Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego w Hucie??? Widziałem PABLO ale to nie właścicielka tylko trener personalny...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Właścicielka Energym mnie rozwaliła wygląda jak facet:decayed:, szacun jaką ma budowę:kox:

co też cię brała od zakrystii

Opublikowano
Tego w Hucie??? Widziałem PABLO ale to nie właścicielka tylko trener personalny...

Siłownia w Nowej Hucie

Opublikowano

No to Ona chodziłem do Niej. To nie wlascicielka

Opublikowano
No to Ona chodziłem do Niej. To nie wlascicielka

czemu się rozeszliście?

Opublikowano

To instruktorka i ponoc bardzo dobra.

Opublikowano
No to Ona chodziłem do Niej. To nie wlascicielka

czemu się rozeszliście?

Bo stała się bardziej męska ode mnie i nie wytrzymałem tego psychicznie...

Opublikowano
  • Autor

Siemka All w ten wiosenny poranek Sobotni :grin:

Opublikowano

:hi:siemanko

Opublikowano

:hi:

Panowie, nie ma to jak po Walentynkach dostac SMS'a - "to co, widzimy sie wieczorem?" :grin:

Opublikowano
No to Ona chodziłem do Niej. To nie wlascicielka

Możliwe, ja słyszałem że jedna z kilku właścicieli.

:siema:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Panowie dajcie mi namiary na dobrego i PEWNEGO lakiernika w Krk bo takiego mercedesa za śmieszne pieniądze kupiliśmy i pół auta jest do przemalowania :arrow2:Mercedes-Benz 180 23000.00 PLN. Złocieniec - otoMoto.pl

Technicznie auto sprawne i z gazem.

2.0L kompressor 163KM

Opublikowano
No to Ona chodziłem do Niej. To nie wlascicielka

Możliwe, ja słyszałem że jedna z kilku właścicieli.

:siema:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Panowie dajcie mi namiary na dobrego i PEWNEGO lakiernika w Krk bo takiego mercedesa za śmieszne pieniądze kupiliśmy i pół auta jest do przemalowania :arrow2:Mercedes-Benz 180 23000.00 PLN. Złocieniec - otoMoto.pl

Technicznie auto sprawne i z gazem.

2.0L kompressor 163KM

:hi: Pablo Mercedes z aukcji za śmieszne pieniądze nie sądzę :naughty:.Mam dobrego mechanika od Mercedesów jakbyś potrzebował i części zamienne też posiada

Opublikowano
Panowie dajcie mi namiary na dobrego i PEWNEGO lakiernika w Krk

no przecież Piotrka masz :grin:

Opublikowano

Gucio przecież nie tego kupiliśmy co z aukcji, za 6k srebrny wzięliśmy z dużo lepszym wypasem (ma sensor deszczu i zmiechu ma :decayed:) i tylko trzeba pomalować kilka elementów bo ruda rządzi w W203 w latach 2001-04:decayed:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Nex z Piotrka raczej już nie skorzystam, powiedział kiedyś 3,500zl za całe auto jak się ten pytał by mu pomalował na biały Dubaj:decayed:

Opublikowano

PABLO a 3500 to duZo za całe auto?

Opublikowano

Cena mała nie mała ale ważne jak maluje :whistling:

Opublikowano

Panowie czy VCDS 10.6 poleci na Windowsie 8.1??

Opublikowano

Dzieki za spota :decayed:

Opublikowano

Dzieki za spota

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.