Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sam nie spodziewałbym się, że chodzi o te 2zł czy ileś… Tylko o upierdliwość grupowej wycieczki do maszyny by wyjechać. :) Mi do Kazimierz najbliżej, więc zamykamy temat i zobaczymy co będzie.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ale ponowię pytanie… Ma ktoś pomysł gdzie mogę zawieźć samochód na wymianę wydechu końcowego?

pw

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Werbel jak czytasz forum, nie znasz Witka? :naughty:

Opublikowano
Ale ponowię pytanie… Ma ktoś pomysł gdzie mogę zawieźć samochód na wymianę wydechu końcowego?

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/tlumiki-krakow-246700/

Opublikowano

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/tlumiki-krakow-246700/#post3044118

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Powiedz że jesteś od Pawła od czarnej A4 i bemki.

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

Tak tak Radekst znów Cię uprzedziłem i widzę że z edytowałeś posta :P

Opublikowano

myslalem ze sie nie wrocisz do poprzedniej strony to usunalem :tongue:

Opublikowano

Wstawać nie opier się :):hi:

Opublikowano

Panowie potrzebuje rachunek na naprawe bramy na 2 tys zl. Ma ktos kogos?

Opublikowano
Panowie potrzebuje rachunek na naprawe bramy na 2 tys zl. Ma ktos kogos?

nie ma problemu .... dajesz 2000tys i faktura jest :decayed:

Opublikowano

Załatwię Ci fakturę z Media Markt :decayed:

Opublikowano
Panowie potrzebuje rachunek na naprawe bramy na 2 tys zl. Ma ktos kogos?

Ty......uczciwy obywatel........ takie przekręty o nie nie nie.......

Opublikowano

mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

Opublikowano
mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

a ja bym wolał jechać do Olkusza na spot niż dać nawet 2zł tym ch.... :thumbdown:

Opublikowano
mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

a ja bym wolał jechać do Olkusza na spot niż dać nawet 2zł tym ch.... :thumbdown:

dla mnie to też nie problem żeby zrobić gdzie indziej i na spokojnie spocić.. już sobie wyobrażam jak połowa ludzi będzie pilnować zegarka bo 2zł szkoda, ale cóż.. mi to rybka i po raz kolejny potwierdza się to, że nie warto odzywać się i proponować czegokolwiek :hi:

Opublikowano

:hi:dobry wszystkim

Opublikowano

:hi:siemanko Wszystkim

cd widzę co do kosztownych paragonów :grin:

Opublikowano
mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

zaproponuj coś konstruktywnego , tak aby wszyscy mieli mniej więcej po równo, sprawiedliwie wtedy będzie warte przemyślenia, a tak wyskoczyłeś z galeria bronowice na końcu świata i sie dziwisz ze nie wszystkim to pasuje......

dla mnie najlepszy byłby Solvay park tez jest parking bezpłatny i zjeść można lub Carrefur zakopiańska gdzie tez jest KFC i co sa chętni ? pewnie nie ma, bo daleko :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

albo Carrefur na Witosa jeszcze lepiej na nogach mam 5 minut :wink: o tak to najlepszy pomysł jaki .......rzuciłem :naughty:

Opublikowano

:bry:

Łukasz w Solvay masz dolny płatny i miejsc z reguły tyle co na lekarstwo a u góry stoisz pod chmurką :decayed:

Opublikowano
mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

zaproponuj coś konstruktywnego , tak aby wszyscy mieli mniej więcej po równo, sprawiedliwie wtedy będzie warte przemyślenia, a tak wyskoczyłeś z galeria bronowice na końcu świata i sie dziwisz ze nie wszystkim to pasuje......

dla mnie najlepszy byłby Solvay park tez jest parking bezpłatny i zjeść można lub Carrefur zakopiańska gdzie tez jest KFC i co sa chętni ? pewnie nie ma, bo daleko :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

albo Carrefur na Witosa jeszcze lepiej na nogach mam 5 minut :wink: o tak to najlepszy pomysł jaki .......rzuciłem :naughty:

:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Chciał uniknąć czołowego zderzenia. Roztrzaskał się na drzewie

Opublikowano
mnie to rybka gdzie będzie spot czy kazimierz czy c**j wie gdzie bo to nie chodzi o jakieś j**ane 2zł czy odległość jaką musze przejechać, dla niektórych jednak jest to problem

zaproponuj coś konstruktywnego , tak aby wszyscy mieli mniej więcej po równo, sprawiedliwie wtedy będzie warte przemyślenia, a tak wyskoczyłeś z galeria bronowice na końcu świata i sie dziwisz ze nie wszystkim to pasuje......

dla mnie najlepszy byłby Solvay park tez jest parking bezpłatny i zjeść można lub Carrefur zakopiańska gdzie tez jest KFC i co sa chętni ? pewnie nie ma, bo daleko :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

albo Carrefur na Witosa jeszcze lepiej na nogach mam 5 minut :wink: o tak to najlepszy pomysł jaki .......rzuciłem :naughty:

no tak wszystkim nie dogodzimy.. gdybys uważnie poczytal to widziałbyś ze ja nie rzuciłem tylko jednej propozycji..

moglbym jeszcze cos napisac ale juz mi sie nie chce udzielac w tym temacie

Opublikowano

A może niech każdy zamontuje sobie skype'a na laptopie i we wtorki o 20-stej odpalamy sprzęty i rozmawiamy. Każdy jest w domu, ma ciepło, bezpłatnie itp... A jak potrzeba będzie pomocy na przykład Fantomasa, to trzeba będzie zamontować kamerke, iść do samochdu i kamerką nagrywać co jest do zrobienia.

Aha... Zamiast wspólnego wyjścia do KFC/kebaba proponuje żeby każdy kupił sobie pizze z dowozem do domu. A widzieć to przecież możemy się przecież raz w roku w Bukowinie :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.