Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Już piątek, niedługo weekendu początek :banan:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hola hola , niektórzy w weekend pracują a w tygodniu mają dużo wolnego :wink:

np ja.... w tym tygodniu tylko jeden dzień pracy :decayed:

btw ząb jeszcze siedzi

Opublikowano

Zdecydowałeś już gdzie idziesz pozbyć się tego zęba??

Opublikowano

si

Opublikowano

No ja dzisiaj mam wolne jak i miałem jeszcze 2 dni wolne w tygodniu lecz w ten weekend pracuje bo tak chciałem :wink:

Ja dzisiaj byłem u dentysty w przychodni u mojej dentystki 2 zęby trzeba było zmodzić :decayed:

I po co płacić komuś :facepalm: No chyba że zacznie ząb napier^^lać to rozumiem że nie ma wyjścia, trza chodzić na przeglądy i po kłopocie.

Opublikowano
  • Autor
No ja dzisiaj mam wolne jak i miałem jeszcze 2 dni wolne w tygodniu lecz w ten weekend pracuje bo tak chciałem :wink:

Pablo możesz przetłumaczyć na język Polski ? :decayed:

Opublikowano

Co tu do zrozumienia:facepalm:

3 dni w tygodniu wolne sobie wziąłem i mam weekend pracujący :wink:

Opublikowano

:hi: bry

Panowie, gra ktos w bilarda, bo szukam sparing-partnera :naughty:

Opublikowano

I po co płacić komuś :facepalm: No chyba że zacznie ząb napier^^lać to rozumiem że nie ma wyjścia, trza chodzić na przeglądy i po kłopocie.

Pablo ja regularnie chodze prywatnie do swojej Dentystki i wszystkie zęby mam wyleczone zdrowe, a to ze przyszedł czas na wyrwanie ósemki bo zagraża to memu zdrowiu to nie dlatego ze coś zaniedbałem..... po prostu czasem ósemki trzeba wyrwać .......

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Greg ja gram w bilarda, nawet mam swojego kija , to znaczy grywałem bo od kilku lat nie byłem przy zielonym stole ale chętnie bym sie przeszedł. dobre stoły mieli swego czasy koło pętli na Prądnickiej , typowy klub bilardowy z kilkunastoma stołami ......

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

aha i jeszcze jedno za darmo na NFZ to se można leczyć jak Cie nie boli bo jak dzwoniłem to termin mi powiedzieli na maj a prywatnie na za tydzień Skur...y, Polska !

Opublikowano
:hi: bry

Panowie, gra ktos w bilarda, bo szukam sparing-partnera :naughty:

Dawno nie grałem, ale chętnie bym coś ustrzelił :decayed:

Opublikowano

to trzeba się umówić w większym gronie, w tym klubie jest dużo miejsca można wypić piwo pogadać i pograć przy okazji Kto by się jeszcze pisał

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

to ten

http://bilard-krakow.pl/

Opublikowano

W końcu w domu. Gruszka mam coś dla ciebie ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

boseron, nie nudzisz sie dzis ? :wink:

Opublikowano

ALOHA:hi:

Opublikowano

Ramzes ty nasz poranny ptaszku nawet w sobotę nie dają Ci spać? :decayed:

:hi:

Opublikowano
boseron, nie nudzisz sie dzis ? :wink:

next time idziemy na bank , tylko odkurzę kija :wink:

BTW dzień dobry , praca praca praca.....

Opublikowano
W końcu w domu. Gruszka mam coś dla ciebie

papier toaletowy ?

Opublikowano

Pablo jakie spanie piekna pogoda trzeba korzystać. Fantomas to nie papier tylko kolejne auto

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Policja: Przerwaliśmy nielegalny wyścig Kierowcy: Nikt się nie ścigał

Kumpela Monika widzę że robi się medialna :grin:

Dobrze powiedziała, niech te niebieskie łajzy z drogówki więcej nie kłamią, chcą zrobić rozgłos ile to zatrzymali dowodów tylko że to nie było w Czwartek 27.02.2014 bo jak widać na filmiku akcja dzieje się w wakacje z ubiegłego roku :whistling:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.