Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:/ … rano mam zostawić samochód na wymianę hamulców… zostawiłem klucze od domu z kluczem od parkingu podziemnego w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

dobry wieczór Panowie.... cos ostatnio nie mam czasu na forum.....

ja jestem od 6 lat w play i jestem zadowolony, a te wszystkie odnogi czterech głównych operatorów muszą być konkurencyjne żeby miały szanse utrzymania sie na rynku, coś za coś, mi zależało na nowym telefonie bo według mnie głupotą jest kupować telefon za swoje pieniądze jak można Go mieć od operatora za free praktycznie, lub niewielkie pieniądze.....ktoś powie ze oddasz w abonamencie ......jasne , nie oddasz w abonamencie oddasz w sklepie z telefonami według mnie troche mimo wszystko więcej. tak naprawde jeden .uj.

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Panowie jeszcze nigdy w życiu nie wyrywałem drugich zębów....i dziś okazało sie ze musze wyrwać ósemkę dolną, ktoś ma doświadczenie gdzie w Krakowie dobrze to robią ? Fantomasku u Ciebie wyrwe ? czy to boli bardzo ? jakies powikłania ? :kwasny:

Na Francesco Nullo jest gabinet stomatologiczny. Przyjmuje tam chirurg Jacek Jasieniak. Nie jest tani, ale ekstrakcje robi naprawde dobrze. Ja u niego wszystkie ósemki musiałem usunąć i nie miałem żadnych powikłań. Co więcej - nawet nie bolało ani w trakcie ani po zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim mam nadzieje że uda mi sie dzisiaj zdążyć na spota. Milego dnia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Panowie.... cos ostatnio nie mam czasu na forum.....

ja jestem od 6 lat w play i jestem zadowolony, a te wszystkie odnogi czterech głównych operatorów muszą być konkurencyjne żeby miały szanse utrzymania sie na rynku, coś za coś, mi zależało na nowym telefonie bo według mnie głupotą jest kupować telefon za swoje pieniądze jak można Go mieć od operatora za free praktycznie, lub niewielkie pieniądze.....ktoś powie ze oddasz w abonamencie ......jasne , nie oddasz w abonamencie oddasz w sklepie z telefonami według mnie troche mimo wszystko więcej. tak naprawde jeden .uj.

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Panowie jeszcze nigdy w życiu nie wyrywałem drugich zębów....i dziś okazało sie ze musze wyrwać ósemkę dolną, ktoś ma doświadczenie gdzie w Krakowie dobrze to robią ? Fantomasku u Ciebie wyrwe ? czy to boli bardzo ? jakies powikłania ? :kwasny:

Na Francesco Nullo jest gabinet stomatologiczny. Przyjmuje tam chirurg Jacek Jasieniak. Nie jest tani, ale ekstrakcje robi naprawde dobrze. Ja u niego wszystkie ósemki musiałem usunąć i nie miałem żadnych powikłań. Co więcej - nawet nie bolało ani w trakcie ani po zabiegu

ale Ty cały czas chodzisz na bani, więc Twoje odczuwanie bólu jest ciut mało wiarygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się ten co nie pije.....

kto rwał ósemki ręka do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto rwał ósemki ręka do góry

ja generalnie poniżej 18-stek nie wyrywałem

To z ciebie taki trynkiewicz jest :what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie pije ten za Wisła...

3;1:naughty: więc Wisła właśnie pije :polew:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

:hi:ja wnet zakładam lato bo kupiłem nówki 4 sztuki gumki i nie mogę się doczekać przetestowania :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...