie czas montowania?

Opublikowano

Jak chcecie mieć 25 procent (na tel jestem) w KFC to glosujemy na Krokusa na Bora, na jednym paragonie wtedy bierzemy wszystko, w środku jest KFC.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.