Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pochwal sie, a nie pitol !

na razie nie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawaj !!!

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

ok dzięki :decayed:

No to szykuje się wojna..

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

"Rosjanie uważają, że Krym jest ich i Putin działa na bazie tego przekonania" - Wiadomości - WP.PL

KERCZI ty zdrajco na mapie :decayed:

Hahaha...faktycznie jest Kercz na mapie ;)

Opublikowano
nie zmieniłem jeszcze, ale nowa fela zakupiona.. :wink: lecz pewnie nie spodoba Ci się

to na ch.. byle co kupujesz? :decayed:

Opublikowano

żeby nie mieć lepszych niż Ty

Opublikowano
żeby nie mieć lepszych niż Ty

szacun

Opublikowano
żeby nie mieć lepszych niż Ty

szacun

:decayed:

Opublikowano

Pogadali :polew:

:hi:

Opublikowano

PABLO, ty byś zmienił foto z podpisu bo już ze 2 lata nieaktualne :facepalm:. Kupiłeś dziada jak sprzedawał płakał to teraz się nim chwal

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano
PABLO, ty byś zmienił foto z podpisu bo już ze 2 lata nieaktualne :facepalm:. Kupiłeś dziada jak sprzedawał płakał to teraz się nim chwal

Jak kuźwa nieaktualne jak dzisiaj A4ką do roboty przyjechałem, dziadu :grin:

Zaraz wrzucę merola, bete i będzie trójka :takiego:

Opublikowano

Pablo ale Mu pojechales po rajtuzach...teraz jeszcze tylko brakuje żebyś faktycznie wkleił...i gość jest pozamiatany :)

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano
Policja: Przerwaliśmy nielegalny wyścig Kierowcy: Nikt się nie ścigał

Kumpela Monika widzę że robi się medialna :grin:

Dobrze powiedziała, niech te niebieskie łajzy z drogówki więcej nie kłamią, chcą zrobić rozgłos ile to zatrzymali dowodów tylko że to nie było w Czwartek 27.02.2014 bo jak widać na filmiku akcja dzieje się w wakacje z ubiegłego roku :whistling:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

:facepalm:

:slina::slina::slina:

Opublikowano

:hi: bry

kto sie czubi, ten sie lubi :grin:

Opublikowano
PABLO, ty byś zmienił foto z podpisu bo już ze 2 lata nieaktualne :facepalm:. Kupiłeś dziada jak sprzedawał płakał to teraz się nim chwal

Jak kuźwa nieaktualne jak dzisiaj A4ką do roboty przyjechałem, dziadu :grin:

przecież miałeś jeździć komunikacją miejską żeby móc za pieniądze zaoszczędzone na paliwie jechać na wakacje. Zrezygnowałeś z wakacji w tym roku?

Opublikowano

Panowie mam problem mialem walniety termostat temp skakala raz 50 raz 90 stopni teraz przyjechalem do domu i nagle zaswiecila sie kontrolka temp i zegar pokazuje 110 stopni to znaczy ze szlak go juz trafil do konca?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Panowie mam problem mialem walniety termostat temp skakala raz 50 raz 90 stopni teraz przyjechalem do domu i nagle zaswiecila sie kontrolka temp i zegar pokazuje 110 stopni to znaczy ze szlak go juz trafil do konca?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

węże wody sprawdzałeś ,czy czasem twarde nie są ?? tfu ...tfu oczywiście :whistling:

Opublikowano

Nie sprawdzałem patrzyłem czy ubylo plynu w zbiorniku ale nie jutro jadę do mechanika

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to ,że na zegarach wskazówka szaleje góra -dół to nic ....ale kontrolka temp. by się zaświeciła ??!!

Opublikowano

To żebyś go nie zagotowal...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.