Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo wedle takiego rozumowania to po co Ci samochód ? :kwasny:

cuber przeciez mówię że tylko do pracy teraz nie będę jeździć a po pracy, czy w wolny dzień wszędzie gdzie potrzebuje autem, jednym czy drugim a może trzecim :grin::)

Wolę dać 50zł za miesiąc za kartę i jechać parę minut dłużej autobusem, teraz na 9:00 jeżdżę to masakra jakie korki więc nie ma takiej różnicy w czasie, jak jechałem na 10:30 czy 11:00 to moment autem.

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

A po co mu słońce jak ma solarium :naughty:

Wąski solarium nie zdrowe lepiej nie korzystaj raz byłem i zostałem Indianinem :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie, Waski nie musisz oddzwaniac...

taaaa

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Pablo puściłeś totka

Losowanie warte 25 mln zł. Jakie liczby wygrywają najczęściej? - TVN24 BiŚ

Opublikowano
  • Autor

Pablo trzeba wiedzieć którędy jechać :) Ja tam nie narzekam , 15 minut i jestem na Zakopiance :)

Opublikowano
w radio manie na 29listopada...

Dzięki KERCZI, właśnie tam kupiłem i już zamontowałem :thumbup1:

Opublikowano
Pablo wedle takiego rozumowania to po co Ci samochód ? :kwasny:

cuber przeciez mówię że tylko do pracy teraz nie będę jeździć a po pracy, czy w wolny dzień wszędzie gdzie potrzebuje autem, jednym czy drugim a może trzecim :grin::)

Wolę dać 50zł za miesiąc za kartę i jechać parę minut dłużej autobusem, teraz na 9:00 jeżdżę to masakra jakie korki więc nie ma takiej różnicy w czasie, jak jechałem na 10:30 czy 11:00 to moment autem.

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

A po co mu słońce jak ma solarium :naughty:

Wąski solarium nie zdrowe lepiej nie korzystaj raz byłem i zostałem Indianinem :grin:

:hi: Pablo załóż LPG będzie taniej :decayed:

Opublikowano

kto dzisiaj sie pojawi na spocie??!? Ja może w koncu sie wybiorę.

Opublikowano

Ja się pojawię ale nie samochodowo - jestem tzw. przelotem w KRK :-) - chyba z 10 mcy mnie nie było :-)

Opublikowano
kto dzisiaj sie pojawi na spocie??!? Ja może w koncu sie wybiorę.

Ja :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja będę ale na parę chwil, dziś LM i MC vs Barca :)

Opublikowano
kto dzisiaj sie pojawi na spocie??!? Ja może w koncu sie wybiorę.

Ja się pojawie podziękować Ci za zbombardowanie w sobote mojej persony :baseball: Całą niedziele zdychałem :kwasny:

Aha... Za zęba też Ci podziękuję :baseball:

:decayed:

Opublikowano
kto dzisiaj sie pojawi na spocie??!? Ja może w koncu sie wybiorę.

Ja się pojawie podziękować Ci za zbombardowanie w sobote mojej persony :baseball: Całą niedziele zdychałem :kwasny:

Aha... Za zęba też Ci podziękuję :baseball:

:decayed:

raczej podziękuj Ewie :)

Opublikowano
Ja będę ale na parę chwil, dziś LM i MC vs Barca :)

Chciałbym powiedzieć, że też sobie ostrzę zęby na ten mecz, ale po sobocie... Nie ma co...

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

raczej podziękuj Ewie :)

Już podziękowałem. Jesteśmy kwita :decayed:

Opublikowano
Ja będę ale na parę chwil, dziś LM i MC vs Barca :)

Chciałbym powiedzieć, że też sobie ostrzę zęby na ten mecz, ale po sobocie... Nie ma co...

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

raczej podziękuj Ewie :)

Już podziękowąłem. Jesteśmy kwita :decayed:

wygląda jak ta emotka powyżej??? :)

Opublikowano

No bez przesady... Przecież nie będę jedynek ruszał :grin:

Opublikowano

Niestety nie zalicze dzisiaj mojego pierwszego razu z powodu pracy (koncze o 22) :/

P.S. Na spocie tez sie nie pojawie... ;P

Opublikowano

Ja tez bede i myslalem zeby cos wrzucic na zab ;)

Co Ty na to Mariusz?

Opublikowano

koledzy ... :grin:

Opublikowano

miłego spota Panowie :wink: ktoś musi pracować żeby miec na Dentyste :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota :)

ps. Messi :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota, jak zwykle było sympatycznie i wesoło.

Fajnie było znowu Was zobaczyć.

:drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.