Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

cholera jasna :wallbash:

da sie cos z tym zrobic? jakos odwolac albo cos?

nie mam jeszcze dokladnej rozpiski z tych ich wyliczen, widze tylko na stronie pzu ze uznali szkode calkowita :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Zobacz na ile Ci wycenia auto i wrak...koniec końców możesz na tym całkiem całkiem dobrze wyjść...oczywiscie sprzedając auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi, sprzedaz auta odpada :confused4:

bo uszkodzenia naprawdę sa niewielkie i duzo nie potrzeba zeby go doprowadzic do porządku.. dlatego nie wiem skad oni wzieli ta calkowita :wallbash:

moze mi ktos wytlumaczyc na liczbach jak oni to wyliczaja? bo nie wiem czy dobrze rozumiem..

przypuscmy ze moje auto przed stluczka bylo warte 5k, a oni wyliczyli ze 4k potrzeba na naprawe, wiec wyplaca mi 1k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na ile Ci wycenia auto i wrak...koniec końców możesz na tym całkiem całkiem dobrze wyjść...oczywiscie sprzedając auto...

+1

I to jest dobry moment na pozbycie sie furki...nawet jak jest tylko trochu draśnięta....nawet lepiej jak delikatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli auto jest warte 5k i jest delikatnie drasniete moze sie okazać ze dostaniesz suma Summarum np. 8k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....także wyciągać ulubione płyty i wunderbaum'a i ....sio :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie bardzo uprzesz to jesli jest to szkoda z oc sprawcy to do 100% wartości auta możesz je naprawiać...ale ja tak jak napisałem wczesniej ...poczekałbym na liczby...

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Tym bardziej ze miałeś trochę do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to poczekam na pelny kosztorys, ale sprzedaz auta na pewno odpada, nawet jakbym mial koncowo wyjsc na tym 10k.

ale nie wiem jak oni to wyliczyli ze naprawa wychodzi ponad 70% wartosci auta, smiech na sali, kpina normalnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzekaj sie...to tylko auto....i dobry kupiec sie trafił...tak na to patrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie , zawsze tak liczą... Np. Kompletna lampa w ASO do Ciebie kosztuje pewnie ponad 2k, specjalnie kasuja auto żeby Ci wypłacić jak najmniej kasy. Auto wycenia np. Na 8k. Auto wystawia na licytacje, przyjdzie typ i wylicytuje Twoja furmanke na 7k to Oni wypłaca Ci 1k a chłop resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzekaj sie...to tylko auto....i dobry kupiec sie trafił...tak na to patrz.

nie no nie ma bata, nie oddam tego auta za taka kwote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarzekaj sie...to tylko auto....i dobry kupiec sie trafił...tak na to patrz.

nie no nie ma bata, nie oddam tego auta za taka kwote

Nic nie zrozumiałeś...

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Ile jest warte Twoje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze ile jest auto warte w tym ich liczniku, podejrzewam ze wlasnie z 5k (przed szkoda), a dla mnie warte jest okolo 8k (przed szkoda, w tym momencie okolo 6.5k)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o tym mowie...moze sie okazać ze sprzedając auto i dostając kasę będziesz miał w sumie 10k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi za rozbite całym przodem Audi 80 B4 wypłacili 3950 z pzu. naprawe wyliczyli na 12 500:facepalm:

"wrak" sprzedałem za 2500, alu za 500.

przed wypoadkiem auto nie było warte nawet 4000...

podejrzewam ze tobie tez wypłaca ok 5-6k.

nie naprawiaj, nie maluj...sprzedaj,dołóz troche i kup polifta afn:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o tym mowie...moze sie okazać ze sprzedając auto i dostając kasę będziesz miał w sumie 10k

tylko tak jak juz wspomnialem, ja tego auta bym nie oddal nawet jakbym mial wyjsc na tym 10k :wink:

dlatego wolalbym kase + 'wrak', zebym mogl to audo doprowadzic do ładu za ta kase co mi wyplaca, tylko nie wiedzialem dokladnie jak oni licza ta kwote do wyplacenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze dla siebie nie zrobisz tego auta ładnie za pieniądze od nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek... Podaj mi swój numer na PW to zadzwonie jutro do Ciebie i wszystko Ci wytłumacze. Miesiąc temu to wszystko przerabiałem i nawet nieźle na tym wyszedłem. Ty też nieźle wyjdziesz. Kwestia rozegrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz powiedzcie mi jeszcze jedno, czy moze byc tak ze oni wycenia koszt naprawy auta na 4.9k i wyplaca mi 100zl (roznica pomiedzy 'autem' a 'wrakiem') + wrak biorac pod uwage ze moje auto jest u nich warte 5k (przed kolizja) ? :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...