Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no jak...moj tez...przeciez jeszcze nie zgradzil odpowiedzi - skoro mamy taka sama to najwyzej wisi dwa kebaby...nie napisal ze dla pierwszej osoby tylko dla tej ktora zgadnie...:whistling:

no i lipa....:kwasny: Mariusz stwierdził że taniej będzie zjeść jednego pączka niż kupować dwa kebaby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no jak...moj tez...przeciez jeszcze nie zgradzil odpowiedzi - skoro mamy taka sama to najwyzej wisi dwa kebaby...nie napisal ze dla pierwszej osoby tylko dla tej ktora zgadnie...:whistling:

no i lipa....:kwasny: Mariusz stwierdził że taniej będzie zjeść jednego pączka niż kupować dwa kebaby :grin:

ale mozna byloby powiedziec, ze zadal pytanie ile zjadl paczkow (w domysle - do tej pory), a nie ile zamierza ! tak wiec wygraliscie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można ogarnąć usunięcie DPF'a?

w jakim samochodzie masz DPF ? Ja bym chetnie przygarnał, musze zrobic sobie wygladajaca prowizorke dla helutow... czyli wlozyc przelotowke w srodek.... :kwasny:

Kolega ma v50 ale to i tak chyba obudowa zostaje, leci tylko środek...

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

BTW

Ktoś ostatnio pisał że szuka pracy jako kierowca czy coś poplątałem? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio pisał że szuka pracy jako kierowca czy coś poplątałem? :eusathink:

Ramzes :wink:

ja z reszta też.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na poprawną odpowiedź. Dzisiejszymi zwycięzcami zostali Kerczi i Miodek :-) Oczywiscie na najbliższym spocie możecie liczyć na odbiór nagrody :-)

Ps: Kerczi... Rozmawiałeś może z Zuzią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nocą :hi:

FANTOMAS przejezdzalem teraz obok Twojej srebrnej padliny to jakiś pies jszczał Ci na koła :grin:

twój kolega ?

pewnie z ksywą kałmanaklamce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spać zwiedzać. Życzę miłego dnia. Ruks ja sie rozgladam za nową pracą jak masz coś dawaj pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola , niektórzy w weekend pracują a w tygodniu mają dużo wolnego :wink:

np ja.... w tym tygodniu tylko jeden dzień pracy :decayed:

btw ząb jeszcze siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj mam wolne jak i miałem jeszcze 2 dni wolne w tygodniu lecz w ten weekend pracuje bo tak chciałem :wink:

Ja dzisiaj byłem u dentysty w przychodni u mojej dentystki 2 zęby trzeba było zmodzić :decayed:

I po co płacić komuś :facepalm: No chyba że zacznie ząb napier^^lać to rozumiem że nie ma wyjścia, trza chodzić na przeglądy i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj mam wolne jak i miałem jeszcze 2 dni wolne w tygodniu lecz w ten weekend pracuje bo tak chciałem :wink:

Pablo możesz przetłumaczyć na język Polski ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu do zrozumienia:facepalm:

3 dni w tygodniu wolne sobie wziąłem i mam weekend pracujący :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co płacić komuś :facepalm: No chyba że zacznie ząb napier^^lać to rozumiem że nie ma wyjścia, trza chodzić na przeglądy i po kłopocie.

Pablo ja regularnie chodze prywatnie do swojej Dentystki i wszystkie zęby mam wyleczone zdrowe, a to ze przyszedł czas na wyrwanie ósemki bo zagraża to memu zdrowiu to nie dlatego ze coś zaniedbałem..... po prostu czasem ósemki trzeba wyrwać .......

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Greg ja gram w bilarda, nawet mam swojego kija , to znaczy grywałem bo od kilku lat nie byłem przy zielonym stole ale chętnie bym sie przeszedł. dobre stoły mieli swego czasy koło pętli na Prądnickiej , typowy klub bilardowy z kilkunastoma stołami ......

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

aha i jeszcze jedno za darmo na NFZ to se można leczyć jak Cie nie boli bo jak dzwoniłem to termin mi powiedzieli na maj a prywatnie na za tydzień Skur...y, Polska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry

Panowie, gra ktos w bilarda, bo szukam sparing-partnera :naughty:

Dawno nie grałem, ale chętnie bym coś ustrzelił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba się umówić w większym gronie, w tym klubie jest dużo miejsca można wypić piwo pogadać i pograć przy okazji Kto by się jeszcze pisał

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

to ten

http://bilard-krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...