Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spocika Panowie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki dzięki ..

Kerczi a reszta oświetlenia jest ok??.... Bo jak coś za jasno to wiesz gdzie mnie szukać :wink:

Opublikowano

Nie ma sprawy :hi: Polecam sie na przyszłość :-)

Opublikowano

ja pierdziele...... czy zęby bolą tylko w nocy dramat czuje się jak po zabiegu, FANTOMAS to żeś mnie Chłopie pocieszyl, Gruszka ma kupę na klamce a ja w gaciach

Opublikowano

Niech zgadnę, że to jedna i ta sama kupa :-)

:bry:

Przyszła wycena szkody w końcu... Znając życie będę się bujał po sądach... Wartość bazowa mojego auta określili na 8450 :facepalm: oraz zrobili z drobnej kolizji szkodę całkowitą :facepalm:

Opublikowano

Witam:hi:

A gdzie Transit miales jakas kolizje? Jak Tobie nic nie dolega to najwazniejsze:) I co sie tam z Twoim autkiem podzialo?

Opublikowano
dzięki dzięki ..

Kerczi a reszta oświetlenia jest ok??.... Bo jak coś za jasno to wiesz gdzie mnie szukać :wink:

HAhahaga

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

Niech zgadnę, że to jedna i ta sama kupa :-)

:bry:

Przyszła wycena szkody w końcu... Znając życie będę się bujał po sądach... Wartość bazowa mojego auta określili na 8450 :facepalm: oraz zrobili z drobnej kolizji szkodę całkowitą :facepalm:

Transit to cycus....w takim raZie możesz jechać do serwisu, dogadać sie i naprawić auto do kwoty 8450zl...ja bym sie cieszył...

Opublikowano
:hi:ja wnet zakładam lato bo kupiłem nówki 4 sztuki gumki i nie mogę się doczekać przetestowania :banan:

Ja nie zmieniam póki temperatura na stałe nie przekroczy 7*C :wink:

A tak serio to wolę po tych krakowskich dziurach jeździć na zimie, którą mam o wyższym profilu więc moze zmienię jak skończą remont Mogilskiej :decayed: Sej za to całą "zimę" jeździł na lecie :grin:

Opublikowano

Mario i co zrobisz?

Opublikowano
  • Autor
Gruszka ma kupę na klamce a ja w gaciach

:grin::grin::grin:

Łukasz jestesmy z Tobą :) ( ale nie z kupą )

Będzie dobrze nie ma co się stresować :)

Złego Diabli nie biorą :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Boseron, nie bądz mientczak ! trza byc twardym, bo w zyciu nie jest letko ! :grin:

ja chyba za chwile tez bede wrzucal lato bo to sa jaja, a na zime juz sie nie zanosi... :wink:

powiedzcie mi, gdzie znajde ten temat o ledach co ma Kerczi u siebie ?

Opublikowano
powiedzcie mi, gdzie znajde ten temat o ledach co ma Kerczi u siebie ?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

Mnie tydzień temu na 29 listopada gość na parkingu wieczorem zaczepił i pytał czy passaty mają tak jasno wewnątrz :grin:

Tu masz profil Tomka który jest producentem:

http://a4-klub.pl/members/tomnik-88555/

Opublikowano

ja mam pełen pakiet oświetlenia już rok i ani jeden moduł nie nawalił, wszystko działa jak po założeniu.

Opublikowano
odezwał się ten co nie pije.....

kto rwał ósemki ręka do góry

:hi: z wieczora .Boseron nie bój sie ja dwie 8 górne usunołem jeszcze dolne mnie czekają :kwasny:

usunięcie górnych 8mek to pesta, natomiast z dolnymi już tak fajnie nie jest i mówię to z doświadczenia na własnej skórze

btw :siema:

jakby ktoś czegoś potrzebował z Poznania to tel :wink:

Opublikowano

:bry:NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3957578417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zastanawiam się czy to dobra cena i produkt ori????:eusathink:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Jeśli dentysta to tylko Bajka dent w Węgrzcach daleko ale warto ostatnio spędziłem tam 3 godziny na fotelu z otwartą koparą leczenie kanałowe 600zł skasowali ale jak ulga warta każdych pieniędzy chłop nawet smartfonem zdjęcie opracowanych kanałów zrobił i mi pokazywał hehhe:grin:

Opublikowano

zadzwon do ASO, bo o ile sobie dobrze przypominam to tam ta sama cena albo i taniej. Ja kupilem taka w ASO bo cena dobra byla.

Opublikowano
zadzwon do ASO, bo o ile sobie dobrze przypominam to tam ta sama cena albo i taniej. Ja kupilem taka w ASO bo cena dobra byla.

trafne spostrzeżenie ogólnie nie jestem na kupnie ale ta pikowana skóra mnie kusi bo mam taką samą tylko gładka :doh:

Opublikowano

siemanko :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.