Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:thumbup:

ale 1BE musi na razie wystarczyc :decayed:

trzeba odkladac kase na poprawe blachy bo juz z kazdej strony fura obtarta :confused4:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

i dolaczam sie do posta Pabla o jakims dobrym lakierniku :wink:

Opublikowano

dobra czas na sen.... dobranoc wszystkim , jutro praca z rana :kwasny:

Opublikowano

Boseron twoja praca to nie praca

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem mojej pierwszej A4 (B6) i chętnie zjawię się na jakimś Krakowskim spociku. Niestety charakter mojej pracy nie pozwala mi na regularne, cotygodniowe, pojawianie się, ale co 2 tygodnie powinienem się wyrobić:)

Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam i do zobaczenia w GK.

Pozdro.

Opublikowano
Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem mojej pierwszej A4 (B6) i chętnie zjawię się na jakimś Krakowskim spociku. Niestety charakter mojej pracy nie pozwala mi na regularne, cotygodniowe, pojawianie się, ale co 2 tygodnie powinienem się wyrobić:)

Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam i do zobaczenia w GK.

Pozdro.

No Mati nareszcie. W końcu mamy cabrio w drużynie witamy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi: siemanko z wieczora

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

:hi:i z rana :wink:

Opublikowano

:hi:

Wiem, że nienawidzicie już 'kurczaków' z KFC, ale jak coś są kody rabatowe

http://www.kfc.pl/kfc-kupony.pdf

Opublikowano
:hi:

Wiem, że nienawidzicie już 'kurczaków' z KFC, ale jak coś są kody rabatowe

http://www.kfc.pl/kfc-kupony.pdf

to nowy z Cabrioleta będzie miał taniej :wink:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Ramzesik tu sie cięzko pracuje , nie ma na nic czasu......

Opublikowano

Panowie, orientuje się ktoś gdzie dostanę w krk na miejscu antenę samochodową do mojego paska?? Jest to antena ze wzmacniaczem na wtyk Raku2.

raku2_01.JPG

Opublikowano

w radio manie na 29listopada...

Opublikowano
:hi:

Wiem, że nienawidzicie już 'kurczaków' z KFC, ale jak coś są kody rabatowe

http://www.kfc.pl/kfc-kupony.pdf

Z d*py te kupony, lepsze cenowo mają w macu.

Ja mam jak coś za pół ceny produkty w KFC a nawet taniej tylko że już przestałem to jeść:wink:

Przykładowe ceny: kubełek classic 12-15zł, kanapka Grand 2zł :decayed:

Opublikowano

I zalapalem pierwszy mandat za pasy powiedzialem ze znam boserona a oni to liczymy podwójną stawkę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
I zalapalem pierwszy mandat za pasy powiedzialem ze znam boserona a oni to liczymy podwójną stawkę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

no własnie widze na pulpicie Ramzes pasy X 2 ........ i premia :decayed:

Pablo w sumie to widac ze juz tam nie jesz , sylwetka plażowa bym powiedział :naughty:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

zamieniłeś kupony zniżkowe KFC na kupony w solarium.....rozumiem

Opublikowano
I zalapalem pierwszy mandat za pasy powiedzialem ze znam boserona a oni to liczymy podwójną stawkę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

no własnie widze na pulpicie Ramzes pasy X 2 ........ i premia :decayed:

Pablo w sumie to widac ze juz tam nie jesz , sylwetka plażowa bym powiedział :naughty:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

zamieniłeś kupony zniżkowe KFC na kupony w solarium.....rozumiem

:grin:

Opublikowano

Pablo w sumie to widac ze juz tam nie jesz , sylwetka plażowa bym powiedział :naughty:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

zamieniłeś kupony zniżkowe KFC na kupony w solarium.....rozumiem

Żadnych kuponów nie mam na KFC nie potrzebuje :grin:

Po prostu powiem i mam :decayed:

A solarium za free będę mieć bo na kartę oksystem lub benefit multisports masz :grin:

Ale pier**le solarium jak bym już szedł to na 5 minut a nie 10 jak ostatnio :decayed:

Opublikowano

a nie masz do załatwienia karty ok system lub benefita......

Opublikowano

Ramzes ja pamiętam Twój dzień pracy bo byłem pomocnikiem:decayed: i nie widziałem tak kropli potu na Twoim czole.....

Opublikowano
a nie masz do załatwienia karty ok system lub benefita......

Dziewczyna mi załatwia z pracy i będę mieć od przyszłego miesiąca.

Muszę sprawdzić obiekty jednych i drugich by porównać.

Załatwię Ci :wink:

Jak pracowałem w MM to miałem za 27zł benefita i człowiekowi nie chciało się chodzić a wsio za darmo było, teraz jak się płaci 4 razy więcej za taki karnet na siłkę to się przekonujemy dopiero :facepalm:

Tylko jako osoba towarzysząca już nie ma tak tanio od 100-150zł jest ale wtedy jak się chodzi na różne obiekty ile chcesz to i tak się za***iście opłaca.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.