Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szok :shock3:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Boseron najlepszego
Opublikowano

Dzięki Wszystkim za życzenia :wink:

Pablo jak dobrze pogrzebiesz w necie to zobaczysz dużo gorsze sceny :kwasny:

Opublikowano

Boseron najlepszego byq

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

ojejej spuszczacie się nad ukrainą a nie pamiętacie tego co robila Polakom UPA ?

Opublikowano

No to mamy najszybsze w klubie S6 C7 na świecie po kilku tygodniach modzenia przez Adama ze sportmile wyskoczyło 701KM i 900 momentu :wink:

3.1s - > 100km/h

7s - > 100-200km/h

Skrzynia jeszcze do dostrojenia i będzie z 6.5s

Będzie Szymon w Krk to testujemy :decayed:

Opublikowano

Jestem młody i może nie rozumiem, ale wolę dążyć do tego by wszędzie w około było dobrze niż pamiętać kto komu co zrobił 50 lat temu czy zastanawiać się kto strącił samolot.

Saying that, nie śledzę za bardzo co się tam dzieje oraz nie spamuję znajomych na FB, którzy też pewnie nieszczególnie się tym kłopotają given niewiele z kanapy mogą zrobić.

Opublikowano

owszem można dążyć do tego aby było wszędzie dobrze ale zbrodnie UPA należy pamiętać. jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to proszę zainteresuj się tym.

Opublikowano

Panowie dziś jakiś sk***ysyn bo inaczej tego nazwać człowieka nie można podjechał samochodem na wioskę i wyrzucił owczarka szkockiego z auta pies leży w tym miejscu na chodniku i czeka aż ten inwalida intelektualny przyjedzie po niego widziałem go o 15 teraz wracałem i byłem zawieść swoją do pracy i nadal tam leży jak można być takim c**jem nie rozumie czym się kierował biorąc szczeniaka wychowując go przez nie wiadomo jaki okres czasu a teraz pozbywać się go w taki sposób czy ludzie kiedyś będą normalni.

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

popatrzcie na to co chinole robia ze zwierzakami tylko dla widzow o mocnych nerwach!!!!!!!!

Opublikowano

masz racje.. co za łajza z człowieka.. .

jak masz sumienie to jedz po tego psa.. na pewno oddzwieczy Ci sie milością..

Opublikowano
Panowie dziś jakiś sk***ysyn bo inaczej tego nazwać człowieka nie można podjechał samochodem na wioskę i wyrzucił owczarka szkockiego z auta pies leży w tym miejscu na chodniku i czeka aż ten inwalida intelektualny przyjedzie po niego widziałem go o 15 teraz wracałem i byłem zawieść swoją do pracy i nadal tam leży jak można być takim c**jem nie rozumie czym się kierował biorąc szczeniaka wychowując go przez nie wiadomo jaki okres czasu a teraz pozbywać się go w taki sposób czy ludzie kiedyś będą normalni.

brak slow.. :wallbash:

popatrzcie na to co chinole robia ze zwierzakami tylko dla widzow o mocnych nerwach!!!!!!!!

:shock3:

ci co tak mecza te zwierzeta powinni skonczyc w taki sam sposob

Opublikowano

fanta nie mam warunkow na tak duzego psa i dom nie ogrodzony:facepalm:

Opublikowano

nic tak nie boli jak widok krzywdy wyrządzanej zwierzęciu...... zajebałbym takiego zawsze

co do Ukrainy , żal mi tych ludzi..... dopóki Putin nie machnie ręką i spisze Ukraine na straty nic sienie zmieni

Opublikowano

Boseron sto lat i jajek zawsze na wysoki połysk :decayed:

Opublikowano
owszem można dążyć do tego aby było wszędzie dobrze ale zbrodnie UPA należy pamiętać. jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to proszę zainteresuj się tym.

ja będę pamiętać do końca życia słowa i nie zapomne oczu podczas rozmowy z bliską mi osobą, która o tych ukraińskich zbrodniach opowiadała.. wnuki tych sk***ysynów w tym momencie właśnie grasują po ukraińskich ulicach, ponadto przejedź się tam i doświadcz tego jak są Polacy traktowani na ich terenie do dnia dzisiejszego.. a jak pojedziesz np do Zamościa.. to prawie każdy Ci powie.. że pomiędzy wszystkimi Ukraińcami jest garstka tych którzy są "normalni"

Ja mam po prostu nadzieję, że są tam też ludzie w moim wieku, którzy zdają sobie sprawę z tego, że nie ja osobiście wyrządziłem im jakąkolwiek zbrodnię tak jak ja zdaję sobie sprawę z tego, że nie oni osobiście wyrządzili jakąkolwiek mi a jak już się z którymś spotkam to przy wódce będę myślał co robić na przyszłość zamiast wywlekać to co minęło.

Mam komfort siedzenia bezpiecznie na kanapie wybierając kolor felg na lato i tego życzę każdemu.

Opublikowano

Trochę spóźnonione, ale również dołączam się do życzeń :) Zdrówko :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema foczki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.