Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie w środku czysta ,z wypolerowanym kloszem .....na pewno inaczej zaświeci.....ja u siebie na soczewce przerobiłem kilka różnch moideli żarówek ....kasy straciłem w cholerę.....dawno powinienem bixy wkładać ...byłyby tańsze :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema!

panowie znawcy, prosze o porade

planuje kupic zarówki H7

brac Osram Night Braker

czy Philips x-Treme vision??

wydana duża kasa :kwasny: i w jednym i drugim przypadku....oddaj do regeneracji lampy...załóż póżniej zwykłe żaróki za kilkanaście pln i będziesz na pewno bardziej zadowolony....

musze przemyslec sprawe:kwasny:

Opublikowano

Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Opublikowano

Poprobi dzięki za mini spota :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

poprobi no to :drunk:

Opublikowano

Również dzięki :)

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Poprobi dzięki za mini spota :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

poprobi no to :drunk:

Zdrowko :D

Opublikowano
Również dzięki :)

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Poprobi dzięki za mini spota :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

poprobi no to :drunk:

Zdrowko :D

pamiętaj żona ma ci zostawić minimum socjalne ładuj to w :a4fan:

Opublikowano

W porządku:) Skombinuję jeszcze jakąś kasę na lewo i dam jakoś radę :)

Opublikowano

Ramzes znowu dzisiaj pijanyś :decayed:

Opublikowano
zututeba.jpgtakie tam with my best friend
Opublikowano

Braci sie nie traci..

Opublikowano
Przemek wlasnie teraz najlepiej

Że mały ruch? Ja w sumie od niedawna mam karchera i działam bez pośpiechu pod domem :wink:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Na temat E46 mogę powiedzieć że świetne samochody, prowadzi się jak po szynach :decayed: Żona kolegi ma 2,5 Coupe od niedawna i póki co wszystko działa, sam też o taki myślałem ale nie w cabrio. Natomiast sam dobrze wiesz że BMW trzeba sprawdzić ze szczególną uwagą bo większość tych aut jest albo po dzwonach albo po użytkownikach, którzy kupili ze względu na atrakcyjną cenę ale na utrzymanie w należytym stanie już brakło.

Opublikowano

A co to poprawny u Karola ;-) czy gej party bo widzę tylko facetów

Opublikowano
Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Taki oto model ma silnik dwa i pół. To jest ten sam co trzy zero tylko inny :polew:

A tak na serio, to całkiem fajne auto. Kupiłbym. No i automat :good:

:bry:

Opublikowano
Panowie ktoś coś mi powie na temat takiego oto modelu ?

BMW 325 24999.00 PLN. SKAWINA - otoMoto.pl dziś go oglądałem, nie dla siebie ale znajomy sie przypalił troche.... w jakim to silniku najlepiej kupić ?

Niech prześwietli auto historie wszystko co się da bo ze skawiny to znałem typków co cuda robili z furkami ogólnie szajka się wykruszyła nie wiem w jakim stopniu bo nie utrzymuje kontaktu z tymi bukietami mieszkam obok tej miejscowości dokładnie ok 5 km ale nie jednemu pieskowi burek.

Opublikowano

To dlaczego Ci pokazuje fakasy?

Opublikowano
Powitać panowie rady potrzebuje odnośnie opon czy ktoś z was jeździł na takich jaka przyczepność hałas i czy śliskie czy nie ogónie czy warto się pchać w w takie gumy Toyo Proxes T1 Sport 225/45R17

polecam oponka daje radę :wink: po ok dwóch latach traci swoje dobre właściwości przy szybkiej jeździe :wink:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

było ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Rzeźnicy i rzeźbiarze - BMW X5M - Adrenaline Motorsport

Dzięki za rade i zainteresowanie pytaniem :wink:

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

:hi: w sprawie ubezpieczeń pytaj SokolaNH lub Ozziego napewno ci wszystko powiedzą

Opublikowano

Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat. 57zł/miesiąc maxymalnie za bez limitu sms/mms no i rozmowy do all stacj/kom w Polsce, internet 1gb na pełnym transferze. Jak czegoś wykorzystasz mniej to rachunek jest mniejszy, minimum 9zł/miesiąc. Umowa na czas nieokreślony, chce zrezygnować piszę wypowiedzenie i za miesiąc już jestem wolny. Czekam do lipca jak skończy mi się umowa i uciekam z abonamentu orange bo póki co płacę 80zł i mam tylko nielimitowane sms oraz połączenia do wszystkich, bez mms i internetu i też w tym abonamencie nie dostałem telefonu bodajże 1.5 roku temu

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy dla samochodów starszych niż 25 lat NIE zarejestrowanych jako zabytek są jakieś zniżki na ubezpieczenie OC?

Jeśli NIE jest zarejestrowany jako zabytek, to nie ma żadnych zniżek. Na szczęście zwyżek też nie :-)

Ps: Niepokonana :-)

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

Zajebistą ofertę ma NJU MOBILE, nie ma póki co lepszej oferty na rynku, oczywiście mówię o sobie bo ja chce mieć wszystko bez limitu + elastyczność, nie chce telefonu i powiązania umową na kilka lat. 57zł/miesiąc maxymalnie za bez limitu sms/mms no i rozmowy do all stacj/kom w Polsce, internet 1gb na pełnym transferze. Jak czegoś wykorzystasz mniej to rachunek jest mniejszy, minimum 9zł/miesiąc. Umowa na czas nieokreślony, chce zrezygnować piszę wypowiedzenie i za miesiąc już jestem wolny. Czekam do lipca jak skończy mi się umowa i uciekam z abonamentu orange bo póki co płacę 80zł i mam tylko nielimitowane sms oraz połączenia do wszystkich, bez mms i internetu i też w tym abonamencie nie dostałem telefonu bodajże 1.5 roku temu

No to interes po ch..ju... Ja mam abonament 111 zł a w tym nielimitowane wszystko do wszystkich i 2,5GB internetu + iPhone 5... Poza tym przeczytaj dokładnie warunki NJU Mobile to sie przekonasz ze wcale nie jest tak tanio. Ja juz to studiowałem i do mojej oferty Orange - NJU sie nie umywa :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.